Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

Sveikos, eamos ir dar busimos mamytes wink.gif Man jau iki gimdymo liko vos keletas savaiteliu, tad ir as labai sunerimus -kokius gimdymo namus pasirinkti Klaipedos ar Taurages... Arciau Taurage, ir labiau traukia, bet pasiskaicius Jusu isgyvenimus viskas susipainioja blink.gif , Na bet vistiek Taurage arciau dusios g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zivily @ 2010 05 20, 17:21)
Gime mergyte, 3300gr. Bet kai gimdziau pirma karta, mano leliukas buvo 3kg svorio ir deja teko kirpti g.gif  Taciau tada turbut neteisingai stumiau, nes nesugebejo nei daktaras nei akusere paaiskinti kaip viska daryti  doh.gif (tada gimdziau Jurbarke). O si karta, net pati nustebau, kaip greitai, viens du ir gime leliukas thumbup.gif

Tikrai smagu, kad viskas sklandziai tau vyko thumbup.gif Na, gal kad antras leliukas ir dar nedidukas rolleyes.gif nes maniskis sunelis tai drambliukas 3940 gr (ir dar pirmas) doh.gif

QUOTE(eturib9 @ 2010 05 21, 14:21)
Sveikos, eamos ir dar busimos mamytes wink.gif  Man jau iki gimdymo liko vos keletas savaiteliu, tad ir as labai sunerimus -kokius gimdymo namus pasirinkti Klaipedos ar Taurages... Arciau Taurage, ir labiau traukia, bet pasiskaicius Jusu isgyvenimus viskas susipainioja blink.gif ,  Na bet vistiek Taurage    arciau dusios g.gif  biggrin.gif

Pazistamas jausmas, lygiai taip ir as abejojau doh.gif Bet kai leliukas nusprende mus nustebinti savaitele anksciau, tai nebuvo kada galvoti ir greitai lekem i Trg GN lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzinyte: 21 gegužės 2010 - 13:19
QUOTE(Dzinyte @ 2010 05 14, 17:53)
Sveikutes tauragiskes  4u.gif
As pas jus su naujausiom (ir savu kailiu patirtom) ziniom apie Taurages gimdymo namus. Galiu garsiai rekti: cia EPIDURO NEDARO!!!. Dvesti gali, bet nedaro! gun_bandana.gif
Praeita antradieni dar cia rasinejau, baisejausi taurages GN "pazengimu i civilizuota pasauli" ir matyt, kazkiek tai paveike...  rolleyes.gif nes 17 val. man nubego vandenys, 18 val. jau buvom GN, (i kauna nevaziavom, nes kaip ir dar tada abejojau, o galvoti nebebuvo kada).
Is karto nuvede i gimdykla, pajunge lasaline (kaip man sake, del to, kad buvo akivaizdu, kad leliukas didelis). Viskas vyko lyg ir gerai, kaklelis atsidarinejo gana sparciai, 22 val. buvo jau pilnas atsidarymas. Bet vaikutis nesislinko zemyn. Prasiau nuskausminamuju, tai tipo, jau analgina, nospa!!!! gun_bandana.gif  suleido, daugiau nera kaip nuskausminti, be to jau ir velu.
Paskui matau, kad kazkas ne taip. Gydytoja su akusere tariasi, nezino, ka daryti. Sakau, echoskopu paziurekit. Tai gydytoja man: kam, ka jis parodys. Nu siaubas, as pakraupusi  gun_bandana.gif  (paskui su vyru kalbejom, kad GAL jie isvis neturi to echoskopo)  bash.gif
Tada po 23 val issikviecia vedeja. Ta ateina visa persiutusi - mat ponia Narbutiene nakti isversta is lovos, nepatenkinta. Dar ta pasiziuri i mano pilva. Sako, oi, vien strijos, pilvo preso nera, kazin kaip cia pagimdys. Ir dar negana to, rekia, kad stumti nemoku (nu lygtai kiekviena diena gimdau ) bash.gif
Zodziu, baigesi tuo, kad vis delto pagimdziau, bet apie kakliuka buvo apsivijusi virkstele 2 kartus. Sunelis didutis, beveik 4 kg  bigsmile.gif  Aisku, sukarpe tai belekiek...  doh.gif
Galiausiai, kai jau siuvo, as vel raitausi is skausmo. Tai vyras neistveres sako, negi negalit nuskausminti, juk gimdymas jau pasibaiges. Tai gydytoja tik burbtelejo, kad jau cia nuskausminta, jau suleista, viskas, ka turejo  wacko.gif
Taigi, mano nuomone tokia: jeigu kada dar sugalvosim tureti vaikuti, tikrai zinau: TAURAGEJ TIKRAI NEGIMDYSIU!!!



