Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

QUOTE(Dzinyte @ 2010 05 04, 12:02)
Jei man nebutu pirmas leliukas, taip nesijaudinciau  doh.gif  O dar ir pilvas mano nemazas, akivaizdu, vaikutis bus ne is mazuju...  rolleyes.gif

mano pilvas dabar irgi labai didelis, dar tik 30 sav o atrodo kad jau gimdyti turiu unsure.gif Visi juokias, kad jei ne echo tai manytų kad du nešioju doh.gif
Žinai pasakysiu iš patirties, su pirmu jaudiniesi ir bijai nes nežinai ko laukti ir tikėtis, o su kitais nėštumais dar labiau bijai, nes žinai kas bus biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Žinai pasakysiu iš patirties, su pirmu jaudiniesi ir bijai nes nežinai ko laukti ir tikėtis, o su kitais nėštumais dar labiau bijai, nes žinai kas bus

Visiskai pritariu siai minciai smile.gif
Atsakyti
Tai gi va, kai nezinau, tai ir akys didziausios ir pilnos visokiu baimiu fear.gif blink.gif
Bet as nesuprantu, kaip gali nedaryti to epiduro, juk jis ir valstybes finansuojamas... Toks jausmas, kad tas musu kaimas Taurage (jau miestu vadinti man liezuvis neapsivercia) is akmens amziaus neislipes bash.gif As esu tokios nuomones, jei gali gimdyti lengviau, su pagalba, tai kokiu galu is saves daryti "ale didvyre", juk man uz tai niekas paminklo nepastatys... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aciu Tau Dzinyte, kad pasiteiravai del palatu 4u.gif
Atsakyti
Tikrai gasdinancios naujienos del epiduro g.gif buvau rimtai nusprendus juo pasinaudoti
Atsakyti
Netyčia užsukau. Kas dėl epiduro, tai kazkokia nesamone, nes buvo pas mane dabar pora seimu su 1 menesio leliukais, kur mamyte eme epidura ir viskas ok. O del epiduro reik tartis ne su akuserem, bet su ginekologais ir anesteziologais wink.gif Uz dyka epiduro nedaro wink.gif
Atsakyti
mergikes uz dyka epiduro nedaro smile.gif ir ner cia ko bijoti, jei butu kazkas blogai tagi daktarai matytu ir tada jau siustu gimdyti i didesni miesta, o jei viskas ok, tai tik bandykit pacios, nera nieko smagiau kai pagimdai pati 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzinyte @ 2010 05 04, 10:11)
Bandziau isklausti, kokie apskritai nuskausminimai taikomi, tai myke, myke, kad yra jie taikomi, kur "apmazina" gimdymo skausma

biggrin.gif oi geriau jau jų nereikia, mane tik sunervino, kai KMUK prieš stūmimą gavau žvakutę ir dar kažkokius lašino ale nuskausminamuosius doh.gif ir šiaip ten nė prašyti nereikėjo, gavau taip sakant visą kompleksą doh.gif

o kas dėl epidūro, mano kolegės mama anesteziologė ir tikrai sakė, kad epidūro nedaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 05 03, 19:22)
jeigu esi iš anksto nesusitarus su gydytoju, rizikuoji atsidurti tokioje situacijoje kad nebus vietų ir važiuosi atgal  mirksiukas.gif

Ne nu kalbate nesamones, tai negi isvys lauk ir lauke reikes gimdyti doh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif mano nei viena drauge nesitare taurageje ir puikiausiai visos pagimde ir prieziura patenkintos liko ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Stebukle @ 2010 05 05, 12:40)
Netyčia užsukau. Kas dėl epiduro, tai kazkokia nesamone, nes buvo pas mane dabar pora seimu su 1 menesio leliukais, kur mamyte eme epidura ir viskas ok. O del epiduro reik tartis ne su akuserem, bet su ginekologais ir anesteziologais wink.gif Uz dyka epiduro nedaro wink.gif

uz dyka ar ne uz dyka epiduro taurageje nedaro
Atsakyti
QUOTE(rasabraske @ 2010 05 05, 18:06)
Ne nu kalbate nesamones, tai negi isvys lauk ir lauke reikes gimdyti doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  mano nei viena drauge nesitare taurageje ir puikiausiai visos pagimde ir prieziura patenkintos liko ax.gif

