Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

QUOTE(sagyta @ 2010 06 27, 17:31)
sveikos taurages mamytes noreciau ir as pasidalinti ispudziais apie taurages gimdymo namus.

Ojei... Tai matyt, ir man todel neziurejo su echo, kad nesugeba blink.gif Tai gerai, kad jus susigreibet ir isleket i kauna ir gerai viskas praejo mirksiukas.gif
Atsakyti
o jei ir sugeba nelabai ka ten supranta.nes kai buvo pati nestumo pradzia.kazkur 7 ar 8 savaite tikslei dabar nepamenu nes tada kas yvyko stengiuos pamirsti.nestumo pradzia buvo sunki daznai skaudedavo pilva.tai gi tada pasiskambinau poniai narbutienei paskaiu kas daros ji liepe ateiti i gimdymo namus.kai nuejau ir papasakojau kas man daros kad skauda pilva jos pirmi zodziai buvo TAI GAL TAU NEBESIVYSTO TOLIAU.nuejom i kambariuka kur echo daro ji paziurejo ir sako na ka as ir sakiau tau nebesivysto.aisku man sokas buvo i asaras ji puole raminti mane(dar pagalvojau kokia nuosirdi daktare net apsikabinus pecius glosto)paklause ar nori naturalei ar abraze daryti.man pasitikslinus kas ta abraze ji paaiskino pasakiau kad noriu naturalei.ji mane pradejo gazdinti:oi vaikeli naturaliai tau bus baisus skausmai pasileis gyvasis kraujas ir tu vis tiek gausi atvaziuoti i ligonine.tai ji uzsirase mane kitai dienai kad ateisiu i gimdymo namus is ryto ji po narkoze mane sutvarkys ir galesiu vakare vaziuot namo.dave kazkokiu raminamuju ir paleido.parejau viska papasakojau vyrui abu soke asaros upeliais bega.gerai kad paskambinus pasiguodziau tetai ji atvaziavus i namus paprotino:nu gal nedarykit nieko skambinkites i kauna pas daktare gal priims paziures juk pries pora dienu kai daktare tave ziurejo dar buvo viskas gerai o db stai.na ka pasiskambinom i kauna nulekem tenai.atsimenu visa kelia verkiau bet dar viltis ruseno kad gal but dar viskas bus gerai vyras sako negali juk taip daktarai klysti.na ka nuvaziavus mum i kauna ir daktarei paziurejus su echo paaiskejo kad jokiu abraziu daryt nereikia nes net sirdute jau susidarius.o narbutienes zodziais tarent LIKE TIK DREBUCIAI.tai pasakykit man ar daktare ne taip paziurejo ar aparatas blogai parode?
Atsakyti
Va va, del tokiu atveju as Tauragej ir nesilankau. Jau geriau pasivazineti i kita miesta, bet ten suteikia reikalinga pagalba tau ir prieziura yra labai gera. Tauragej yra gerai, jeigu tau viskas gerai, o jeigu ne, tai prasideda visokios nesamones ir pasimato gydytoju nekompetetingumas
Atsakyti
Gal kas nors gimdete ar taretes su Urbanaviciumi? Buciau dekinga jei pasidalinsite ispudziais ir kainomis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasabraske @ 2010 07 01, 09:20)
Gal kas nors gimdete ar taretes su Urbanaviciumi? Buciau dekinga jei pasidalinsite ispudziais ir kainomis? 4u.gif


Siaip kiek zinau, tai kartais buna tikimybe, jog sis gydytojas buna su kvapeliu...
Atsakyti
QUOTE(lauramal @ 2010 07 01, 17:29)
Siaip kiek zinau, tai kartais buna tikimybe, jog sis gydytojas buna su kvapeliu...

Siaip kiek pati lankiausi dar nepasitaike su kvapeliu ax.gif idomu ar jus pati uzuodete, ar viena atsiprasant boba sake??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasabraske @ 2010 07 01, 17:57)
Siaip kiek pati lankiausi dar nepasitaike su kvapeliu ax.gif  idomu ar jus pati uzuodete, ar viena atsiprasant boba sake??? g.gif

Paklausėte atsiliepimų, pasakė. Ir jeigu nenorėjote išgirsti neigiamos kritikos, reikėjop rašyti kad tik gerų atsiliepimų. biggrin.gif O ne bobomis svaidytis blink.gif doh.gif
Atsakyti
sagyta stiprybes tau 4u.gif tikrai daug psichologiskai iskentet.
bet jetau skaitau ir patiketi neina, kad tokie dalykai gali detis, pati lankausi trg ir esu tikrai patenkinta, ir abu savo mazylius cia gimdziua ir viskas liuks, gaila kad ne visiems taip gerai.
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 07 01, 19:28)
Paklausėte atsiliepimų, pasakė. Ir jeigu nenorėjote išgirsti neigiamos kritikos, reikėjop rašyti kad tik gerų atsiliepimų.  biggrin.gif O ne bobomis svaidytis  blink.gif  doh.gif

Nera cia ko nervintis ax.gif paprasciausiai man pliotkai neidomus, noriu realios info, o ne kazkas kazka girdejes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2010 07 01, 23:23)
sagyta stiprybes tau 4u.gif  tikrai daug psichologiskai iskentet.
bet jetau skaitau ir patiketi neina, kad tokie dalykai gali detis, pati lankausi trg ir esu tikrai patenkinta, ir abu savo mazylius cia gimdziua ir viskas liuks, gaila kad ne visiems taip gerai.


aciu tau jitute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasabraske @ 2010 07 02, 09:52)
Nera cia ko nervintis ax.gif  paprasciausiai man pliotkai neidomus, noriu realios info, o ne kazkas kazka girdejes 4u.gif

Ir nesinervuoju mirksiukas.gif Apie tą gydytoją kurį Jūs klausėte šioje temoje yra kalbėta ir ne kartą ax.gif Nepatingėkit ir perverskit temą mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jitute @ 2010 07 01, 23:23)
sagyta stiprybes tau 4u.gif  tikrai daug psichologiskai iskentet.
bet jetau skaitau ir patiketi neina, kad tokie dalykai gali detis, pati lankausi trg ir esu tikrai patenkinta, ir abu savo mazylius cia gimdziua ir viskas liuks, gaila kad ne visiems taip gerai.

Aš kaip suprantu tai Trg nenori moterys todėl, kad nedaromas epiduras g.gif Aišku būna kad kitai pasako griežtesnį žodį ir viskas keičiasi ax.gif Kadangi man komfortų nei epidurų nereikia, svarbiausia kad galėčiau pagimdyti ir kaip Kaune nereikėtų prie gimdyklos eilėje laukti biggrin.gif tai ir pasirinkau Trg. rolleyes.gif Grįžusi papasakosiu ar tikrai ten taip baisu biggrin.gif O beje, sakykit gal žinot kas, kiek yra gimdyklų g.gif
Atsakyti
O beje, sakykit gal žinot kas, kiek yra gimdyklų g.gif
[/quote]

Taurages gn yra dvi gimdyklos mirksiukas.gif
Atsakyti