Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

noriu eiti susitarti nes zinau kad tik viena gydytoja daro cezari,o pas ta kur lankausi ji nedaro,o nenoreciau kazkur vaziuoti darytis jei galima cia pat susitarus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilike @ 2009 06 04, 11:17)
noriu eiti susitarti nes zinau kad tik viena gydytoja daro cezari,o pas ta kur lankausi ji nedaro,o nenoreciau kazkur vaziuoti darytis jei galima cia pat susitarus bigsmile.gif

Tai tada eik ir bandyk tartis mirksiukas.gif

O kodėl pati nenori gimdyt? g.gif
Atsakyti
o siaube, ne koks yspudis susidare apie taurages GN... o jei dar pinigu neduosi, tai isvis neik gimdyti doh.gif
tikiuos kad man neprasides gimdymas kai busiu pas tevu, o jei ir prasides, vaziuosiu y klp...kaip kazkas rase - geriau autostradoj nei Taurageje blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vilike @ 2009 06 04, 10:17)
noriu eiti susitarti nes zinau kad tik viena gydytoja daro cezari,o pas ta kur lankausi ji nedaro,o nenoreciau kazkur vaziuoti darytis jei galima cia pat susitarus bigsmile.gif


parasyk, kaip sekes susitarti, nes ir as planuoju po poros savaiciu tartis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarasa @ 2009 06 04, 14:05)
Tai tada eik ir bandyk tartis  mirksiukas.gif

O kodėl pati nenori gimdyt?  g.gif


na pati negaliu nes esu po operacijos isvarzos,labai noreciau pati,bet gydytojai neleidzia paciai verysad.gif ,nelabai noriu buti pjaustoma schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Minėja @ 2009 06 04, 22:51)
parasyk, kaip sekes susitarti, nes ir as planuoju po poros savaiciu tartis  mirksiukas.gif

kita savaite eisiu, bigsmile.gif butinai parasysiu tikiuosi eis susitarti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2009 06 04, 14:07)
o siaube, ne koks yspudis susidare apie taurages GN... o jei dar pinigu neduosi, tai isvis neik gimdyti doh.gif 
tikiuos kad man neprasides gimdymas kai busiu pas tevu, o jei ir prasides, vaziuosiu y klp...kaip kazkas rase - geriau autostradoj nei Taurageje blink.gif



O aš esu visiškai priešingos nuomonės apie Tauragės GN. Man darė cezarį prieš dvi savaites, esu patenkinta ir priežiūra, ir maistu, ir paslaugumu visų. Visi malonūs, paaiškina, parodo, jei neišeina leliuką pamaitinti. Dažnai ėjo žiūrėti, ar viskas gerai, ar su leliuku susitvarkom. Ir antrą kartą niekur nevažiuočiau.
Atsakyti
QUOTE(irgi_laiminga @ 2009 06 05, 12:26)
O aš esu visiškai priešingos nuomonės apie Tauragės GN. Man darė cezarį prieš dvi savaites, esu patenkinta ir priežiūra, ir maistu, ir paslaugumu visų. Visi malonūs, paaiškina, parodo, jei neišeina leliuką pamaitinti. Dažnai ėjo žiūrėti, ar viskas gerai, ar su leliuku susitvarkom. Ir antrą kartą niekur nevažiuočiau.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif visiškai sutinku.

O jei bus lemta, kad kažkas bus ne taip, tai tas ne taip atsitiks ir Kaune, ir Klaipėdoj unsure.gif .

Va, mano brolienė gimdė Klaipėdoj ir paliko placentą ne visą išėmę - pasileido po kelių savaičių gyvas kraujas fear.gif .

Žodžiu, visko ir VISUR atsitinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irgi_laiminga @ 2009 06 05, 12:26)
O aš esu visiškai priešingos nuomonės apie Tauragės GN. Man darė cezarį prieš dvi savaites, esu patenkinta ir priežiūra, ir maistu, ir paslaugumu visų. Visi malonūs, paaiškina, parodo, jei neišeina leliuką pamaitinti. Dažnai ėjo žiūrėti, ar viskas gerai, ar su leliuku susitvarkom. Ir antrą kartą niekur nevažiuočiau.



pritariu tau. as 1dieni pagimdziau taurageje ir neturiu jokiu priekaistu, prieziura buvo tiesiog puiki thumbup.gif , sesutes kas pora valandu ateidavo paziureti ar mums viskas gerai thumbup.gif . nemanau, kad kokioje klaipedoje butu apie mus tiek sokineje visi
Atsakyti
gimdziau tauragej ir taip pat tikrai esu patenkinta. po gimdymo buvo komplikaciju, bet gydytojai iskarto suteike pagalba, viskas buvo labai greitai, ir nereikejo tokiu sumu moket kaip ten rasoma g.gif kitur nevaziuociau. kokiam kaune kur iskarto gimdo daug mamyciu kol iki taves daeis tai.... doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juockike @ 2009 06 05, 19:43)
pritariu tau. as 1dieni pagimdziau taurageje ir neturiu jokiu priekaistu, prieziura buvo tiesiog puiki  thumbup.gif , sesutes kas pora valandu ateidavo paziureti ar mums viskas gerai  thumbup.gif . nemanau, kad kokioje klaipedoje butu apie mus tiek sokineje visi


Kaip naujausiai gimdziusi, gal gali parasyti, ka reikia veztis i gimdymo namus. O ka duoda vietoj ? (drabuzeliai, palos, naktiniai ir t.t.)
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2009 06 08, 17:09)
Kaip naujausiai gimdziusi, gal gali parasyti, ka reikia veztis i gimdymo namus. O ka duoda vietoj ? (drabuzeliai, palos, naktiniai ir t.t.)



As viska turejau savo isidejusi, bet jei neturesi sau naktiniu, tai tikrai tau duos ligonines, nes manes klause ar savo turiu, ar ne. Ir vaikeli suvynios jei neturesi isidejusi drabuzeliu, tikrai pliko vaiko nelaikys.
Turiu as saraseli ka mazdaug reikia isideti i ligonine, parasyk savo emaila ir atsiusiu smile.gif . O kada tau gimdyti?
Atsakyti
QUOTE(Juockike @ 2009 06 09, 10:03)
As viska turejau savo isidejusi, bet jei neturesi sau naktiniu, tai tikrai tau duos ligonines, nes manes klause ar savo turiu, ar ne. Ir vaikeli suvynios jei neturesi isidejusi drabuzeliu, tikrai pliko vaiko nelaikys.
Turiu as saraseli ka mazdaug reikia isideti i ligonine, parasyk savo emaila ir atsiusiu  smile.gif . O kada tau gimdyti?


man uz poros menesiu, jei viskas gerai 4u.gif Nes jau dabar jauciu gan stiprius paruosiamuosius ax.gif
emaila parasiau i a.z.
Atsakyti