Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

nestuke.gif mamos, tik jau baikit gąsdintis dėl pinigų Kaune. Taigi jūs turit teisę rinktis, kur norit gimdyti, ir už tai moka ligonių kasos, nesvarbu, kurią ligoninę renkatės (aišku, išskyrus privačią biggrin.gif ) Kadangi jau ne vieną vaiką gimdžiau Kaune, tai galit patikėti, jog kaip ir bet kur, moki tik tada, jei nori gimdyti pas konkretų gydytoją ir su juo tariesi. Taigi, važiuokit drąsiai ir tikrai nereikės mokėti, nebent pačios norėsit atsilyginti. smile.gif
Atsakyti
Dabar dar labiau issigandau del Taurages GN blink.gif Tai cia nedaro epiduro?!!! Nenuskausmina, jei ka? fear.gif Dabar net silpna pasidare bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(rasabraske @ 2010 04 30, 14:12)
Neatlieka isvis, nedaro taurageje epiduro vat ax.gif


O jūs tikrai žinot , kad Tauragėj nedaro epidūro g.gif Nes mano draugė prieš kelis metus gimdė Tauragėje su epidūriniu nuskausminimu, tik reikia iš anksto susitarti, o kai gimdžiau prieš metus pati, tai gydytoja klausė ar reikės nuskausminimo ( aš atsisakiau ) Aišku galėjo situacija keistis, nes praėjo metai g.gif
Atsakyti
Sia savaite zadu nuvaziuoti i GN, issiklausineti, kaip ten viskas vyksta su nuskausminimais unsure.gif Lankiau pamokeles, buvo ir apie gimdyma (nors daugiau tik teorija papasakojo, ka ir taip buvau prisiskaiciusi), bet net minties nebuvo apie epidurus paklausti... atrodo, kaip ir savaime suprantama, kad visur ja daro g.gif Tai kai ka issiaiskinsiu, butinai pasidalinsiu ziniomis bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos busimos ir esamos mamytes. Noriu paklausti del tu mokamu palatu. ar reikia ja is anksto uzsisakyti? Man jau gimdymas visai ant nosies, ir labai noreciau patekti i ta mokama palata ax.gif Ar pakanka tik atvaziavus gimdyti paprasyti , kad paguldytu i mokama palata (jei yra laisvu)?
Is anksto dekoju uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zivily @ 2010 05 03, 13:51)
Sveikos busimos ir esamos mamytes. Noriu paklausti del tu mokamu palatu. ar reikia ja is anksto uzsisakyti? Man jau gimdymas visai ant nosies, ir labai noreciau patekti i ta mokama palata ax.gif  Ar pakanka tik atvaziavus gimdyti paprasyti , kad paguldytu i mokama palata (jei yra laisvu)?
Is anksto dekoju uz atsakyma 4u.gif

As kaip supratau, kai pasakojo per pamokeles, kad kai atvaziuoji, tada ir gauni, aisku, jei yra laisvu (juk negali is anksto tiksliai zinoti, kada leliukas sumastys isvysti pasauli) bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(agni.e @ 2010 05 02, 18:19)
O jūs tikrai žinot , kad Tauragėj nedaro epidūro  g.gif Nes mano draugė prieš kelis metus gimdė Tauragėje su epidūriniu nuskausminimu, tik reikia iš anksto susitarti, o kai gimdžiau prieš metus pati, tai gydytoja klausė ar reikės nuskausminimo ( aš atsisakiau ) Aišku galėjo situacija keistis, nes praėjo metai  g.gif

