Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

QUOTE(londani @ 2009 04 21, 13:42)
Sveikutes. Gal kas žino ar tauragės gimdymo namuose duoda nuskausminamuju ar ne? Nes as girdejau kad ten anestoziologu nera tai ir neduoda.

leido man "nuskausminamuosius" lotuliukas.gif sako nori neksuadžiai gimdyti, gerai sakau, girdžiu gyd. akušerei sako, nošpa nošpa jai lotuliukas.gif tai buvo nuskausminimas, nu žinoma prieš 4,5 metų tongue.gif

QUOTE(Juockike @ 2009 04 21, 15:03)
man tai Vidriene kazkokia pabaisa, nenoreciau as su ja reikalu tureti gimdymo metu schmoll.gif

man idomu ar yra gimdziusiu pas Batutiene ar nera? jau buvau uzdavusi si klausima, bet niekas nieko konkretaus ir nepasake. mums jau eina 32 sav. tai reikia kaip ir pradeti galvoti su kuo tartis  biggrin.gif

gimdyt dar pas ją negimdžiau, bet šiaip lankausi, tai visai normaliai. kaip toliau seksis žiūrėsim ax.gif

Pas Batutienę žadėjau gimdyt pirmąjį, bet dėl visokių priežaščių negalėjo, taip kad negimdžiau pas ją, nežinau nieko. Bet bent jau kol kas esu ant jos pikta tongue.gif

QUOTE(framess @ 2009 04 21, 16:42)
nu as apie vidriene tokios pacios nuomones. jei ji nestumo nesugeba pamatyti, tai ka jau kalbeti apie gimdyma.

nėštumo pamatyti kartais ne ji viena nesugeba, visko būna. Kol kas negaliu apie ją nieko blogo pasakyti, ir tikiuosi neteks gailėtis, kaip "pasisekė" aną kartą su kita gydytoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute1977 @ 2008 10 13, 13:09)
Man Taurageje atliko Cezari,dalyvavo gyd.Urbonavicius ir gyd.Narbutiene,su ja is anksto tariausi,kadangi tik jie atlieka tokias operacijas Taurageje,mano grazuolytei jau trecia savaite,o gimeme 4660 g ir 57 cm thumbup.gif ,visiskai nenusivyliau,kad gimdziau Taurageje,visas personalas tiesiog puikus thumbup.gif


Sveikos

Tai Tauragej tik Urbonavicius su Narbutiene atlieka cezari?
Man turi buti planinis cezaris, tai pries kiek laiko geriausia tartis? Ar reikia kokios gydytoju komisijos, kad patvirtintu jog reikalingas CP?

As is Silales, tai galvoju gal neblogai butu antra Tauragej gimdyti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2009 05 04, 18:36)
Sveikos

Tai Tauragej tik Urbonavicius su Narbutiene atlieka cezari?
Man turi buti planinis cezaris, tai pries kiek laiko geriausia tartis? Ar reikia kokios gydytoju komisijos, kad patvirtintu jog reikalingas CP?

As is Silales, tai galvoju gal neblogai butu antra Tauragej gimdyti. g.gif

Su CP nelabai ką žinau ax.gif Tik derintis su gydytojais manau reikia jau anksčiau, o ne atvažiuot ir sakyt jau gimdau ir dar noriu CP tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rasve @ 2009 05 06, 17:07)
Su CP nelabai ką žinau  ax.gif  Tik derintis su gydytojais manau reikia jau anksčiau, o ne atvažiuot ir sakyt jau gimdau ir dar noriu CP  tongue.gif


na dar tik 6 menesiai, laiko yra. Uztai ir klausinejuosi visko smile.gif
tik va jei bus prieslaikinis, tai tie visi susitarimai bus suniui ant uodegos.

Gavau jau viena atsakyma, kad geriausia tartis kai bus 30-32 savaites. Tai kai iseisiu i dekreta reikes nuvaziuoti.

Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2009 01 25, 19:01)

O GERIAUSIA (MAN) GYDYTOJA  - LUKAVIČIENĖ. Geresnės už ją Trg. nematau. Puiki priežiūra, atsakinga, rūpinasi net išėjus iš ligoninės. Trūksta žodžių apsakyti šios gydytojos rūpestingumui ir profesionalumui. Ji man per gimdymus (gimdžiau pas ją du savo vaikiukus) buvo , jei taip galima išsireikšti kaip mama. Ir dar, kas ne mažiau svarbu, tikrai nereikia tokių sumų kaip pas kitas ponias dr.