Sveikos tauragiskes,

kas liecia epidura, taip, jos nedaro...bet kiek skaiciau spaudoje ir girdejau gydytoju atsiliepimu, tai nera labai geras dalykas, juolab kad epidura daro i stubura. Remiantis net keleto mano draugiu patirtimi, po epiduros, ne viena problemu turejo, nepadejo nei ciuziniai, nei niekas. Manau, kuo naturaliau, tuo geriau. Nereikia isivaizduoti tokio dalyko, kad jei moki pinigelius, tai gydytojas uz tave viska pats padarys: ir pastenes, ir pagimdys be skausmo, o tu tik gulesi ir nieko nereikes daryti. nesamone!!!! O kas liecia pilvo presa ar strijas, nemanau, kad gydytoja kazka blogo pasakyt norejo. Jei neturi pilvo preso-elementaru, kad paciai gimdyt sunku bus, jei pilvuky raumenuku neturi, kaip ta vaikiuka isstumsi. as taip pat neturiu pilvo preso, bet pagimdyt sugebejau, nors tai pareikalavo siek tiek mano pastangu. nedejavau kokia gydytoja bloga, kad sportuot nepriverte.
Tavo profesijos nezinau, bet jei tave klientas issikviestu i darba po 23 valandos, kazin ar labai laiminga butum...
Manau,kad Taurages GN ideali vieta gimdyti. Yra ir "aparatura", ir prieziura, ir individualios palatos, personalas, IR SVARBIAUSIA NERA KONVEJERIO KURIS KAIP PVZ : YRA SVAJONIU KLINIKOSE KAUNE.
tai kad visoms linkiu svarbiausia: nesiblaskyti, neklausyti pavieniu nuomoniu, nes didzioji dauguma, is perskaitytu atsiliepimu, labai giria Taurages GN ir yra labai patenkintos kaip ir as.
Atsakyti
QUOTE(chevy_girl @ 2010 05 22, 00:13)
Sveikos tauragiskes,

kas liecia epidura, taip, jos nedaro...bet kiek skaiciau spaudoje ir girdejau gydytoju atsiliepimu, tai nera labai geras dalykas, juolab kad epidura daro i stubura. Remiantis net keleto mano draugiu patirtimi, po epiduros, ne viena problemu turejo, nepadejo nei ciuziniai, nei niekas. Manau, kuo naturaliau, tuo geriau. Nereikia isivaizduoti tokio dalyko, kad jei moki pinigelius, tai gydytojas uz tave viska pats padarys: ir pastenes, ir pagimdys be skausmo, o tu tik gulesi ir nieko nereikes daryti. nesamone!!!!  O kas liecia pilvo presa ar strijas, nemanau, kad gydytoja kazka blogo pasakyt norejo. Jei neturi pilvo preso-elementaru, kad paciai gimdyt sunku bus, jei pilvuky raumenuku neturi, kaip ta vaikiuka isstumsi. as taip pat neturiu pilvo preso, bet pagimdyt sugebejau, nors tai pareikalavo siek tiek mano pastangu. nedejavau kokia gydytoja bloga, kad sportuot nepriverte.
Tavo profesijos nezinau, bet jei tave klientas issikviestu i darba po 23 valandos, kazin ar labai laiminga butum...
Manau,kad Taurages GN ideali vieta gimdyti. Yra ir "aparatura", ir prieziura, ir individualios palatos, personalas, IR SVARBIAUSIA NERA KONVEJERIO KURIS KAIP PVZ : YRA SVAJONIU KLINIKOSE KAUNE.
tai kad visoms linkiu svarbiausia: nesiblaskyti, neklausyti pavieniu nuomoniu, nes didzioji dauguma, is perskaitytu atsiliepimu, labai giria Taurages GN ir yra labai patenkintos kaip ir as.

Saunu, kad kazkam gerai pasiseka... Bet as turiu savo patirti ir savo nuomone apie Trg GN ir kai kuriuos ju gydytojus blink.gif As ir nenorejau, kad uz mane gydytoja gimdytu ar kentetu. Kas liecia ju kompetencija: gydytojai turi padeti gimdyvem, o ne tik i pinigine ziureti ar kuno formas aptarineti. Pagimdyt ir as sugebejau, ir aciu dievui, vaikutis nuostabus. Nenoriu kartotis, bet kai vaikutis nejuda is vietos, ant manes rekia, kad gimdyti nemoku, o pasirodo vaikuciui virkstele apsivijus net 2 kartus!!! O kai pati sakau, kad paziuretu echoskopu, tai pareiskia, ka pamatys. Dabar esu be galo laiminga, kad viskas laimingai baigesi... Taip kad, as gal patylesiu, kokie cia svajoniu GN... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzinyte: 23 gegužės 2010 - 20:39
Visų mamyčių patirtis skirtinga,kuriom gimdymas vyko sklandžiai-turbūt visos patenkintos,kam komplikuotas gimdymas,ar sunkus,gal šiaip jautresnės mamytės-mažiau patenkintos.Žinoma norim ,kad būtų gražu,jauku,patogu,bet ar teko iš čia pasisakančių mamyčių gulėt dar senajame pastate g.gif tai dabartinės sąlygos tikrai superinės thumbup.gif Aš manau jei nėštumas sklandus nėra ko trenktis į kitą miestą,man daug smagiau kai prie vietos namiškiai,bet kada gali aplankyt thumbup.gif

