Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

Labutis, noriu tik trumpai pasakyti kad jei viskas gerai, tai gerai, o jei kokios komplikacijos - tai visko nutinka ir didmiesčiuos. Aš gimdžiau Tauragėj, nors visada sakiau, kad čia negimdysiu (pati ne tauragiškė), bet viskas praėjo thumbup.gif ir aš patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
Na kažkaip net minčių nėra gimdyti Tauragėj, bet paskaičius net mintis kuo anksčiau prieš gimdymą iš Tauragės išvažiuoti kyla. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rakutė @ 2007 02 23, 19:26)
Labutis, noriu tik trumpai pasakyti kad jei viskas gerai, tai gerai, o jei kokios komplikacijos - tai visko nutinka ir didmiesčiuos.  Aš  gimdžiau Tauragėj, nors visada sakiau, kad čia negimdysiu (pati ne tauragiškė), bet viskas praėjo  thumbup.gif ir aš patenkinta  mirksiukas.gif

As tuos pacios nuomones thumbup.gif ax.gif visur buna visko...bet kas idomiausia lotuliukas.gif as ir sakiau cia(Taurageje)negimdysiu lotuliukas.gif bet taip isejo ir niekas net nepaklause ko as noriu lotuliukas.gif lotuliukas.gif --mazylis nusprende taip ir tai yra thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(betulka @ 2007 02 24, 19:39)
Na kažkaip net minčių nėra gimdyti Tauragėj, bet paskaičius net mintis kuo anksčiau prieš gimdymą iš Tauragės išvažiuoti kyla.  schmoll.gif

Miela mamyte mirksiukas.gif ,as ir buvau sutarusi gimdyt Klp.bet ----gimdymas uzejo 7men....ir antras gimdymas(jis buvo greitas ir,,,ir as net nebuciau spejusi dalekti g.gif iki Klp. g.gif )nes vaikutis "brovesi"pro "randa"pirmaji t.p.turejau cezari... Tad sekmes ax.gif ax.gif
Atsakyti
[
Miela mamyte mirksiukas.gif ,as ir buvau sutarusi gimdyt Klp.bet ----gimdymas uzejo 7men....ir antras gimdymas(jis buvo greitas ir,,,ir as net nebuciau spejusi dalekti g.gif iki Klp. g.gif )nes vaikutis "brovesi"pro "randa"pirmaji t.p.turejau cezari... Tad sekmes ax.gif ax.gif
[/quote]

na negasdink blink.gif o as dar nuo gegužės viena liksiu, tai jau tikrai pūsiu kuo toliau nuo Tauragės...
Atsakyti
Gimdžiau Tauragėj prieš 7 metus,bet perskaičiau šias žinutes ir supratau,kad niekas ten nepasikeitė...baisu daros atsiminus tą siaubingą gimdymą .Neduok dieve nespėti išvažiuoti į Klp,arba Kauną. verysad.gif Gimdysiu po gero pusmečio,tai dar neapsisprendžiau KUR nestuke.gif .Gimdžiau pas Kalinauską,blogo apie jį negaliu sakyt ,mano mažylė svėrė 4,6kg.tik galėjo padaryt cezarį.Neturėjo deguonies,užsispaudė kažkoks nervukas,nevaldė rankytės ir kojytės,ryte išvežė į Klp,ten per 8 dienas,(kol mane Tauragėj statė ant kojų) išgydė mažylę,nors Trg prognozavo invalidumą.Dabar džiaugiamės,turėdami sveiką,protingą dukrytę ir nežinau ar dėkoti Kalinauskui ar keikti jį už tai kad mus 14 valandų kankino,o gal dėkoti likimui,kad nepapuoliau pas kitą Trg.gydytoją?Kalinauskui nemokėjau nė cento,nes tikrai neturėjau. sunglasses2.gif
Atsakyti
Niekada nesakyk niekada...
Kad ir kaip keikiau, bet aplinkybės taip susiklostė, kad 03.07 antrą kartą gimdžiau(t.y. sezaris) Tauragėje.Tik šį kartą susitariau iš karto, susimokėjau prieš operaciją, todėl su manimi elgėsi žmoniškai, net zuikučiu vadino. Viskas buvo aišku ir ramu, nekankino, narkozę pernešiau gerai (irgi reikėtų susimokėti smile.gif), randas sugijo greit. Tad turim ir dukrytę, kuriai jau 20d.
Personalas elgėsi maloniai, bet įsitikinau, kad labai gerai būna, kai ten dirba bet kuo, kad ir valytoja ar slauge, bet giminaitė ar net draugės draugė. Ką padarysi -Lietuva giminių kraštas.
O maitina ten tai tikrai neskaniai, gerai kad apetito neturėjau smile.gif

Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(betulka @ 2007 02 24, 18:39)
Na kažkaip net minčių nėra gimdyti Tauragėj, bet paskaičius net mintis kuo anksčiau prieš gimdymą iš Tauragės išvažiuoti kyla.  schmoll.gif

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif Be komentaru apie Taurage ax.gif
Atsakyti
Labukas,
O as gimdziau Tauragej ir ka ir nieko zinoma labai bijojau del visokiu komplikaciju ir del to kad nespes ar netures galimybes suteikti pagalba, bet....... viskas buvo gerai. Zinoma kas del patogumo tai to ten nera iki WC eiti 10 min kelio verysad.gif vaika palieki palatoj pareini o jis klykia verysad.gif . Palata doh.gif zinoma yra privacios bet tik dvi (kiek zinau) man nekliuvo buvo uzimtos.
Personalas - negaliu skustis, akuseres labai (gal tik man pasitaike) geros paslaugios, gal del to kad as bendrauju ir man nesvarbu koks tai zmogus... Vaiku gydytoja irgi patiko paaiskino viska kas man buvo neaisku ir ko klausiau.
Gydytojai - susiduriau tik su vienu pas kuri gimdziau. O gimdziau as pas gyd. Urbonaviciu, ir nieko blogo negaliu pasakyti tik tiek kad geras gydytojas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Gerai kad tik 3 dienas ten tebuvau tai ir nebuvo kada tu bogybiu apie kurias cia priraset matyti.....
Sekmes visoms gimdysiancioms Taurageje, nera taip blogai tik zinoma is anksto susitarkite su gydytoju smile.gif Sekmes smile.gif
Atsakyti
Kažkoks siaubas, visi moka kyšius g.gif o kam sodrai mokėt?
Atsakyti
sveikos esamos ir busimos mamytes is Tauragesir ne tik. As irgi jau pradedu galvoti apie gimdyma, nors mum dar toli, bet perskaicius jusu pasisakymus siurpas nukrete. negi taip baisu?! As buvau apie Kalinauska gerai girdejusi, bet teko neseniai susidurti su juo, kai daktare Stripeikiene nusiunte i gimdymo namus, nes gesianti itarinejo, tai tas antzmogis net negulde, o apziuros jo nepamirsiu visa gyvenima, dar siurkstesnio apziurejimo nesu turejusi, net verkti norejosi, tai jei jis per apziura taip elgiasi, tai kaip elgtusi per gimdyma???!! Siaubas ne daktaras! Ir dar man pasirode girtas g.gif
Neisivaizduoju ka daryti reikes, bet tikriausiai teks vaziuoti kur nors unsure.gif
Gal dar kas ka nors girdejo apie Trg? Ar noretu pasidalinti savo pairtimi, tikrai buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
matau nelabai kas lankosi cia verysad.gif bet gal kas turi patirties gimdant pas Urbonaviciu, man jis atrodo visai nieko gydytojas g.gif Bet kokia nuomone su paaiskinimu kodel butu man laaaabaaaiii naudinga 4u.gif
Atsakyti
Mano dvi draugės gimdė pas Urbonavičių ir abiem patiko smile.gif Aš jį labiau asmeniškai pažįstu nei kaip gydytoją.Jis dažnai rimtu veidu visokius bajeriukus laido,tai jei už rimtą priimant galima būtų ir įsižeisti rolleyes.gif
O šiaip kol Kalinauskis dirbo tai ten kažkaip nelabai galima buvo kviestis bet kokį gydytoją,nebent jį ir gal dar Pavalkytę ar Lukavičienę.O pas visus kitus galima buvo papulti tik jų budėjimo laiku g.gif Bet kadangi ponas Kalinauskis atsistatydino iš savo pareigų,tai manu,kad ir Tauragės gimdymo namai atsigaus ir taisyklės juose pasikeis smile.gif
Atsakyti