Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

QUOTE(eturib9 @ 2010 06 08, 09:31)
Sveikos 4u.gif , va as jau po visu reikaliuku nemaloniu Tauragej-namie. Per para, kuomet as gimdziau, GN buvo 6 gimdyves,  tai lbai daug, nes teko ir eiles i gimdykla laukti blink.gif . Epiduru tikrai niekam nedare, bet siaip budeje medikai, slaugutes, akuseres buvo tiesiog superiniai, prieziura taippat. Net mokamu palatu laisvu nebuvo schmoll.gif . Pinigu niekam nedaviau, bet prieziura buvo superine  thumbup.gif . Tik vienas minusas-maistas, jis toks be dvasios, liesas ir jo taip maai doh.gif . Tai tiek smile.gif

Kokie daktarai prieme gimdyma?
Atsakyti
QUOTE(rasabraske @ 2010 06 14, 19:20)
Kokie daktarai prieme gimdyma?

Urbanavicius ir.....akusere, kurios pavardes dabar tiesiog nebepamenu g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eturib9 @ 2010 06 14, 21:52)
Urbanavicius ir.....akusere, kurios pavardes dabar tiesiog nebepamenu g.gif  smile.gif

O tai tau pasiseke man labai fainas Urbanavicius 4u.gif ar ne?
Atsakyti
man pirma vaikeli prieme urbonavicius,tai man nelabai,cezary dary,bet gal del to kad nieko nedavem,ir dar ten viena sesute dirbo,nu tokio baisumo nebuvau macius,jei atnesdavo vaikuti tai tekstavo kaip malka kokia.kazin ar ji dar dirba. kiek dienu laike ligoninej po gimdymo
Atsakyti
QUOTE(JOLINTA @ 2010 06 16, 10:55)
man pirma vaikeli prieme urbonavicius,tai man nelabai,cezary dary,bet gal del to kad nieko nedavem,ir dar ten viena sesute dirbo,nu tokio baisumo nebuvau macius,jei atnesdavo vaikuti tai tekstavo kaip malka kokia.kazin ar ji dar dirba. kiek dienu laike ligoninej po gimdymo


Turbut dirba g.gif Nes kai ateidavo sesutes apvalyti ir pasverti, tai buvo viena tokia veikeja kuri man nepatiko, nes vaika ant svarstykliu kaip varle, uz rankos ir uz kojos paemusi mete. As buvau soke. Juk vaikelis dar tik pora dienu siame pasaulyje, jis dar labai trapus ir gleznas, manau reiketu elgtis atsargiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rasabraske @ 2010 06 16, 08:51)
O tai tau pasiseke man labai fainas Urbanavicius 4u.gif  ar ne?

Tikrai neblogas gydytojas, toks prie jumoro biski-man visai patiko smile.gif
Atsakyti
Ne apie viena gydytoja Tauragej nieko gero negirdejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(eturib9 @ 2010 06 16, 13:50)
Tikrai neblogas gydytojas, toks prie jumoro biski-man visai patiko smile.gif

o tai kiek dienu laike su leliuku ligoninej
Atsakyti
QUOTE(JOLINTA @ 2010 06 16, 16:36)
o tai kiek dienu laike su leliuku ligoninej

Mano merguce gime penktadienio paryciais, o paleido tik pirmadieni blush2.gif , net 3 paras teko ten gyventi schmoll.gif . smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eturib9 @ 2010 06 16, 13:50)
Tikrai neblogas gydytojas, toks prie jumoro biski-man visai patiko smile.gif

aga man irgi patinka jis toks jumoristas, noreciau prie jo gimdyti, atrodo man toks savo srities profas 4u.gif
Atsakyti
sveikos taurages mamytes noreciau ir as pasidalinti ispudziais apie taurages gimdymo namus.teo per si ilgaji savaitgali apsilankyti bet ne del gimdymo o del susilpnejusiu vaikiuko judesiu ir paruosiamuju saremiu.tai gi nuvaziuojam su vyru paprasom budincio gydytojo ateina ponia stripeikiene.pasakiau kas yra jinai dar apsauke ad tik db pasirodziau.uzdejo ant pilvelio kazoki aparata kur klauso vaikiuo sirdele.sirdele girdim plaka akusere atejus paklausia ar nesujudejo sakau nea.su vyru girdim uzduru gydytoja su akusere kazka pasnibzdom kalba o mes tik girdim i 1palata.o mum nieko neaiskina.atejus ausere tik paklausia ar turi daiktus susidejus tegul vyras nueina paimti.seip ne taip po keliu kartu klausinejimo paaiskina kad guldys i ligonine lasins laseline kad suzadintu vaikiuka.vyras klausia o su echoskopu negalit paziureti.atsakymas buvo toks budintys daktarai apziureti su echoskopu apziureti negali tik urbanavicius ir dar kazkokia gydytoja o jie bus tik pirmadieni(o mes ligonineje atsidurem pentadieni vakare)na dar apziuri kartais skyriaus vedeja narbutiene bet ji dabar iskviesta operuoti o po operacijos ji gal ir pziures o gal ir ne.(suprask kaip jinai ponia nores)mano vyrui palausus kaip bus iki pirmadienio o gal jau ryt nei sirdute nebeplaks akuseres atsakymas buvo toks O CIA KAIP DIEVAS DUOS.nu zinot isgirdus tokius zodzius tai vilku kaukti noris.kai vyrui jau galutinai truko kantrybe jisai susiskambino su kauno liniku gydytoja ir paklause ar galim apziureti tenai mus kasnors ir daktaru jei atvaziuosim ir gavus teigiama atsakyma islekem tenai kuo greiciau is sitos saraskino kontoros.tai va tokie ispudziai is taurages gimdymo namu.ir patikekit cia ne vienintelis blogas dalykas susijes su taurages ginekologais kuris mum nutio per si nestuma
Atsakyti
As lankausi pas Stripeikiene, tai man ji labai faina thumbup.gif
Atsakyti