Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

Sveikutes,norejau paklausti gal kuri zinote ar butu imanoma susitarti planiniui cezariui gruodzio 25d. smile.gif Noriu kaledinuko smile.gif Ar gyditojai nesispyrioja,gal kuriai teko ? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(edytka @ 2009 08 29, 20:47)
Sveikutes,norejau paklausti gal kuri zinote ar butu imanoma susitarti planiniui cezariui gruodzio 25d. smile.gif Noriu kaledinuko smile.gif Ar gyditojai nesispyrioja,gal kuriai teko ? wink.gif


Sveiki, jei tai tavo noras, o būtinybės cezario daryt nėra, tai net nežinau, abejoju, kad gydytojai išpildys tokį norą.
Atsakyti
Nu ką, jau praėjo 1,5 mėn po gimdymo, ale galiu tik geruoju paminėt Tauragės gyd., o tiksliau Urbanavičių thumbup.gif nugis patiko viskas ir man, ale daugiau gal nebgaminsim tongue.gif Tik leliukų gydytoja man schmoll.gif kiekvieną rytą ėjo, apžiūrinėjo, valinėjo jos ten su sesute, ale nematė, kad vaiko bamba jau pūva. kai pasakiau, kad man smirda dvėseliena ( nuįsivaizduokit mano reakciją, kai užuodžiau blink.gif ) tada susijamė, pradėjo laktyt su tuo vaiku, tvarkyt, tai dar užlaikė GN, kol sutvarkė bambą doh.gif tai jei būč nepasakius, kas tada būt buvę g.gif
Papildyta:
QUOTE(edytka @ 2009 08 29, 20:47)
Sveikutes,norejau paklausti gal kuri zinote ar butu imanoma susitarti planiniui cezariui gruodzio 25d. smile.gif Noriu kaledinuko smile.gif Ar gyditojai nesispyrioja,gal kuriai teko ? wink.gif

aš norėjau kad operuotų liepos 4 dieną, bet gyd sakė niekur neskubėti, taigis pati pagimdžiau, bet kitą dieną tongue.gif Nors žinau, kad yra gyd kuri manau sutiktų tongue.gif
Atsakyti


aš norėjau kad operuotų liepos 4 dieną, bet gyd sakė niekur neskubėti, taigis pati pagimdžiau, bet kitą dieną tongue.gif Nors žinau, kad yra gyd kuri manau sutiktų tongue.gif
[/quote]

tai va , nors pasvajoti smagu apie norima diena tongue.gif
Atsakyti
[quote=edytka,2009 08 29, 22:55]
aš norėjau kad operuotų liepos 4 dieną, bet gyd sakė niekur neskubėti, taigis pati pagimdžiau, bet kitą dieną tongue.gif Nors žinau, kad yra gyd kuri manau sutiktų tongue.gif
[/quote]

tai va , nors pasvajoti smagu apie norima diena tongue.gif
[/quote]

Aishku uz pinigus visada rasi kas ispildytu tavo prasyma (juolab, kad krize:), bet jei jau pirma pati pagimdei, tai gal si kart irgi pasistengsi:) Aishku uz kancia niekas medaliu nedalina, Maryciu laikai irgi jau baiges, bet as manau, kad vaiko atejimas vistiek Dievo valioje, gal ir negerai mums patiems pasirinkti data ir pan. , vaikutis pats zino kada jam jau laikas (aishku kartais tenka pakoreguot kai per ilgai uzsibuna ar gresia ligomis), bet va Amerikoje pasirinkti data ir kt. detales ypac madinga...bet cia dedu daugtaski, nes kiekvienas sprendzia kaip mums atrodo geriau.
Papildyta:
O kad Taurageje truksta leliuku gydytojo tai tas tiesa.
Atsakyti
na Narbutiene visai nebloga, negimdziau pas ja, bet atrodo maloni ir ismano savo darba g.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesiukee @ 2009 09 03, 14:36)
na Narbutiene visai nebloga, negimdziau pas ja, bet atrodo maloni ir ismano savo darba  g.gif

kaip kam pasiseka ir pas ją visko būna, kaip ir pas visus kitus ax.gif
Atsakyti
pati lanakusi pas narbutiene, ir tikrai esu labai patenkinta jos darbu, ir su pirmu ir vat su antru viskas tvarkoje (pakolkas), tikriausiai narbutiene ir urbanavicius vieninteliai profesionalai taurageje thumbup.gif tikiuosi kad ir gimdysiu prie vieno is ju, nes kitu tai as bijau g.gif
Atsakyti
man iki finisho liko kelios dienos matysim kaip cia bus. Galesiu pakomentuot po visko.
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2009 09 09, 19:36)
pati lanakusi pas narbutiene, ir tikrai esu labai patenkinta jos darbu, ir su pirmu ir vat su antru viskas tvarkoje (pakolkas), tikriausiai narbutiene ir urbanavicius vieninteliai profesionalai taurageje thumbup.gif  tikiuosi kad ir gimdysiu prie vieno is ju, nes kitu tai as bijau g.gif


As irgi pas Narbutiene lankausi 4u.gif Pirma kart gimdziau pas ja, ir si karta net nebuvo klausimu pas ka thumbup.gif
Atsakyti
visos rasot tik apie gydytojus o nors viena akuseres pakomentuokite gal kuri isimine gera buvo?
Atsakyti
QUOTE(exastee @ 2009 09 16, 18:32)
visos rasot tik apie gydytojus o nors viena akuseres pakomentuokite gal kuri isimine gera buvo?


taip as atsimenu akusere, kai gimdziau pirmaji, buvo tokia Sendzikiene, vardo nepamenmu, bet tikrai superine moteris, labai labai faina, ir varda beje leliukui mano pasiule ji thumbup.gif
Atsakyti