Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

QUOTE(Niktė @ 2010 07 13, 09:28)
Tai net gimdymui naktinių neduoda  blink.gif  doh.gif
Aš su Narbutiene esu susidūrusi nuo pirmo gimdymo tai žinau. gimdžiau prie Babiliaus, bet kai po pačio gimdymo praėjus dviem 2 val reikėjo pervežti į palatą ji atėjo apžiūrėti  ax.gif
Nors tarkim kas Jurbarke yra tai ją labai giria, ir pas ją į Tauragę važinėja  g.gif
Čia turbūt tas pats variantas kad Jrb visi bijodavo prie Gruodienės gimdyti, o Trg prie Narbutienės  g.gif  biggrin.gif

Nezinau, kaip Jurbarke, bet cia ji turi tik privatu kabineta, tai savaime sauprantama, kad eini pas ja ir moki... rolleyes.gif tai kur ji tada nebus gera ir maloni... biggrin.gif
Atsakyti
Nugi papasakosiu įspūdžius. Trečiadienį važiavom gultis į ligoninę skatinimui. Nors dar mažylė ir nebuvo gimus, bet iškart leido pasirinkti mokamą palatą. Taip kad jeigu yra laisvų vietų ir nepasigimdžius galima ją rinktis.
Gimdžiau prie gydytojo Urbanavičiaus. Nei apie jį, nei apie bet kurį kitą personalą negaliu pasakyti nieko blogo. Ėjo vis ir klausė ar viskas gerai, gimdykloje jei išeidavo akušerė tai tik kelioms minutėms, ką klausiau viską atsakė. Žodžiu priežiūra tikrai buvau labai patenkinta. Ir po paties gimdymo gydytojai vis klausė kaip jaučiuosi ir naujagimių gydytoja vis ateidavo, pamokino kaip žindyti. Pirmą parą su pieneliu sunku buvo, čia Jurbarke sesutės jau po kelių valandų būtų mišinuko padavusios kad tik jų niekas netrukdytų, o ten stengėsi paėjo išvargti tą pirmą parą. Dabar dar taip padrikai rašau, nes dar pati neatsigavus, mes tik vakar namo išleistos, jeigu kils klausimų atsakysiu. Bet esu tikrai labai viskuo patenkinta.
Nors va penktadienį berods gimdė viena moteris, kuri gal kokias keturias valandas prašaukė. Vienu metu galvojau kad ji šaukia ne todėl kad skauda o iš sportinio intereso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 07 25, 12:49)
Nugi papasakosiu įspūdžius...

Dideliausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Aukit dideles ir sveikos.
Beje,kokio svorio ir ugio mazoji gime?
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 07 25, 13:49)
Nugi papasakosiu įspūdžius.

Sveikinimai didziausi 4u.gif ar jus taretes su Urbanaviciumi ar atsitiktinai pas ji pakliuvote? Kaip jis jums? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pusele @ 2010 07 25, 20:43)
Dideliausi sveikinimai  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Aukit dideles ir sveikos.
Beje,kokio svorio ir ugio mazoji gime?

Mes gimem 3260 gr. ir 53 cm

QUOTE(rasabraske @ 2010 07 26, 08:36)
Sveikinimai didziausi 4u.gif  ar jus taretes su Urbanaviciumi ar atsitiktinai pas ji pakliuvote? Kaip jis jums? ax.gif

Nesitariau su niekuo, pakliuvau atsitiktinai. Vertas tikrai kiekvieno gero žodžio. Atsakė į visus rūpimus klausimus. Aš aplamai labai bijojau pačio gimdymo, jis dar atėjo į palatą ir sako, nusiraminam šiandien šventė biggrin.gif Ir pačioje gimdykloje jokio blogo žodžio, nors ir stumti iškart nesigavo. Kantriai paaiškino kas negerai ir kaip reikia. Žodžiu gydytojas, kuris atsidavęs darbui. mirksiukas.gif

Atsakyti
jei tektu gimdyti taurageje tai musiau tik pas urbanaviciu ir tegimdyciau ne pas koki kita taurages sundaktari. blink.gif tai gal kas is mamyciu gali papasakoti kaip taresi su juo telefonu ar kaip ir kiek dave uz gimdyma ir dave pries ar po smile.gif nes va kai gulejau ligonineje jis sake kad kazin ar spesim iki kauno nuvaziuot tai sakau apsidrausti noreciau jei ka kad but galima ir pas ji biggrin.gif is karto aciu mamytem kurios suteiks informacijos
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 07 26, 11:17)
Mes  gimem 3260 gr. ir 53 cm
Nesitariau su niekuo, pakliuvau atsitiktinai. Vertas tikrai kiekvieno gero žodžio. Atsakė į visus rūpimus klausimus. Aš aplamai labai bijojau pačio gimdymo, jis dar atėjo į palatą ir sako, nusiraminam šiandien šventė  biggrin.gif Ir pačioje gimdykloje jokio blogo žodžio, nors ir stumti iškart nesigavo. Kantriai paaiškino kas negerai ir kaip reikia. Žodžiu gydytojas, kuris atsidavęs darbuimirksiukas.gif

