Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

o pas koki gydytoja gimdei?
Atsakyti
QUOTE(TYNNA @ 2010 09 10, 22:51)
o pas koki gydytoja gimdei?

Aš pas Urbanavičių, nesitariau, man taip pamaina išpuolė mirksiukas.gif
Atsakyti
Na sis gydytojas jau nemazai cia giriamas buvo... gal ir geras....

Sveikinu susilaukus dukrytes wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TYNNA: 12 rugsėjo 2010 - 19:55
QUOTE(Niktė @ 2010 09 11, 07:50)
Aš pas Urbanavičių, nesitariau, man taip pamaina išpuolė  mirksiukas.gif

Kai nuleido jums vandenis, tai prasidejo veikla? ar patenkinta likote siuo gydytoju, ar mokejote kiek nors?
Atsakyti
kai nuleido vandenis jau po kelių min sąrėmiai suėmė kad net "saldu" buvo biggrin.gif nieko niekam nemokėjau, su niekuo nesitariau, tik buvau mokamą palatą pasiėmus ax.gif Tokia priežiūra buvau nustebinta, viskas geriau negu tikėjausi thumbup.gif akušerė irgi thumbup.gif ramino kad greitai pagimdysim ir po metų šventę švesim biggrin.gif vienos praktiškai niekas nepaliko, iš gimdyklos buvo išėjus tik trumpam gydytoją pakviesti. Ir po gimdymo čia, Jurbarke reikėdavo iš gimdyklos pačiai pareiti, o ten neleido, ir pirmais kartais į toletą lydėjo, kai viena pabandžiau eiti sesutės nuo Narbutienės gavo velnių, tai nėjau daugiau, nes nenorėjau joms bėdų pridaryti, nors ir pati pakankamai gerai jaučiausi. Ir šiaip, vis sesutės klausia ar nieko nereikia, ar viskas gerai, ir naujagimių sesutė vis užeidavo, padėjo pradžią su žindymu padaryti, kankinosi kartu su manim, mišinuko neskubėjo kišti. Žodžiu aš likau nustebinta kaip viskas buvo puiku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 09 13, 10:17)
kai nuleido vandenis jau po kelių min sąrėmiai suėmė kad net "saldu" buvo  biggrin.gif nieko niekam nemokėjau, su niekuo nesitariau, tik buvau mokamą palatą pasiėmus  ax.gif Tokia priežiūra buvau nustebinta, viskas geriau negu tikėjausi  thumbup.gif akušerė irgi  thumbup.gif ramino kad greitai pagimdysim ir po metų šventę švesim  biggrin.gif vienos praktiškai niekas nepaliko, iš gimdyklos buvo išėjus tik trumpam gydytoją pakviesti. Ir po gimdymo čia, Jurbarke reikėdavo iš gimdyklos pačiai pareiti, o ten neleido, ir pirmais kartais į toletą lydėjo, kai viena pabandžiau eiti sesutės nuo Narbutienės gavo velnių, tai nėjau daugiau, nes nenorėjau joms bėdų pridaryti, nors  ir pati pakankamai gerai jaučiausi. Ir šiaip, vis sesutės klausia ar nieko nereikia, ar viskas gerai, ir naujagimių sesutė vis užeidavo, padėjo pradžią su žindymu padaryti, kankinosi kartu su manim, mišinuko neskubėjo kišti. Žodžiu aš likau nustebinta kaip viskas buvo puiku  mirksiukas.gif

Nu va kaip fainai kai tokie atsiliepimai 4u.gif sveikinu 4u.gif o kaip jums Urbanavicius pasirode? ax.gif
Atsakyti
Aš taip pat žadu gimdyti Tauragėje, tikiuosi viskas vyks sklandžiai nestuke.gif
Atsakyti
TEKO TAURAGĖJE GULĖT LIGONINĖJ NĖŠTUMO METU NET DU KARTUS,TAI NEKOKIĄ NUOMONĘ SUSIDARIAU IR GIMDYT IŠLĖKĖM Į KLAIPĖDĄ.PIRMĄ KART KAI ATSIGULIAU NARBUTIENEI PINIGĖLŲ DAVĖM TAI ŽIŪRĖJO O ANTRĄ KART ATSIGULUS JAU NEBEDAVĖM TAI ŽINOKIT ASTISAKĖ GYDYT. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ai ziuriu kiek zmoniu tiek nuomoniu ax.gif mano pvz drauge gimde du kartus tauragej niekam nieko nedave ir liko labai patenkinta, sake seseles malonios, daktarai faini 4u.gif Vienu zodziu pats nepabandes nesuzinosi 4u.gif as vis tiek gimdysiu taurageje, po to parasysiu kaip man sekesi mirksiukas.gif dar vienas klausimukas gimdziusiom: ar prase vyro plauciu nuotraukos ? ir ar reikia tureti savo klizmute pvz microlax?
Atsakyti
Mane pirmą dieną apžiūrinėjo Narbutienė, nieko nedaviau, antrą dieną ji su gydytojais priėmė sprendimą nuleisti vandenis bet vėlgi nepasakyčiau kad buvo pikta ar dar kas nors. Vaikutį ji irgi vizitavo tai jokio atšiaurumo ar dar ko nors.

Pastebėta, kad jeigu davei pirmą kartą, paskui jau ir tiesiasi ranka biggrin.gif

Neturėjau klizmutės ir jos niekas nestatė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 09 30, 12:20)
Mane pirmą dieną apžiūrinėjo Narbutienė, nieko nedaviau, antrą dieną ji su gydytojais priėmė sprendimą nuleisti vandenis bet vėlgi nepasakyčiau kad buvo pikta ar dar kas nors. Vaikutį ji irgi vizitavo tai jokio atšiaurumo ar dar ko nors.

Pastebėta, kad jeigu davei pirmą kartą, paskui jau ir tiesiasi ranka  biggrin.gif

Neturėjau klizmutės ir jos niekas nestatė  mirksiukas.gif

O ar prase vyro plauciu nuotraukos? nes man gine sake, kad jeigu vyras nori dalyvauti gimdyme turi persisviesti plaucius g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasabraske @ 2010 09 30, 12:25)
O ar prase vyro plauciu nuotraukos? nes man gine sake, kad jeigu vyras nori dalyvauti gimdyme turi persisviesti plaucius g.gif

niekas nieko neprašė, aš net nežinojau kad tokią reikia turėti. Pirmą kartą girdžiu unsure.gif
Atsakyti