Mano drauge nesenai gimde ir nusiveze epiduro rinkiny liepe isikist i tase sake mes nedarome ax.gif nuskausmint tai nuskausmina bet epiduro nedaro nebent kas pasikeite per kelis menesius ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Dzinyte @ 2010 05 02, 22:13)
Sia savaite zadu nuvaziuoti i GN, issiklausineti, kaip ten viskas vyksta su nuskausminimais  unsure.gif  Lankiau pamokeles, buvo ir apie gimdyma (nors daugiau tik teorija papasakojo, ka ir taip buvau prisiskaiciusi), bet net minties nebuvo apie epidurus paklausti... atrodo, kaip ir savaime suprantama, kad visur ja daro  g.gif Tai kai ka issiaiskinsiu, butinai pasidalinsiu ziniomis  bigsmile.gif

Nu va issiaiskink ir mums parasyk 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Niktė @ 2010 04 29, 14:37)
Taip, Kaune greičiau sulauksi pagalbos, bet kainos kokios, jeigu paprastas gimdymas 600 jei CP 1200. Jei tokių pinigų nėra, geriau ir nevažiuoti  mirksiukas.gif
Aš žadu po visko atsidėkoti gydytojui, bet tik po visko, kai matysiu ar verta ar ne.  ax.gif

Nu nesutikciau su jumis, tai norit pasakyti, kad jei neturi pinigu tai nepagimdysi? Priima juk visas o kaip ir kiek ten jus mokesite ar ne tai jau jusu reikalas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasabraske @ 2010 05 03, 14:57)
Nu nesutikciau su jumis, tai norit pasakyti, kad jei neturi pinigu tai nepagimdysi? Priima juk visas o kaip ir kiek ten jus mokesite ar ne tai jau jusu reikalas ax.gif

jeigu esi iš anksto nesusitarus su gydytoju, rizikuoji atsidurti tokioje situacijoje kad nebus vietų ir važiuosi atgal mirksiukas.gif
Atsakyti
Rimtai abejoju, ar verta baimintis, kad nebus vietų ar nepriims gimdyti schmoll.gif Galų gale, ruošiantis važiuoti gimdyti pavyzdžiui į Kauną, galima iš anksto susirasti keletos gimdymo namų telefonų numerius ir pasiteirauti, ar daug gimdyvių pas juos tuo metu.
Atsakyti
Sveikos, mamytes. Tai va, vakar buvom nuleke i Taurages GN. Ir ka jus manot - o gi tikrai epiduro nedaro!!!!! ohmy.gif gun_bandana.gif Kadangi mes jau buvom vakare, tai islindo tik akuseres, tai su jomis ir kalbejau, gydytojas joks nepasirpde. Bandziau isklausti, kokie apskritai nuskausminimai taikomi, tai myke, myke, kad yra jie taikomi, kur "apmazina" gimdymo skausma, bet epiduro netaiko blink.gif bet nieko konkreciai ir nepasake. Tipo, nebijok, taves nepaliks vienos gimdykloje, visalaik bus ir gydytojas, ir akusere, pades... lipti sienom lotuliukas.gif bet gimdysi naturaliai doh.gif
Zivily, specialiai dar paklausiau del mokamu palatu, tai sake, nerezervuoja is anksto, atvaziuoji, jei yra laisvu, tai ir gauni mirksiukas.gif Jei taip pasitaiko, kad visos uzimtos, tada gal viena nakti pabuni bendroj, tada kai atsilaisvina, persikraustai rolleyes.gif
Tai va, tokios ir zinios... aisku, nekokios schmoll.gif
Atsakyti
Dėl palatų tai aišku. kad nedaro epiduro man jokio skirtumo, nes aš vėl noriu natūraliai ax.gif
Kitą sav išeinu į dekretą ir važiuosiu pati pažiūrėti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 05 04, 12:16)
Dėl palatų tai aišku. kad nedaro epiduro man jokio skirtumo, nes aš vėl noriu natūraliai  ax.gif
Kitą sav išeinu į dekretą ir važiuosiu pati pažiūrėti  rolleyes.gif

Jei man nebutu pirmas leliukas, taip nesijaudinciau doh.gif O dar ir pilvas mano nemazas, akivaizdu, vaikutis bus ne is mazuju... rolleyes.gif
Atsakyti