Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

kaip ir po senovei būdavo 100 $, tik gaila nieks neatsižvelgia, kad kursas kritęs lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes Tauragiškes turiu jums prašyma aš esu gimusi Tauragėje ir noriu sužinoti tikslų savo gimimo laika dabar jau 17 metelių gyvenu Šiauliuose ir nežinau ar tebėra dar tie patys GN kuriuose aš gimiau.Tai ir prašau jusų pagalbos el.pašto ar telefono numerio GN arhyvo. Girdėjau kad yra galimybe sužinoti už atitinkama mokestį. Iš anksto dekoju jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rainie2636 @ 2009 05 15, 19:46)
Sveikutes Tauragiškes turiu jums prašyma aš esu gimusi Tauragėje ir noriu sužinoti tikslų savo gimimo  laika dabar jau 17 metelių gyvenu Šiauliuose ir nežinau ar tebėra dar tie patys GN kuriuose aš gimiau.Tai ir prašau jusų pagalbos el.pašto ar telefono numerio GN arhyvo. Girdėjau kad yra galimybe sužinoti už atitinkama mokestį. Iš anksto dekoju jums 4u.gif

taigis per 118 manau gali pasidomėti mirksiukas.gif nes nemanau kad kas čia žino tokius dalykus, tuos nr. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasve @ 2009 05 15, 20:08)
taigis per 118 manau gali pasidomėti  mirksiukas.gif  nes nemanau kad kas čia žino tokius dalykus, tuos nr.  g.gif

4u.gif Ačių rasve labai padėjai, man nei į galva neatejo. Tik sakykite ar vis dar tebera tie patys senieji GM Prezidento gatveje lyg g.gif
Atsakyti
QUOTE(rainie2636 @ 2009 05 16, 11:11)
4u.gif  Ačių rasve labai padėjai, man nei į galva neatejo. Tik sakykite ar vis dar tebera tie patys senieji GM Prezidento gatveje lyg g.gif

taip, dar ten tebėra, tik pastatas naujas, senam jau kitos institucijos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linike79 @ 2009 05 12, 16:51)
O gal pasakysit kiek kainuoja gimdymas susitarus su gydytoju iš anksto? Būt idomu sužinot kiek kas duoda?
Papildyta:
Klausiu nes pvz KLP ikainiai didesni nei Kaune, idomu kaip Tauragej.

Nu aš girdėjau, kad gimdymas 300, cezaris - 500 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarasa @ 2009 05 21, 19:52)
Nu aš girdėjau, kad gimdymas 300, cezaris - 500  g.gif

kai pasigimdysim papasakosim mirksiukas.gif
Atsakyti
o aš pas Vidrienę daugiau gyvenime neičiau ji bjauraus charakterio ir kita kad jos buvo nenusprendusi kad vaikas nesveikas gims siuntimai į Kauną genetiniu tyrimu darytis kai jie buvo net lb geri tada jai atrodė kad vaikas per mažas ir t.t
Atsakyti
sveikos noreciau prie jusu prisideti ir paklausti ar dabar dar galiu kreiptis pas kita gydytoja kai lankausi jau pas kita rolleyes.gif ?na man ta gydytoja normali bet noreciau gimdyti pas kita
Atsakyti
QUOTE(mandarin4 @ 2009 06 01, 08:56)
o aš pas Vidrienę daugiau gyvenime neičiau ji bjauraus charakterio ir kita kad jos buvo nenusprendusi kad vaikas nesveikas gims siuntimai į Kauną  genetiniu tyrimu darytis kai jie buvo net lb geri tada jai atrodė kad vaikas per mažas ir t.t
Taigi atsarga gėdos nedaro, džiaukis, kad rūpinasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadiga @ 2009 06 02, 16:36)
Taigi atsarga gėdos nedaro, džiaukis, kad rūpinasi doh.gif

žinau, bet ji net tyrimu dar negavusi jau sako kad nesveikas tikriausiai bus nes mano giminėj buvo daug tokiu vaiku schmoll.gif ai čia tik mano nuomonėapie ta daktarę.
Atsakyti
QUOTE(vilike @ 2009 06 02, 14:52)
sveikos noreciau prie jusu prisideti ir paklausti ar dabar dar galiu kreiptis pas kita gydytoja kai lankausi jau pas kita rolleyes.gif ?na man ta gydytoja normali bet noreciau gimdyti pas kita

Tai juk gimdysi pas tą, kuri(s) budės g.gif . Nebent tareis asmeniškai.
Atsakyti