va va jis toks man ir atrodo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sagyta @ 2010 07 26, 13:18)
jei tektu gimdyti taurageje tai musiau tik pas urbanaviciu ir tegimdyciau ne pas koki kita taurages sundaktari.  blink.gif  tai gal kas is mamyciu gali papasakoti kaip taresi su juo telefonu ar kaip ir kiek dave uz gimdyma ir dave pries ar po  smile.gif  nes va kai gulejau ligonineje jis sake kad kazin ar spesim iki kauno nuvaziuot tai sakau apsidrausti noreciau jei ka kad but galima ir pas ji  biggrin.gif  is karto aciu mamytem kurios suteiks informacijos

as tarsiuos su juo, zinau, kad kaina 400 ir negaila nei lito, dabar pas ji lankausi ir man jis labai patinka 4u.gif duoti pinigelius reikia po visko, nes neima is anksto, pasiskambini jam i mobilu ir tiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 07 25, 13:49)
Nugi papasakosiu įspūdžius. Trečiadienį važiavom gultis į ligoninę skatinimui. Nors dar mažylė ir nebuvo gimus, bet iškart leido pasirinkti mokamą palatą. Taip kad jeigu yra laisvų vietų ir nepasigimdžius galima ją rinktis.
Gimdžiau prie gydytojo Urbanavičiaus. Nei apie jį, nei apie bet kurį kitą personalą negaliu pasakyti nieko blogo. Ėjo vis ir klausė ar viskas gerai, gimdykloje jei išeidavo akušerė tai tik kelioms minutėms, ką klausiau viską atsakė. Žodžiu priežiūra tikrai buvau labai patenkinta. Ir po paties gimdymo gydytojai vis klausė kaip jaučiuosi ir naujagimių gydytoja vis ateidavo, pamokino kaip žindyti. Pirmą parą su pieneliu sunku buvo, čia Jurbarke sesutės jau po kelių valandų būtų mišinuko padavusios kad tik jų niekas netrukdytų, o ten stengėsi paėjo išvargti tą pirmą parą. Dabar dar taip padrikai rašau, nes dar pati neatsigavus, mes tik vakar namo išleistos, jeigu kils klausimų atsakysiu. Bet esu tikrai labai viskuo patenkinta.
Nors va penktadienį berods gimdė viena moteris, kuri gal kokias keturias valandas prašaukė. Vienu metu galvojau kad ji šaukia ne todėl kad skauda o iš sportinio intereso  biggrin.gif

labutis,noriu paklaust kai israso is ligonines ar sesutems ka nors davei,ten saldainiu ar ko? o daktarams blush2.gif
Atsakyti
Nedaviau nieko ax.gif Sesutės dažnai keitėsi, tai net nežinojau kuriai duoti, o visoms iš eilės tai nesąmonė, nes jų buvo ne dvi ir ne trys ax.gif
Urbanavičiui buvau pasiruošus dovanėlę. Pirmą dieną po gimdymo man ne tas galvoje buvo, dar pati vos pajudėjau, tai vyras atvežė antrą dieną kai atvažiavo lankyti, bet gydytojo taip ir nesusitikau. Antrą dieną budėjo Babilius, o kai išleidinėjo tai pati Narbutienė. Tai jo lauknešėlis taip ir guli namie padėtas kol sugalvosiu kam perleisti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 07 30, 15:03)
Nedaviau nieko  ax.gif Sesutės dažnai keitėsi, tai net nežinojau kuriai duoti, o visoms iš eilės tai nesąmonė, nes jų buvo ne dvi ir ne trys  ax.gif
Urbanavičiui buvau pasiruošus dovanėlę. Pirmą dieną po gimdymo man ne tas galvoje buvo, dar pati vos pajudėjau, tai vyras atvežė antrą dieną kai atvažiavo lankyti, bet gydytojo taip ir nesusitikau. Antrą dieną budėjo Babilius, o kai išleidinėjo tai pati Narbutienė. Tai jo lauknešėlis taip ir guli namie padėtas  kol sugalvosiu kam perleisti doh.gif

o kai isleidzia is ligonones tikriausiai nebepraso vaikui kraiteles taip kaip rusu laikais,kad aprenkt vaikuti.............
Atsakyti
QUOTE(JOLINTA @ 2010 07 30, 15:53)
o kai isleidzia is ligonones tikriausiai nebepraso vaikui kraiteles taip kaip rusu laikais,kad aprenkt vaikuti.............

Kai pasigimdžiau, ir buvau perkelta į palatą, sesutė paprašė drabužiukų vaikui aprengti, nes dar pati nepajudėjau. Tai tik vieną kartą aprengė ji, o šiaip visą laiką rengiau pati. Išleidžiant namo niekas nieko neprašė, apsirengiau pati, ir nepirkau jokių ten kraitelių. Turėjau gražų kostiumėlį juo ir apsirengiau, bet kaip būna tų specialių dėžučių nepirkau ax.gif
Atsakyti
Ar kas nors lankote nesciuju kursus gimdymo namuose, ar verta? kaip tik rytoj paskaitele apie gimdyma, galvoju ar eiti g.gif
Atsakyti