Kaip pvz.draugė sakė tik į Klaipėda važiuosiu gimdyt,nepasitikiu mūsų gyd.,tai va ten ir gimdė,bėt vaikiuką parsivežė su''auksiniu staf.''dabar labai vargsta verysad.gif ,paskui sakė,jei čia būčiau gimdžius ,gal viskas būtų gerai
Atsakyti
Sveikos, Tauragietes arba Taurages apskrities mamytes 4u.gif ,
Norejau paklausti ar Taurageje vyksta kokios nesciuju pamokeles, kursai ,ar pan.?Jei taip tai kur ir kada..... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eturib9 @ 2010 05 25, 14:32)
Sveikos, Tauragietes arba Taurages apskrities mamytes 4u.gif ,
Norejau paklausti ar Taurageje vyksta kokios nesciuju pamokeles, kursai ,ar pan.?Jei taip tai kur ir kada..... smile.gif

tikrai vyksta,o tau tavo ginekologe nedave kur kada kelinta valanta,o konkreciau ar nori kur vyksta poliklinikoj,ar gimdykloje
Atsakyti
QUOTE(JOLINTA @ 2010 05 25, 17:05)
tikrai vyksta,o tau tavo ginekologe nedave kur kada kelinta valanta,o konkreciau ar nori kur vyksta poliklinikoj,ar gimdykloje

Nu zinok as neklausiau, o ji nesake-pas Batutiene lankausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitaliux 31 @ 2010 05 24, 19:58)
Kaip pvz.draugė sakė tik į Klaipėda važiuosiu gimdyt,nepasitikiu mūsų gyd.,tai va ten ir gimdė,bėt vaikiuką parsivežė su''auksiniu staf.''dabar labai vargsta verysad.gif ,paskui sakė,jei čia būčiau gimdžius ,gal viskas būtų gerai

As manau,kad nuo nelaimes niekas neapsaugotas-visur visko nutinka. Zinau atveji kai is Klaipedos po gimdymo grizo su placenta,ir vos moteris nenukraujavo kai pasileido gyvasis kraujas.
Atsakyti
QUOTE(eturib9 @ 2010 05 25, 13:32)
Sveikos, Tauragietes arba Taurages apskrities mamytes 4u.gif ,
Norejau paklausti ar Taurageje vyksta kokios nesciuju pamokeles, kursai ,ar pan.?Jei taip tai kur ir kada..... smile.gif

vyksta, buna i men viena pamokele, paskutini menesio treciadieni 12 val gimdymo namuose, buna paskaitele apie nestumo eiga, maitinima ir gimdyma, jei idomu tikslu grafikeli galeciau parasyt ketvirtadieni kai grysiu i namucius, nes turiu kada ir kokios paskaiteles vyksta mirksiukas.gif tai iseina ryt kazkokia paskaitele bet nepamenu kuri.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesa9: 25 gegužės 2010 - 21:07
QUOTE(eturib9 @ 2010 05 25, 19:48)
Nu zinok as neklausiau, o ji nesake-pas Batutiene lankausi smile.gif

motinystes mokykleles paskaitu grafikas kiekvieno menesio paskutini treciadieni 12.00 val.geguzes 26 d. tema pasiruosimas gimdymui ir gimdymas,birzelio 30d.naturalus maitinimas,liepos 28 nestumo eiga,rugpjucio 25 pasiruosimas gimdymui ir gimdymas ir t .t. jei reiks toliau tai duok zinot. as lankausi pas vidriene

Papildyta:
QUOTE(eturib9 @ 2010 05 25, 19:48)
Nu zinok as neklausiau, o ji nesake-pas Batutiene lankausi smile.gif

tai tau neuzilgo jau gimdymas,parasyk kaip sekesi
Atsakyti
QUOTE(JOLINTA @ 2010 05 26, 10:36)
motinystes mokykleles paskaitu grafikas kiekvieno menesio paskutini treciadieni 12.00 val.geguzes 26 d. tema pasiruosimas gimdymui ir gimdymas,birzelio 30d.naturalus maitinimas,liepos 28 nestumo eiga,rugpjucio 25 pasiruosimas gimdymui ir gimdymas ir t .t. jei reiks toliau tai duok zinot. as lankausi pas vidriene

Papildyta:

tai tau neuzilgo jau gimdymas,parasyk kaip sekesi

Labai aciu uz info 4u.gif , variau i Taurage, vos spejau, buvau paskaitelej, isgirdau daug naudingos informacijos, o juk ir gimdymas ant nosies bigsmile.gif , dar ekskursija padare po mokamas, nemokamas palatas, gimdykla ax.gif , zodziu buvo idomu, aciu tamstai smile.gif
Atsakyti