Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

tik dar kartą pasitvirtina - kiek žmonių, tiek nuomonių ax.gif

QUOTE(gussste23 @ 2010 04 10, 13:45)
Ne ne visos mokamos galite imti ir nemokama, bet mokamoje patogumu daugiau, plati didele lova, tevelis gali miegoti, tv, atskiras meniu, dusas wc kartu nereikia niekur vaikscioti ax.gif  as tai imciau mokama, kas ten ar 30 lt para, bet susimoki ir karaliauji  biggrin.gif o jei nori tenai gimdyti ar reikia susitarti su kuo nors ar tiesiog prasidejus gimdymui vaziuoti ir tiek g.gif


kai aš gulėjau (tas buvo prieš 1,5 metų) nebuvo atskiro meniu. Kažkaip abejoju ar toks išvis yra g.gif Dušas ir WC bendri. Toj mokamoj palatoj gerai tik tai, kad guli viena su vaikiuku, nereik klausytis kitų vaikiukų riksmo ir dejuojančių mamų biggrin.gif Tas atskiras fotelis, labai patogu lankytojams biggrin.gif
Šiaip tai, kai prasideda viskas ir važiuoji, tai pas ką jau papuoli ir gimdai. O jei taries konrečiai su tam tikru daktaru, tai ir gimdai tik pas jį smile.gif
Atsakyti
Aš kol kas linkstu prie mokamos palatos, nes kaina nėra didelė, o va su kita moterim nenoriu gulėti. Jei vaikutis neramus tai paskui irgi nė miegoti negali, o gal pas kitą lankytojai eis, tai žodžiu irgi norėsis tik ramybės. o sakykit kiek tų mokamų palatų yra? Ar tik viena?
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 04 10, 14:05)
Aš kol kas linkstu prie mokamos palatos, nes kaina nėra didelė, o va su kita moterim nenoriu gulėti. Jei vaikutis neramus tai paskui irgi nė miegoti negali, o gal pas kitą lankytojai eis, tai žodžiu irgi norėsis tik ramybės. o sakykit kiek tų mokamų palatų yra? Ar tik viena?

Nezinau kiek, bet as tik uz mokama, tuo labiau, kad kaina nedidele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2010 04 10, 15:59)
Nezinau kiek, bet as tik uz mokama, tuo labiau, kad kaina nedidele 4u.gif

tai va, įdomu ar būna taip kad visos mokamos užimtos g.gif
Atsakyti
Sveikutes.Smagu matyt kad vel atgijo trg forma.Gimdziau TRG.Ir noriu nuliudinti,kad taip buna kad visos mokamos palatos uzimtos buna.As taip pat norejau mokamos,bet to metu nebuvo laisvu.Bet nei kiek ir nesigailiu kad nebuvo laisvu,nes turejau faina kaimyne ir sutaupiau pinigeliu mazam.Mokamu palatu yra ne 1na.Gerai nepamenu 4ar daugiau.Viena(gal dar yra tokiu teko tik 1matyt) yra su dusu ir dvigule lova,tv,saldytuvu,spintele..Kita su tv,saldytuvu,foteliuku kuri istiesus gali tetukas miegot.Kainos skiriasi,su dusu lyg para 40lt,o be 30lt.
Atsakyti
sveikutes, gimdziau abu kartus taurageje, pirma karta gulejau palatoje viena, bet buvo nemokama, bet ir paprasta tokia lovyte vaikui geleziniais krastais, mamos lova viengule, ir spintele berods, tokia tuscia palata bet vienviete, antra karta laisvos buvo dvi mokamos, po 30 lt, parai, tai viena :lova viengule, foteliukas, staliukas, tv, kriaukle. kita: dvigule lova, leliuko lovyte ne gelezine, saldytuvas, tv, spinta,kriaukle,tai emiau ta kur dvigule lova, nes daug patogiau ir maitinti ir siaip guleti smagiau kai vietos daug. ir lygtai dar yra kazkokia vip palata tai gal ten dusas ir yra, bet tiksliai nzn, kur as buvau dusai bendri, bet visai nesunku ir nueti iki tualeto ar duso mirksiukas.gif tai vat sekmes renkantis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jitute: 11 balandžio 2010 - 09:51
Aciu uz info 4u.gif o pas kokia gine lankotes taur visa nestuma?
Atsakyti
QUOTE(zivily @ 2010 04 10, 11:30)
Aš irgi Šakiuose norėjau gimdyti, bet kad ir juos uždarė g.gif  Tai liko Tauragė. Pati esu taip pat Jurbarkietė. Jau buvau nuvažiavusi pasižiūrėti kur randasi gimdymo namai Tauragėje. apie Kauną net negalvoju, nes nesu susitarusi su jokiu gydytoju, tai 100 proc., kad nebus vietų klinikose ir greičiausiai siūs į antrą ligoninę. O kadangi tai jau antras nėštumas, tai gali viskas vykti greičiau, nei pirmąjį. todėl blaškytis po Kauną ir galiausiai pasigimdyti mašinoje tikrai nesinori.  schmoll.gif
O kodėl Tauragėje palatos mokamos? Na, suprantu kad ne visos mokamos, bet kuo tos mokamos ypatingos? g.gif


