Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

QUOTE(Niktė @ 2010 09 30, 16:43)
niekas nieko neprašė, aš net nežinojau kad tokią reikia turėti. Pirmą kartą girdžiu  unsure.gif

aišku dėkui 4u.gif
Atsakyti
SUTIKNKU.KIEK ŽMONIŲ TIEK SKIRTINGŲ ATVEJU,BET PINIGĖLIUS TIKRAI MĖGSTA VISI DAKTARAI.MAN LABAI PATIKO GYDYTOJA GRUODYTĖ,JI LABAI IŠSAMIAI VISKĄPAPASAKOJA KAS IR KAIP,VIENU ŽODŽIU ATSIDAVUSI SAVO DARBUI.O GAL KAS ŽINOT GAL JI TURI SAVO PRIVATŲ KABINETĄ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(JURDOKA999 @ 2010 10 01, 11:14)
SUTIKNKU.KIEK ŽMONIŲ TIEK SKIRTINGŲ ATVEJU,BET PINIGĖLIUS TIKRAI MĖGSTA VISI DAKTARAI.MAN LABAI PATIKO GYDYTOJA GRUODYTĖ,JI LABAI IŠSAMIAI VISKĄPAPASAKOJA KAS IR KAIP,VIENU ŽODŽIU ATSIDAVUSI SAVO DARBUI.O GAL KAS ŽINOT GAL JI TURI SAVO PRIVATŲ KABINETĄ? g.gif

na pirma kart girdziu apie tokia g.gif tai matyt nauja yra, tikekimes dar nesugadinta lotuliukas.gif lotuliukas.gif
beje, gimdancioms taurageje nuo siol reikia nusipirkt gimdymo paketa, mat krize pasireiske ir pas mus gn, ji naudos gimdymo metu, kuriame kelios palutes ir du dideli paketai kiek imaciau, nes atplesti neleidzia,nes mat sterilu ten viskas, o kaina 24 lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JURDOKA999 @ 2010 10 01, 12:14)
SUTIKNKU.KIEK ŽMONIŲ TIEK SKIRTINGŲ ATVEJU,BET PINIGĖLIUS TIKRAI MĖGSTA VISI DAKTARAI.MAN LABAI PATIKO GYDYTOJA GRUODYTĖ,JI LABAI IŠSAMIAI VISKĄPAPASAKOJA KAS IR KAIP,VIENU ŽODŽIU ATSIDAVUSI SAVO DARBUI.O GAL KAS ŽINOT GAL JI TURI SAVO PRIVATŲ KABINETĄ? g.gif

Didžiosios raidės prilygsta šaukimo tonui unsure.gif

QUOTE(vanesa9 @ 2010 10 03, 13:15)
na pirma kart girdziu apie tokia  g.gif tai matyt nauja yra, tikekimes dar nesugadinta  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
beje, gimdancioms taurageje nuo siol reikia nusipirkt gimdymo paketa, mat krize pasireiske ir pas mus gn, ji naudos gimdymo metu, kuriame kelios palutes ir du dideli paketai kiek imaciau, nes atplesti neleidzia,nes mat sterilu ten viskas, o kaina 24 lt  doh.gif

Gruodytė yra iš Jurbarko, Gruodienės dukra mirksiukas.gif

Čia naujai? nes aš gimdžiau liepos gale, tai nieko nereikėjo g.gif bet tame pakete jeigu gerai prisimenu yra palutės, jos bus per gimdymą naudojamos, paskui į lovą pasitiesti palos, naujagimiui suvystyti apvalyti. Jeigu klystu pataisykit. kažkaip per patį gimdymą nelabai rūpėjo įsidėmėti aks jame biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 10 03, 15:12)
Didžiosios raidės prilygsta šaukimo tonui  unsure.gif
Gruodytė yra iš Jurbarko, Gruodienės dukra  mirksiukas.gif

Čia naujai? nes aš gimdžiau liepos gale, tai nieko nereikėjo  g.gif bet tame pakete jeigu gerai prisimenu yra palutės, jos bus per gimdymą naudojamos, paskui į lovą pasitiesti palos, naujagimiui suvystyti apvalyti. Jeigu klystu pataisykit. kažkaip per patį gimdymą nelabai rūpėjo įsidėmėti aks jame  biggrin.gif

tai naujai matyt, nes penktadieni man pasake kai buvau pas gydytoja kad nusipirkciau jei ketinu tauragej gimdyt. aha tos pacios, bet ten jos 2didesnes ir mazesnes kiek imaciau. as 60x90 nusipirkau visa paki ju, tai uz 30 sumokejau biski virs 30lt,o cia kelios palutes ir du paketai beveik tiek pat kainuoja, o viskas tik del to kad steriliai ipakuota lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesa9 @ 2010 10 03, 21:13)
tai naujai matyt, nes penktadieni man pasake kai buvau pas gydytoja kad nusipirkciau jei ketinu tauragej gimdyt. aha tos pacios, bet ten jos 2didesnes ir mazesnes kiek imaciau. as 60x90 nusipirkau visa paki ju, tai uz 30 sumokejau biski virs 30lt,o cia kelios palutes ir du paketai beveik tiek pat kainuoja, o viskas tik del to kad steriliai ipakuota  lotuliukas.gif

