Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

gal galit pasakyti kiek kainuoja palata kai uzsisakai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nestuke:) @ 2010 11 17, 16:16)
gal galit pasakyti kiek kainuoja palata kai uzsisakai? smile.gif


30 lt.parai atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2010 11 17, 23:15)
30 lt.parai atrodo 4u.gif

as praita savaite mokejau 35 LT
Atsakyti
QUOTE(nestuke:) @ 2010 11 17, 16:16)
gal galit pasakyti kiek kainuoja palata kai uzsisakai? smile.gif

yra dvi palatos po 35lt ir viena po 50, ten su dusu ir wc kartu, as ja buvau pasiemus, tai gyvenom kaip namie thumbup.gif
Atsakyti
sveiko smile.gif
norejau paklausti ar vyksta Tauragej kur nors nesciuju kursai?
Atsakyti
QUOTE(TYNNA @ 2010 11 21, 20:10)
sveiko smile.gif
norejau paklausti ar vyksta Tauragej kur nors nesciuju kursai?

Vyksta, kiekvieno menesio paskutini treciadieni 12 val GN 4u.gif
Atsakyti
O tie kursai mokami ar ne? Galima eiti kad ir kiekviena menesi? smile.gif
Atsakyti
gal bus gimdanciu apie sausio 10d. rolleyes.gif
Atsakyti
Mum tai labai geras pasidorė Urbonavičius.. Kadangi reikėjo daryti CP, o prieš operaciją siūlomų pinigų net neėmė.. smile.gif pasakė , kad jei viskas gerai tai po operacijos. smile.gif davėm simboliškai - 100LT , tai kiekvieną dieną kol gulėjau ateidavo ir ryte ir vakare ir nesvarbu ar jo budėjimas ar ne.. bigsmile.gif Labai prižiūrėjo ir rūpinos smile.gif

Jei kils kokių klausimų mamytėm dėl gimdymo ar ko pirkt galėčiau ir aš surašyti tik sakykit į až wink.gif dar turėčiau šioto ko man neprireikė, nes ne savo dydžio pasiemiau biggrin.gif nu žodžiu smile.gif

O šiaip tai stiprybės būsimoms mamytukėms wink.gif 4u.gif saugokit savo nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
as ir pas ji gimdziau super daktaras, mes davem 300 lt, ateidavo palata pabajeraudavom, labai padejo per gimdyma jis man. jai dar gimdyciau tai tik pas ji.
Atsakyti
QUOTE(Širše @ 2010 12 21, 14:42)
as ir pas ji gimdziau super daktaras, mes davem 300 lt, ateidavo  palata pabajeraudavom, labai padejo per gimdyma jis man. jai dar gimdyciau tai tik pas ji.


As pirma irgi gimdziau pas ji, antra jei kada turesiu taip pat noreciau tik pas si daktara smile.gif
Atsakyti
Aš gimdžiau pas Margienę, nuostabi gydytoja esu labai patenkinta. labai džiaugiuos kad gimdžiau Tauragėj. smile.gif
Atsakyti