Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

sweikutes tauragiskes nestuke.gif ir ne tik... norejau suzinot jusu nuomone apie narbutiene? kazkaip perskaiciau visa forumiuka bet nieko neradau apie ja?... kita savaite reikia eiti pas daktare pirma karta ziures mana leliuka dar tik ketvirta sawaite, tai nzn pas kokia daktare lankytis, seip visos mano pazystamos lankesi pas narbutiene sako labai gera ir maloni... kokia jusu nuomone? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ledineFeja @ 2010 02 24, 20:29)
sweikutes tauragiskes  nestuke.gif  ir ne tik... norejau suzinot jusu nuomone apie narbutiene? kazkaip perskaiciau visa forumiuka bet nieko neradau apie ja?... kita savaite reikia eiti pas daktare pirma karta ziures mana leliuka dar tik ketvirta sawaite, tai nzn pas kokia daktare lankytis, seip visos mano pazystamos lankesi pas narbutiene sako labai gera ir maloni... kokia jusu nuomone?  rolleyes.gif

labas, sveikinu nestuke.gif nu apie narbutiene tai cia prirasyta bene daugiausiai turbut as pati pas ja lankiausi, ir tikrai lankysiuosi jei dar reikes mirksiukas.gif pas ja ir gimdziau, man ji pati geriausia thumbup.gif prisiklausysi visko, todel rinktis tik tau.
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2010 02 25, 12:12)
labas, sveikinu nestuke.gif  nu apie narbutiene tai cia prirasyta bene daugiausiai turbut as pati pas ja lankiausi, ir tikrai lankysiuosi jei dar reikes mirksiukas.gif  pas ja ir gimdziau, man ji pati geriausia thumbup.gif  prisiklausysi visko, todel rinktis tik tau.

nu ka as zinau, cia is tikro yra taip, ki lankytis privalai tauragej, tada gali buti galbut gera ir narbutiene, bet kai apsilanakai kaune pvz.tai tauarges ne tik ginekologaibet ir kiti daktarai atrodo kaip is atsilikeliu krasto doh.gif schmoll.gif jeigu tauragej AS rekomenduoju Batutiene mirksiukas.gif va sita tai svelni ir super maloni mirksiukas.gif o jei echoskopa tai tik pas urbonaviciu, ten ir i juosta iraso mirksiukas.gif (uz pap.pinigelius aisku mirksiukas.gif )narbutiene labai daznai nepataikolyties, batutiene stengiasi is viso nesakyti,o urbonavicius beveik 100%pataiko ir pasako jei nenori, geriau is karto ji perspet,kad nenori zinoti,nes jis gali imti ir pasakyti lotuliukas.gif va tokia mano taurages daktaru patirtis,o stripeikiene tai jei pinigu duosi bus kaip lape, bet prirasys daug vaistu kuriu nereiketu siaip gerti. tas pats ir narbutiene mirksiukas.gif atsargiai cool.gif (cia ne siaip sakau as pasikonsultavau po to kai prirase su gydytoju pas kuri gimdziau kaune, tai grieztai uzdraude vartoti nospa, carelady ir macmiror sake visiskai nebutina, jei tik nori pati gali gerti.)va teip va rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(TheSweetest @ 2010 02 28, 14:39)
nu ka as zinau, cia is tikro yra taip, ki lankytis privalai tauragej, tada gali buti galbut gera ir narbutiene, bet kai apsilanakai kaune pvz.tai tauarges ne tik ginekologaibet ir kiti daktarai atrodo kaip is atsilikeliu krasto doh.gif  schmoll.gif  jeigu tauragej AS rekomenduoju Batutiene mirksiukas.gif va sita tai svelni ir super maloni mirksiukas.gif  o jei echoskopa tai tik pas urbonaviciu, ten ir i juosta iraso mirksiukas.gif (uz pap.pinigelius aisku mirksiukas.gif )narbutiene labai daznai nepataikolyties, batutiene stengiasi is viso nesakyti,o urbonavicius beveik 100%pataiko ir pasako jei nenori, geriau is karto ji perspet,kad nenori zinoti,nes jis gali imti ir pasakyti lotuliukas.gif va tokia mano taurages daktaru patirtis,o stripeikiene tai jei pinigu duosi bus kaip lape, bet prirasys daug vaistu kuriu nereiketu siaip gerti. tas pats ir narbutiene mirksiukas.gif atsargiai cool.gif (cia ne siaip sakau as pasikonsultavau po to kai prirase su gydytoju pas kuri gimdziau kaune, tai grieztai uzdraude vartoti nospa, carelady ir macmiror sake visiskai nebutina, jei tik nori pati gali gerti.)va teip va rolleyes.gif