Aš gimdžaiu 3 kartus ...du paskutinius Tauragėje. Labai esu dėkinga Tauragės medikams, nusiskundimų neturiu, viskas buvo atlikta nepriekaištingai, todėl manau neverta nerimauti, jei nėra jokių komplikacijų 4u.gif Su niekuo nesitariau ir tik privačiai lankausi pas ginekologę, o gimdžiau pas tą, kas tuo metu budėjo.Kai gimdžiau prieš metus ir tai gulėjau mokamoje palatoje...ten buvo kriauklė, šaldytuvas, TV, dvigulė lova...su manim kartu gulėjo ir mano vyras, buvo jauku ir gera, priežiūra thumbup.gif , o dėl dušo ir WC tai juk tenka gulėti tik 3 paras , tai manau galima ir bendru pasinaudoti, o tuo labiau , kad gimdyvių tik kelios...maistas man patiko ir visko užteko , atskiras meniu buvo tik kai gulėjau nestuke.gif , nes labai silpnas kraujas buvo, tai gaudavau maistą, su padidintu baltymų kiekiu.Gimdymo stalas - transformeris biggrin.gif Gimdymo palatoje akušerė nesitraukė, buvo nuolat stebima tiek vaiko, tiek mano būklė, gimdžiau visus vaikus be nuskausminamųjų ir dabar pagimdžiau pati be jokių plyšimų sveiką mažylį

Niekas pinigų nereikalavo ( Atsilyginome po gimdymo , bet ne pinigais )Žemai lenkiu galvą prieš man padėjusią akušerę ir skyriaus vedėją aciuks.gif Manau, kad ten darbą dirba pasišventę žmonės, o savo skausmą kiekvienai reikia pačiai iškentėti ir svarbiausia klausyti ir išgirsti, ką tau sako 4u.gif
Gal kiek nuraminau 4u.gif Sėkmės 4u.gif
P.S. manau galite atvykti į gimdymo namus ir iš anksto viską apžiūrėti, bus šiek tiek ramiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agni.e @ 2010 04 11, 17:05)
Aš gimdžaiu 3 kartus ...du paskutinius Tauragėje. Labai esu dėkinga Tauragės medikams, nusiskundimų neturiu, viskas buvo atlikta nepriekaištingai, todėl manau neverta nerimauti, jei nėra jokių komplikacijų  4u.gif Su niekuo nesitariau ir tik privačiai lankausi pas ginekologę, o gimdžiau pas tą, kas tuo metu budėjo.Kai gimdžiau prieš metus ir tai gulėjau mokamoje palatoje...ten buvo kriauklė, šaldytuvas, TV, dvigulė lova...su manim kartu gulėjo ir mano vyras, buvo jauku ir gera, priežiūra  thumbup.gif , o dėl dušo ir WC tai juk tenka gulėti tik 3 paras , tai manau galima ir bendru pasinaudoti, o tuo labiau , kad gimdyvių tik kelios...maistas man patiko ir visko užteko , atskiras meniu buvo tik kai gulėjau  nestuke.gif , nes labai silpnas kraujas buvo, tai gaudavau maistą, su padidintu baltymų kiekiu.Gimdymo stalas - transformeris  biggrin.gif Gimdymo palatoje akušerė nesitraukė, buvo nuolat stebima tiek vaiko, tiek mano būklė, gimdžiau visus vaikus be nuskausminamųjų ir dabar pagimdžiau pati be jokių plyšimų sveiką mažylį

Niekas pinigų nereikalavo ( Atsilyginome po gimdymo , bet ne pinigais )Žemai lenkiu galvą prieš man padėjusią akušerę ir skyriaus vedėją  aciuks.gif Manau, kad ten darbą dirba pasišventę žmonės, o savo skausmą kiekvienai reikia pačiai iškentėti ir svarbiausia klausyti ir išgirsti, ką tau sako 4u.gif
Gal kiek nuraminau  4u.gif Sėkmės  4u.gif
P.S. manau galite atvykti į gimdymo namus ir iš anksto viską apžiūrėti, bus šiek tiek ramiau  4u.gif

Nu va kaip fainai, nuraminai truputi 4u.gif o pas ka lankeisi privaciai? as niekaip negaliu apsispresti doh.gif ir kas prieme gimdyma blush2.gif
Atsakyti
Man irgi smagiau pasidare, kad tokie geri atsiliepimai.
Gerai butu gauti ta mokama palata, bet jei nebus laisvu, tai irgi ne beda ax.gif
Atsakyti
Privačiai lankiausi pas gyd. I.Narbutienę, o gimdyti teko prie kelių pamainų, nes atvykau 4 val. nakties, o pagimdžiau 9.45 val. akušerės, kuri pirma pamatė mano lelių nežinau pavardės...gėda..., bet žinau , kad turi sūnelį Jonuką biggrin.gif , o budėjo gydytoja Batutienė, bet didžiausią darbą nuveikė akušerė ir stebėjo, ir mažylį priėmė 4u.gif Ačiū jai wub.gif
Labai gerai, kai šalia vyras dalyvauja...kažkaip ramiau blush2.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agni.e @ 2010 04 11, 21:14)
Labai gerai, kai šalia vyras dalyvauja...kažkaip ramiau  blush2.gif
Sėkmės  4u.gif

drinks_cheers.gif pasirasau po kiekvienu tavo zodziu drinks_cheers.gif
Atsakyti