O kur cia parduoda, gn? nes man tai gydytoja dar nieko nesake ax.gif tau jau greitai gimdyti, nebedaug beliko, pas ka gimdysi ar tareisi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasabraske @ 2010 10 04, 10:36)
O kur cia parduoda, gn? nes man tai gydytoja dar nieko nesake ax.gif  tau jau greitai gimdyti, nebedaug beliko, pas ka gimdysi ar tareisi? 4u.gif

ne, vaistinese, as jurates vaistinej pirkau. o tartis su niekuo nesitariau nes studijuoju dieniniam, tai nuo pirmadienio vakaro iki treciadienio vakaro siauliuose bunu, tai kur prasides gimdymas ten ir gimdysiu manau g.gif nu zodziu gimdymas ant nosies bet niekas neaisku kas kur kaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesa9 @ 2010 10 04, 17:13)
ne, vaistinese, as jurates vaistinej pirkau.  o tartis su niekuo nesitariau nes studijuoju dieniniam, tai nuo pirmadienio vakaro iki treciadienio vakaro siauliuose bunu, tai kur prasides gimdymas ten ir gimdysiu manau  g.gif  nu zodziu gimdymas ant nosies bet niekas neaisku kas kur kaip  lotuliukas.gif

Nu zodziu parasyk ispudzius jei trg gimdysi, lengvai ir greitai tau 4u.gif o ka reikia gimdymui susipirkti dar be to gimdymo paketo, gal daktare minejo? gal kas nors buvote Avent paskaitoje poliklinikoje, ar verta eiti?
Atsakyti
QUOTE(rasabraske @ 2010 10 05, 10:10)
Nu zodziu parasyk ispudzius jei trg gimdysi, lengvai ir greitai tau 4u.gif  o ka reikia gimdymui susipirkti dar be to gimdymo paketo, gal daktare minejo? gal kas nors buvote Avent paskaitoje poliklinikoje, ar verta eiti?

na greiciausiai kad tauragej gimdysiu. daugiau nieko nesake kad ka reikia specialiai atsivezti, tai jau kaip ir i kitus gn, rubeliai lelytei, paciai, naktinukai, paklotelai ir t.t. smile.gif
as buvau du kartus toj paskaitoj, tai man patiko, tik ten apie naturalu maitinima paskaita ne apie avent, tik pataria kada ka nusipirkt jei kiltu nesklandumu su maitinimu aisku avent firmos, ir dovaneliu duoda po paskaiteles, pirma kart kai buvau tai dave buteliuka ir via indeli,o antra kart zinduka ir via indeli thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesa9: 05 spalio 2010 - 13:50
Sveikutes smile.gif
Noriu ir as prisijunkti i jusu pokalbi. ax.gif
pati turiu gimdyti lapkricio pradzioje, todel taip pat domiuosi ka reikia tureti susipirkus. kai sesutes klausiau tai sake svarbiausia gimdykloje tureti su savimi dokumentus ir gimdymo paketa.
O kada bus Avent paskaitele, noreciau ir as pasiklausyti??? ar cia reikia tureti kvietima???
Atsakyti
QUOTE(jolucka @ 2010 10 07, 17:14)
Sveikutes  smile.gif
Noriu ir as prisijunkti i jusu pokalbi.  ax.gif
pati turiu gimdyti lapkricio pradzioje, todel taip pat domiuosi ka reikia tureti susipirkus. kai sesutes klausiau tai sake svarbiausia gimdykloje tureti su savimi dokumentus ir gimdymo paketa.
O kada bus Avent paskaitele, noreciau ir as pasiklausyti??? ar cia reikia tureti kvietima???

man tai gydytoja pasake kada ta paskaitele bus,as pas stripeikiene einu. Bet ji retai buna, as buvau geguzi, o paskui tik rugpjuti tebuvo, nes ta moteris ne is taurages yra. tai dabar koki laplriti turetu but, gal dar spesi g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolucka @ 2010 10 07, 18:14)
Sveikutes  smile.gif
Noriu ir as prisijunkti i jusu pokalbi.  ax.gif
pati turiu gimdyti lapkricio pradzioje, todel taip pat domiuosi ka reikia tureti susipirkus. kai sesutes klausiau tai sake svarbiausia gimdykloje tureti su savimi dokumentus ir gimdymo paketa.
O kada bus Avent paskaitele, noreciau ir as pasiklausyti??? ar cia reikia tureti kvietima???

Ka veztis i ligonine yra aprasyta smulkiai nestukiu pasnekiuose kiekvieno menesio 1 puslapyje 4u.gif Avent paskaitele dabar bus spalio 20d. poliklinikoje mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vanesa9 @ 2010 10 07, 18:54)
man tai gydytoja pasake kada ta paskaitele bus,as pas stripeikiene einu. Bet ji retai buna, as buvau geguzi, o paskui tik rugpjuti tebuvo, nes ta moteris ne is taurages yra. tai dabar koki laplriti turetu but, gal dar spesi  g.gif

O as irgi pas ta pacia gine lankausi 4u.gif
Atsakyti