Čia kaip pažiūrėsi į tą gydytoją, pirmą dukrą važiavau pas ją gimdyti,ji budėjo nebuvau suitarus su ja, nu bet ji man labai nepatiko schmoll.gif privertė pasijust kalta kam aš čia naktį gimdyt atvažiavau, bet visa laimė prie jos negimdžiau,pasikeitė pamaina ir pagimdžiau pas Kalinauską thumbup.gif o jis man lapai super gydytojas,kažkas minėjo,kad nepatiko
QUOTE(Juockike @ 2009 04 21, 15:03)
man tai Vidriene kazkokia pabaisa, nenoreciau as su ja reikalu tureti gimdymo metu schmoll.gif


Pas Vidrienę abu nėštumus lankiausi ir ji man labai patiko,gal dėl to kad abu nėštumai gana lengvi buvo mirksiukas.gif bet aš su ja pasišnekėdavau apie viską ,kaip su drauge mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2009 05 06, 20:13)
tik va jei bus prieslaikinis, tai tie visi susitarimai bus suniui ant uodegos.

Tik nereik apie tokius iš anksto prisigalvot, tai kai neturi ką veikt gali dar baisesnių dalykų prisimislyti tongue.gif

QUOTE(witalyli @ 2009 05 09, 15:05)
Pas Vidrienę abu nėštumus lankiausi ir ji man labai patiko,gal dėl to kad abu nėštumai gana lengvi buvo  mirksiukas.gif  bet aš su ja pasišnekėdavau apie viską ,kaip su drauge  mirksiukas.gif

Nu kol kas man pas ją nieko, tikiuosi taip ir liks, nereikės nusivilti doh.gif

O apie gimdymą dar negalvoju, atrodo kad dar toli lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasve @ 2009 05 10, 20:14)
Tik nereik apie tokius iš anksto prisigalvot, tai kai neturi ką veikt gali dar baisesnių dalykų prisimislyti  tongue.gif
Nu kol kas man pas ją nieko, tikiuosi taip ir liks, nereikės nusivilti  doh.gif

O apie gimdymą dar negalvoju, atrodo kad dar toli  lotuliukas.gif


neprigalvociau, jei su pirma nebutu buve prieslaikinio. O sis nestumas irgi komplikuotas, kaip ir pirmasis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2009 05 11, 09:30)
neprigalvociau, jei su pirma nebutu buve prieslaikinio. O sis nestumas irgi komplikuotas, kaip ir pirmasis  g.gif

jeigu aš galvočiau apie tai, kaip man buvo su antru, tai turbūt niekada gyvenime nebebūčiau pasiryžusi gimdyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Gali galvoti negalvojus, niekas nuo to nesikeicia.
O kad sekmingai isnesiociau turiu buti vos ne kaip kiausinis, ir labai saugotis, plius vaistai geriami visa nestuma.
Tiesiog mano organizmas taip reaguoja i nestumus, ir as cia nieko negaliu pakeisti. unsure.gif

Kad pirma dukra isnesiojau buvo stebuklas, nes nuejus pas daktara, jis pasakydavo, kad nesistengciau, nes vis tiek persileisiu. doh.gif

Vis delto tikiuosi issisaugoti, ir isnesioti nestuke.gif
Atsakyti
O gal pasakysit kiek kainuoja gimdymas susitarus su gydytoju iš anksto? Būt idomu sužinot kiek kas duoda?
Papildyta:
Klausiu nes pvz KLP ikainiai didesni nei Kaune, idomu kaip Tauragej.
Atsakyti
QUOTE(Linike79 @ 2009 05 12, 16:51)
O gal pasakysit kiek kainuoja gimdymas susitarus su gydytoju iš anksto? Būt idomu sužinot kiek kas duoda?
Papildyta:
Klausiu nes pvz KLP ikainiai didesni nei Kaune, idomu kaip Tauragej.

Mes Narbutienei davėm 500lt už gimdymą, bet ji atidavė grąžos 100lt. tai kainavo 400, bet tai buvo prieš metus mirksiukas.gif
Atsakyti
as ir girdejau, kad taurageje gimdymas kainuoja 400 Lt
Atsakyti