Aš kalbėjau ne apie Tauragę, o apie Kauną. mirksiukas.gif Yra atvejų ir ne vienas kai gimdyvė nuvažiuoja tarkim į Klinikas, o jos paklausia ar susitarus, kai pasako kad ne , pasako kad nėra vietų. Ar tas pats Mažylis, nesvarbu kuri klinika. Siunčiamos gimdyvė į 2 ligoninę, bet aš vien todėl nenoriu gimdyti antrojoje, nes negaliu pakęsti tų per visą sieną langų blush2.gif Nu nenoriu būti kaip ant parodos doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 05 05, 18:22)
Yra atvejų ir ne vienas kai gimdyvė nuvažiuoja tarkim į Klinikas, o jos paklausia ar susitarus, kai pasako kad ne , pasako kad nėra vietų.

tai čia tokiu atveju, jei yra gimdyvių bumas (mes ant jo pataikėm su pirmu sūnum, bet buvom susitarę blush2.gif ) o šiaip jei tik yra laisva gimdykla, ar bent jau vietų skyriuje tikrai niekur nesiunčia. Antrą kartą kol laukėm priėmime, atvyko dar viena gimdyvė, nesitarus, gimdyklų laisvų nebuvo, bet ji buvo su gimdymo veikla, tai paguldė į skyrių, palaukti kol atsilaisvins gimdykla
Atsakyti
Sveikutes tauragiskes 4u.gif
As pas jus su naujausiom (ir savu kailiu patirtom) ziniom apie Taurages gimdymo namus. Galiu garsiai rekti: cia EPIDURO NEDARO!!!. Dvesti gali, bet nedaro! gun_bandana.gif
Praeita antradieni dar cia rasinejau, baisejausi taurages GN "pazengimu i civilizuota pasauli" ir matyt, kazkiek tai paveike... rolleyes.gif nes 17 val. man nubego vandenys, 18 val. jau buvom GN, (i kauna nevaziavom, nes kaip ir dar tada abejojau, o galvoti nebebuvo kada).
Is karto nuvede i gimdykla, pajunge lasaline (kaip man sake, del to, kad buvo akivaizdu, kad leliukas didelis). Viskas vyko lyg ir gerai, kaklelis atsidarinejo gana sparciai, 22 val. buvo jau pilnas atsidarymas. Bet vaikutis nesislinko zemyn. Prasiau nuskausminamuju, tai tipo, jau analgina, nospa!!!! gun_bandana.gif suleido, daugiau nera kaip nuskausminti, be to jau ir velu.
Paskui matau, kad kazkas ne taip. Gydytoja su akusere tariasi, nezino, ka daryti. Sakau, echoskopu paziurekit. Tai gydytoja man: kam, ka jis parodys. Nu siaubas, as pakraupusi gun_bandana.gif (paskui su vyru kalbejom, kad GAL jie isvis neturi to echoskopo) bash.gif
Tada po 23 val issikviecia vedeja. Ta ateina visa persiutusi - mat ponia Narbutiene nakti isversta is lovos, nepatenkinta. Dar ta pasiziuri i mano pilva. Sako, oi, vien strijos, pilvo preso nera, kazin kaip cia pagimdys. Ir dar negana to, rekia, kad stumti nemoku (nu lygtai kiekviena diena gimdau ) bash.gif
Zodziu, baigesi tuo, kad vis delto pagimdziau, bet apie kakliuka buvo apsivijusi virkstele 2 kartus. Sunelis didutis, beveik 4 kg bigsmile.gif Aisku, sukarpe tai belekiek... doh.gif
Galiausiai, kai jau siuvo, as vel raitausi is skausmo. Tai vyras neistveres sako, negi negalit nuskausminti, juk gimdymas jau pasibaiges. Tai gydytoja tik burbtelejo, kad jau cia nuskausminta, jau suleista, viskas, ka turejo wacko.gif
Taigi, mano nuomone tokia: jeigu kada dar sugalvosim tureti vaikuti, tikrai zinau: TAURAGEJ TIKRAI NEGIMDYSIU!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzinyte: 14 gegužės 2010 - 17:01