Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

4u.gif taip pritariu,kas rase apie ramybe kai vyras salia.Mano vyras taip pat dalyvavo,tai neina apsakyt koks dziaugsmas uzlieja,kai pamatai mazyli ir paskui vyro dziaugsma mazyliu.O kai dziaugsmas dvigubas,tai ir ramybe greta tupi,didziule.
Atsakyti
QUOTE(agni.e @ 2010 04 11, 20:14)
Privačiai lankiausi pas gyd. I.Narbutienę, o gimdyti teko prie kelių pamainų, nes atvykau 4 val. nakties, o pagimdžiau 9.45 val. akušerės, kuri pirma pamatė mano lelių nežinau pavardės...gėda..., bet žinau , kad turi sūnelį Jonuką  biggrin.gif , o  budėjo gydytoja Batutienė, bet didžiausią darbą nuveikė akušerė ir stebėjo, ir mažylį priėmė  4u.gif Ačiū jai  wub.gif
Labai gerai, kai šalia vyras dalyvauja...kažkaip ramiau  blush2.gif
Sėkmės  4u.gif

Ar faina ji? girdejau grieztoka g.gif as vis neapsisprendziu pas ka eiti doh.gif galvojau lyg apie Stripeikiene, bet dabar nebezinau...
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2010 04 11, 22:51)
Ar faina ji? girdejau grieztoka g.gif  as vis neapsisprendziu pas ka eiti doh.gif  galvojau lyg apie Stripeikiene, bet dabar nebezinau...

kiek zmoniu tiek nuomoniu, man narbutiene, superinis zmogus ir gydytojas thumbup.gif
Atsakyti
Daug smagiau kai paskaitai tiek gerų atsiliepimų, iškart nusiramini rolleyes.gif nes iki tol buvo labai daug neigiamų ir gerą surasti buvo labai sunku, tai psichologiškai nesinorėjo čia važiuoti. Bet dabar jau ramiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2010 04 11, 21:51)
Ar faina ji? girdejau grieztoka g.gif  as vis neapsisprendziu pas ka eiti doh.gif  galvojau lyg apie Stripeikiene, bet dabar nebezinau...

as pas stripeikiene lankaus, tai kolkas nusiskundimu neturiu, lb maloni, siltai bendrauja ir patarimu geru duoda.
Atsakyti
QUOTE(vanesa9 @ 2010 04 12, 18:59)
as pas stripeikiene lankaus, tai kolkas nusiskundimu neturiu, lb maloni, siltai bendrauja ir patarimu geru duoda.

Nu va aciu tau nuraminai 4u.gif o tai rytoj maunu pas ja 4u.gif ar tu poliklinikoj pas ja lankais, ar ji turi privatu kab?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gussste23: 12 balandžio 2010 - 19:27
QUOTE(gussste23 @ 2010 04 12, 19:26)
Nu va aciu tau nuraminai 4u.gif  o tai rytoj maunu pas ja 4u.gif  ar tu poliklinikoj pas ja lankais, ar ji turi privatu kab?

as poliklinikoj, nzn net ar turi ji privatu kabinetuka g.gif tai kad nestukem ir poliklinikoj kaip privaciai ateini pasibeldi pas ja pasakai kas tokia ir priima kai nieko nera, nes kortele ji jau savo kabinete turi pastoviai. sake nestukes nuo 9-12valandos pas ja lankos,kai jau kortele pas ja. penktadieni ir as eisiu jau vel smile.gif
Atsakyti
labutis visiems,pagaliau atsigavo ir taurages puslapis,pirma gimdziau pries 5metus,tai viskas buvo normaliai,pinigeliu tikrai niekam nedaviau,nors ir dare sezari,kalinauskis,tik atsiimant vaikeli sesutems nupirkom sampano ir kavos dideli poka,o dabar laukiuosi dvyniu,lankausi pas vidriene,labai faina daktare,nei saukia,nei ka nors ir buvau girdejus visokiu nuomuoniu.
Atsakyti
QUOTE(JOLINTA @ 2010 04 16, 12:04)
labutis visiems,pagaliau atsigavo ir taurages puslapis,pirma gimdziau pries 5metus,tai viskas buvo normaliai,pinigeliu tikrai niekam nedaviau,nors ir dare sezari,kalinauskis,tik atsiimant vaikeli sesutems nupirkom sampano ir kavos dideli poka,o dabar laukiuosi dvyniu,lankausi pas vidriene,labai faina daktare,nei saukia,nei ka nors ir buvau girdejus visokiu nuomuoniu.

sveikinu, faina dvynukai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labutis,
Gal kas galit pasidalinti informacija kiek kainuoja planinis cezaris? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2010 04 27, 15:24)
Labutis,
Gal kas galit pasidalinti informacija kiek kainuoja planinis cezaris? g.gif

Aš tai suprantu kad CP kainuoja tuo atveju jeigu nori kad jį atliktų tam tikras gydytojas. O jeigu nesvarbu koks gydytojas atliks tada važiuoji ir tiek. Ar aš klystu?
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 04 27, 17:02)
Aš tai suprantu kad CP kainuoja tuo atveju jeigu nori kad jį atliktų tam tikras gydytojas. O jeigu nesvarbu koks gydytojas atliks tada važiuoji ir tiek. Ar aš klystu?


Tai, kad ir tariesi su gyd., vis tiek moketi reikia. Del to ir idomu kokios sumos mazdaug reikes.
Atsakyti