Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė


Na as kaip ir viska susipirkus i ligonine, na o jei ko pritruks ar reikes tai vyras nupirks ir atves, nes zadu gimdyti taurageje.smile.gif
O kelinta val paskaitele apie Avent?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolucka: 07 spalio 2010 - 18:30
QUOTE(jolucka @ 2010 10 07, 18:29)
Na as kaip ir viska susipirkus i ligonine, na o jei ko pritruks  ar reikes tai vyras nupirks ir atves, nes zadu gimdyti taurageje.smile.gif
O kelinta val paskaitele apie Avent?

12val, eik per ten kur soninis iejimas nuo kulturos rumu puses i sklepa leiskis ir rasi kambariuka su daug nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesa9: 08 spalio 2010 - 12:02
Aciu uz informacija Vanesa9. smile.gif
Reiks sudalyvauti.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolucka @ 2010 10 08, 14:16)
Aciu uz informacija Vanesa9. smile.gif
Reiks sudalyvauti.smile.gif

Butinai, as irgi mausiu pasiklausyti kol dar pajudu 4u.gif
Atsakyti
Pirmą kartą girdžiu apie AVENT paskaitėles, būtinai reiks ateiti smile.gif O dėl gimdymo paketo tai jį radau tik Jūratės vaistinėje, kitur neturėjo. ax.gif
Atsakyti
sveiki mamukai, mes irgi laukiam leliuko. gimdymas nusimato kovo mėn. deja esu ne vietinė. pas ginę lankausi Jurbarke. gimdyti ruošiuosi Tauragėje.bijau aišku visko doh.gif neperskaičiau visos temos..sakykit gal kuri turit saraseli, ka kaip susipirkt i gimdymo skyriu.laukciau az..gal yra mamyciu kurios panasiu metu gimdys?
Atsakyti
QUOTE(merguci @ 2010 10 15, 11:46)
sveiki mamukai, mes irgi laukiam leliuko. gimdymas nusimato kovo mėn. deja esu ne vietinė. pas ginę lankausi Jurbarke. gimdyti ruošiuosi Tauragėje.bijau aišku visko doh.gif neperskaičiau visos temos..sakykit gal kuri turit saraseli, ka kaip susipirkt i gimdymo skyriu.laukciau az..gal yra mamyciu kurios panasiu metu gimdys?

Sveikute 4u.gif saraselio ieskok nestukiu pasnekesiuose, kiekvieno menesio pirmame puslapyje yra saraseliai ideti ka reikia tureti 4u.gif
Atsakyti
o kazin taurages gn reikia butinai savo chalata turet ar duoda koki valdiska? g.gif
Atsakyti

Per gimdymo paskaitele gydytoja minejo, kad reikia pasiimti chalata, nes koridoriai labai salti. tad manau geriau pasiimk, nes busi tikra, kad nesusalsi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesa9 @ 2010 10 18, 15:08)
o kazin taurages gn reikia butinai savo chalata turet ar duoda koki valdiska?  g.gif

Vojei kiek tau nebedaug beliko 4u.gif 4u.gif 4u.gif as tai pasimsiu savo chalata ax.gif o tau sekmes didziausios, nepamirsk ispudziu parasyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesa9 @ 2010 10 18, 15:08)
o kazin taurages gn reikia butinai savo chalata turet ar duoda koki valdiska?  g.gif

Aš turėjau savo. bet mokasmose palatose spintose tai ten yra ir patalynės papildomai ir puodeliai ir arbatiniai ir rankšluosčiai ir chalatas buvo. Nežinau ar visose palatose, aš gyvenau jei gerai atsimenu 5-toje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasabraske @ 2010 10 19, 08:59)
Vojei kiek tau nebedaug beliko 4u.gif  4u.gif  4u.gif  as tai pasimsiu savo chalata ax.gif  o tau sekmes didziausios, nepamirsk ispudziu parasyti 4u.gif

butini prasineisu kai grysim is ten smile.gif


o idomu ar nemokamu palatu yra vienvieciu ar visos dvivietes? g.gif
Atsakyti