Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

Sveiko Tauragiškės. smile.gif Nelabai suprantu kaip yra su tuo epiduriniu, g.gif vienos sako kad leidžia kitos,kad ne. Tai kaip iš tikrųjų, visai pasimečiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrieliuxx @ 2010 06 01, 12:59)
Sveiko Tauragiškės. smile.gif  Nelabai suprantu kaip yra su tuo epiduriniu, g.gif  vienos sako kad leidžia kitos,kad ne. Tai kaip iš tikrųjų, visai pasimečiau doh.gif

Sveika, beveik pries savaite buvau Taurages gimdymo namuose paskaitoje apie gimdyma, pateikiau klausima ar daromas epiduras, nuskausminimas, atsakymas buvo ne!, nes gimdymo namuose nera anestiziologo. Teko girdeti , kad norint gauti epidura turi isanksto tartis, kad is miesto ligonines jis ateitu,(bet is kur zinoti kada cia jo prireiks.. g.gif biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(gabrieliuxx @ 2010 06 01, 12:59)
Sveiko Tauragiškės. smile.gif  Nelabai suprantu kaip yra su tuo epiduriniu, g.gif  vienos sako kad leidžia kitos,kad ne. Tai kaip iš tikrųjų, visai pasimečiau doh.gif

Ne nedaro ten epiduro ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eturib9 @ 2010 06 01, 13:40)
Sveika, beveik pries savaite buvau Taurages gimdymo namuose paskaitoje apie gimdyma, pateikiau klausima ar daromas epiduras, nuskausminimas, atsakymas buvo ne!, nes gimdymo namuose nera anestiziologo. Teko girdeti , kad norint gauti epidura turi isanksto tartis, kad is miesto ligonines jis ateitu,(bet is kur zinoti kada cia jo prireiks.. g.gif  biggrin.gif  )

nebent su pačiu anesteziologu tartis, ir jam jeigu kas išsikviesi, bet tokiu atveju jam ir pinigus turi susimokėti ax.gif

Bet jis gi į skyrių vis vien ateina, nes tarkim jei prireikia CP tai jį kviečia, ir ten nebūna pasiteisinimas kad neturim anesteziologo g.gif
Atsakyti
g.gif Sudėtingas reikalas su epiduru doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabrieliuxx: 02 birželio 2010 - 08:28
QUOTE(gabrieliuxx @ 2010 06 02, 10:26)
g.gif Sudėtingas reikalas su epiduru doh.gif

Na, kaip man sake: visos pagimdo ir tu pagimdysi doh.gif biggrin.gif Taip ir buvo lotuliukas.gif Jau baigiu uzsimirsti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzinyte @ 2010 06 02, 11:06)
Na, kaip man sake: visos pagimdo ir tu pagimdysi  doh.gif  biggrin.gif 

blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(barbuska @ 2010 06 02, 21:01)

taigi va, kad blink.gif
Man del to ir pikciausia, juk epiduras visur taikomas, o cia kaip uzmirstas kampelis doh.gif
Net mano vyras sake, kad kaip koks kanibalizmas: is skausmo atsijungineji, paskui gyvai kerpa (nu cia suprantama, juk leliukas jau beveik gimes), galiausiai be jokio nuskausminimo gyvai siuva - ir vel raitaisi is skausmo wacko.gif Gerai tik tas, kad greitai uzsimirsta bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzinyte: 03 birželio 2010 - 16:43
Sveikos 4u.gif , va as jau po visu reikaliuku nemaloniu Tauragej-namie. Per para, kuomet as gimdziau, GN buvo 6 gimdyves, tai lbai daug, nes teko ir eiles i gimdykla laukti blink.gif . Epiduru tikrai niekam nedare, bet siaip budeje medikai, slaugutes, akuseres buvo tiesiog superiniai, prieziura taippat. Net mokamu palatu laisvu nebuvo schmoll.gif . Pinigu niekam nedaviau, bet prieziura buvo superine thumbup.gif . Tik vienas minusas-maistas, jis toks be dvasios, liesas ir jo taip maai doh.gif . Tai tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eturib9 @ 2010 06 08, 08:31)
Sveikos 4u.gif , va as jau po visu reikaliuku nemaloniu Tauragej-namie. Per para, kuomet as gimdziau, GN buvo 6 gimdyves,  tai lbai daug, nes teko ir eiles i gimdykla laukti blink.gif . Epiduru tikrai niekam nedare, bet siaip budeje medikai, slaugutes, akuseres buvo tiesiog superiniai, prieziura taippat. Net mokamu palatu laisvu nebuvo schmoll.gif . Pinigu niekam nedaviau, bet prieziura buvo superine  thumbup.gif . Tik vienas minusas-maistas, jis toks be dvasios, liesas ir jo taip maai doh.gif . Tai tiek smile.gif

Didžiausi sveikinimai sulaukus dukrytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif soske.gif
Atsakyti
sveikinu sulaukus dukrytes :4u:
Atsakyti
QUOTE(Pusele @ 2010 06 09, 21:14)
Didžiausi sveikinimai sulaukus dukrytes  4u.gif  4u.gif  4u.gif  soske.gif



QUOTE(JOLINTA @ 2010 06 14, 08:33)
sveikinu sulaukus dukrytes 4u.gif

aciu mergaites ax.gif 4u.gif
Atsakyti