na nezinau del stripeikienes tai nesutinku, as pas ja lankausi ir ji super man maloni, svelni, ir visai nebrangiai moku as jai, man dar nera isvis jokiu vaistu prirasiusi g.gif
Atsakyti
GERO ZODZIO IR NUOSIRDUMO UZ PINIGUS NENUSIPIRKSI TIK DIRBTINE SYPSENA SU DOLCAIS AKYSE. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, esu jurbarkiete, bet noreciau pasisakyti ir as. Savo pirma vaika gimdziau Jurbarke pries 10metu, tuo metu pas mus budedavo gyd. Narbutiene, tai pataikiau pas ja. Nuostabi gydytoja, neturiu priekaistu. Net ir dabar pasitikrinti vaziuoju i Taurage, esu patenkinta tiek bendravimu, tiek aptarnavimu ir t.t. Man ji labai maloni gydytoja ir be pinigu. thumbup.gif
Taip pat galiu pasakyti apie gyd. Babiliu, anksciau kai jis dirbo Jurbarke teko keleta kartu apsilankyti. Is tikruju nuostabus gydytojas, labai svelnus. thumbup.gif
Na o del operacines Taurages GN tai tikrai ji yra, teko pabuvoti lotuliukas.gif niekas niekur per lauka neveza. Nesuprantu kaip zmones nebuve, nemate gali sitaip rasineti, ale viena bobute sake lotuliukas.gif
Sekmes visoms nestuke.gif lengvu jums gimdymu, tikiuosi kad ir as dar kada susiplanuosiu trecia vaikiuka ir tikiuosi gimdyti Taurageje mirksiukas.gif
Atsakyti
na...kiek žmonių, tiek nuomonių..gimdžiau ir aš prie Narbutienės..ta prasme, ji tik popieriuje figūravo, o į gimdykla net nežuėjo doh.gif ..draugavau tik su akušere..gyd atėjo pamiegojusi (gimdžiau nakti) kai viskas jau buvo padaryta, tik popieriukus surašė schmoll.gif ..tai ka aš žinau.. schmoll.gif man tai neeeeeeeeeee
Atsakyti
Sveikos mamytes ir nestuke.gif Noriu paklausti gimdziusiu Taurageje ar reikia atsivezti rubeliu leliukui, ar skyriuje duoda, kol israso namuciu? Ir dar vienas klausimelis, ar duoda kokiu paluciu moterims, ar reikia savo atsivezti. Labai nenoriu naudoti paketu, nes tas "celofanas" tikrai nepadeda gyti plysimamams ar kirpimams. Geriau jau medvilnines medziagos skiateles klotis i kelnaites, bent jau pimas dienas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zivily @ 2010 03 28, 08:40)
Sveikos mamytes ir  nestuke.gif  Noriu paklausti gimdziusiu Taurageje ar reikia atsivezti rubeliu leliukui, ar skyriuje duoda, kol israso namuciu? Ir dar vienas klausimelis, ar duoda kokiu paluciu moterims, ar reikia savo atsivezti. Labai nenoriu naudoti paketu, nes tas "celofanas" tikrai nepadeda gyti plysimamams ar kirpimams. Geriau jau medvilnines medziagos skiateles klotis i kelnaites, bent jau pimas dienas blush2.gif

