Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

As pirma leliuka gimdziau Kaune, KMUK, buvau gimdymu patenkinta. Antra leliuka gimdziau Tauragej, nors irgi tariausiu su Kaunu, ir su Taurage, taciau del labai greito leliuko gimimo apie Kauna net pagalvot negalejom nestuke.gif .Taigi gimdziau Tauragej, pas I. Narbutiene, dabat turiu su kuo palyginti, ir tikrai rasau 10 balu uz gimdyma Tauragej. Kaune tokio lakstymo ir prieziuros tikrai nebuvo, gydytoja su komanda savo darba atliko profesionaliai. Pasijutau lyg gimdyciau pas kokia giminaite 4u.gif
Atsakyti
Gal galit kuri pakomentuoti, ka reikia turet savo ir ka duoda gimdymo namai gimdant tauragej?
Atsakyti
QUOTE(TYNNA @ 2010 12 27, 10:16)
Gal galit kuri pakomentuoti, ka reikia turet savo ir ka duoda gimdymo namai gimdant tauragej?

siaip cia rase kad reikia tureti gimdymui paketa vaistinej tik 1 parduoda, man taip ir Narbutiene sake, bet as jo neturejau gimdant ir nereikejo viska patys dave. Siaip visa kita kas priklauso i tase susideti reikia: vaikui daigtai sau, higienos priemones, indai ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Širše @ 2010 12 27, 14:49)
siaip cia rase kad reikia tureti gimdymui paketa vaistinej tik 1 parduoda, man taip ir Narbutiene sake, bet as jo neturejau gimdant ir nereikejo viska patys dave. Siaip visa kita kas priklauso i tase  susideti reikia: vaikui daigtai sau, higienos priemones, indai ir t.t.

tai vadinas i vaistine nuejus reikia tiesiog paprasyti gimdymo paketo ir tiek? ten zinos ka duoti? o kiek jis kainuoja ir kas mazdaug i ji ieina?
Atsakyti
Gimdymo paketa pirkau Jūratės vaistinėj, euro vaistinėj jo neturi kitur nežinau, jis kainavo jei gerai pamenu apie 24 litus. Ten toks rinkinys , paprašai ir paduoda, jo tik negalima atplėšt, kadangi jo turinys sterilus. Ten kiek matėsi ivairaus dydžio palutės, paketai ir t.t.
Ka vežtis i GN susirašiau iš SM forumo susirask tokia temele, ten viskas surašyta labai smulkiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TYNNA @ 2010 12 27, 14:58)
tai vadinas i vaistine nuejus reikia tiesiog paprasyti gimdymo paketo ir tiek? ten zinos ka duoti? o kiek jis kainuoja ir kas mazdaug i ji ieina?

na manau kad jo nereik, matyt jie taip taupo savo resursus. Nes manes ne neklause ar turiu drauge gimde ir pora dienu skirtumu nuo manes tai ir net neklause ar turiu. paketu ir paluciu pati veziaus, nors paluciu ne neprireike.
Atsakyti
jei kam reikia as ta gimdymo paketa turiu, nes operavo mane tai liko, uz 15lt atiduociau blush2.gif o paluciu tai man prireike ir dar kaip, pirmas dvi dienas.
Atsakyti
klausiu del to, kad ziurinejuos pirktis visokias palutes, tinklines kelnaites ir iklotus visokius, tai idomu kas ieina i ta paketa... gal uztenka ji nusipirkti ir visko pakanka...
Atsakyti
QUOTE(TYNNA @ 2010 12 28, 22:24)
klausiu del to, kad ziurinejuos pirktis visokias palutes, tinklines kelnaites ir iklotus visokius, tai idomu kas ieina i ta paketa... gal uztenka ji nusipirkti ir visko pakanka...



Palučių nereikia, turėjau vieną man neprireikė, kadangi po gimdymo palutę vieną davė GN jos man ir užteko, vėliau dėjau savo bet nereikėjo jos, tinklines kelnaites turėjau 2 tai labai pravertė, įklotai savaime aišku bus reikalingi daaaug ir įvairaus dydžio. Gimdymo pakete tokiu dalyku nebuna, tas paketas sunaudojamas per gimdymą jo palatoje neturėsi ir net nematysi kas ten i ji iėjo rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flo @ 2010 12 31, 00:02)
Palučių nereikia, turėjau vieną man neprireikė, kadangi po gimdymo palutę vieną davė GN jos man ir užteko, vėliau dėjau savo bet nereikėjo jos, tinklines kelnaites turėjau 2 tai labai pravertė, įklotai savaime aišku bus reikalingi daaaug ir  įvairaus dydžio. Gimdymo pakete tokiu dalyku nebuna, tas paketas sunaudojamas per gimdymą jo palatoje neturėsi ir net nematysi kas ten i ji iėjo rolleyes.gif  mirksiukas.gif

supratau wink.gif labai dekoju uz info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TYNNA @ 2010 12 31, 14:51)
supratau wink.gif labai dekoju uz info smile.gif


Ištvermės ir stiprybės gimdant mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif ,gal kas tarsis del planinio CP,kazin,kiek dabar kainuoja?
Atsakyti