Na, kai vaikiukas gimsta, tai jį lyg suvysto į ligoninės vystyklus, bet paskui reik persirengt savo rūbiukais - o irmaloniau juk wub.gif
O mamai irgi reik savo viską turėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TheSweetest @ 2010 02 28, 15:39)
nu ka as zinau, cia is tikro yra taip, ki lankytis privalai tauragej, tada gali buti galbut gera ir narbutiene, bet kai apsilanakai kaune pvz.tai tauarges ne tik ginekologaibet ir kiti daktarai atrodo kaip is atsilikeliu krasto doh.gif  schmoll.gif  jeigu tauragej AS rekomenduoju Batutiene mirksiukas.gif va sita tai svelni ir super maloni mirksiukas.gif  o jei echoskopa tai tik pas urbonaviciu, ten ir i juosta iraso mirksiukas.gif (uz pap.pinigelius aisku mirksiukas.gif )narbutiene labai daznai nepataikolyties, batutiene stengiasi is viso nesakyti,o urbonavicius beveik 100%pataiko ir pasako jei nenori, geriau is karto ji perspet,kad nenori zinoti,nes jis gali imti ir pasakyti lotuliukas.gif va tokia mano taurages daktaru patirtis,o stripeikiene tai jei pinigu duosi bus kaip lape, bet prirasys daug vaistu kuriu nereiketu siaip gerti. tas pats ir narbutiene mirksiukas.gif atsargiai cool.gif (cia ne siaip sakau as pasikonsultavau po to kai prirase su gydytoju pas kuri gimdziau kaune, tai grieztai uzdraude vartoti nospa, carelady ir macmiror sake visiskai nebutina, jei tik nori pati gali gerti.)va teip va rolleyes.gif


Gerai, kad perskaiciau ka parasei, buciau beveik ta paty isspyskinusi biggrin.gif

QUOTE(*viola* @ 2010 03 19, 20:32)
GERO ZODZIO IR NUOSIRDUMO UZ PINIGUS NENUSIPIRKSI TIK DIRBTINE SYPSENA SU DOLCAIS AKYSE.  mirksiukas.gif


Auksiniai zodziai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TheSweetest @ 2010 02 28, 14:39)
nu ka as zinau, cia is tikro yra taip, ki lankytis privalai tauragej, tada gali buti galbut gera ir narbutiene, bet kai apsilanakai kaune pvz.tai tauarges ne tik ginekologaibet ir kiti daktarai atrodo kaip is atsilikeliu krasto doh.gif  schmoll.gif  jeigu tauragej AS rekomenduoju Batutiene mirksiukas.gif va sita tai svelni ir super maloni mirksiukas.gif  o jei echoskopa tai tik pas urbonaviciu, ten ir i juosta iraso mirksiukas.gif (uz pap.pinigelius aisku mirksiukas.gif )narbutiene labai daznai nepataikolyties, batutiene stengiasi is viso nesakyti,o urbonavicius beveik 100%pataiko ir pasako jei nenori, geriau is karto ji perspet,kad nenori zinoti,nes jis gali imti ir pasakyti lotuliukas.gif va tokia mano taurages daktaru patirtis,o stripeikiene tai jei pinigu duosi bus kaip lape, bet prirasys daug vaistu kuriu nereiketu siaip gerti. tas pats ir narbutiene mirksiukas.gif atsargiai cool.gif (cia ne siaip sakau as pasikonsultavau po to kai prirase su gydytoju pas kuri gimdziau kaune, tai grieztai uzdraude vartoti nospa, carelady ir macmiror sake visiskai nebutina, jei tik nori pati gali gerti.)va teip va rolleyes.gif

maniau ir as kad urbanavicius geriausias echoskopuotojas,bet pirmadieni infarkto vos neivare, primatavo sprando raukslyte 2,8mm ir pas genetikus pasiunte del dauno ligos, vietoj to kad sakytu ateik rytoj paziuresiu dar permatuosiu, juk lelius negules taip pat vel, nuvaziavom i vilniu, ten genetike apziurejo ismatavo raukslyte, pasirodo tik 1,5mm maximum tera. zodziu streso ivare kaip reikiant urbanavicius. turbut jau suseno, vis delto jau daug metu jam..
Atsakyti
QUOTE(vanesa9 @ 2010 04 01, 13:06)
maniau ir as kad urbanavicius geriausias echoskopuotojas,bet pirmadieni infarkto vos neivare, primatavo sprando raukslyte 2,8mm ir pas genetikus pasiunte del dauno ligos, vietoj to kad sakytu ateik rytoj paziuresiu dar permatuosiu, juk lelius negules taip pat vel, nuvaziavom i vilniu, ten genetike apziurejo ismatavo raukslyte, pasirodo tik 1,5mm maximum tera. zodziu streso ivare kaip reikiant urbanavicius. turbut jau suseno, vis delto jau daug metu jam..

Manau visiems visko pasitaiko, suklydo zmogus, pasiunte pas genetikus, kad isitikinti, nemanau, kad del to ji jau reikia nurasyti, kad pasenes ir tt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gussste23: 01 balandžio 2010 - 18:30