Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

QUOTE(Juockike @ 2009 01 10, 19:33)
O ar kas gimdete pas gydytoja Batutiene?

man teko tik kelis kartus lankytis pas ja
Atsakyti
Gimdžiau Trg. prieš 3 m., prasikankinau 5 val su skatinamaisiais (nesidarė kaklelis) cezarį Kalinauskas pasiūlė tik po to kai gavo į kišenę (Lt). savo savijauta pooperaciniu laikotarpiu skūstis negaliu viskas buvo ok, bet va dėl mažylio tai teko pavargti, išgulėjom 10 d. ir manau todėl kad nevyko gimdymas sklandžiai. Dar buvau pasibaisėjusi pogimdyvinio skyriaus santechnika, kai norint nusiprausti teko kokį 15 min laukti šilto vandens, tualetai ir bidė bendri, baisūs, šalti schmoll.gif , o personalas pogimdyviniam labai šaunus ir paslaugus ir akušerė buvo labai faina (gal kad tolima tolima pažystama) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juockike @ 2009 01 10, 17:33)
O ar kas gimdete pas gydytoja Batutiene?

Nėštumo metu lankaiusi pas ją, tuomet ji nepriiminėjo gimdymų (bent jau taip buvai informuota) o dabar jau priiminėja?
Atsakyti
QUOTE(tatedo @ 2009 01 21, 18:46)
Nėštumo metu lankaiusi pas ją, tuomet ji nepriiminėjo gimdymų (bent jau taip buvai informuota) o dabar jau priiminėja?

kai būdavo jos budėjimai, tai priiminėdavi gimdymus, kur dings lotuliukas.gif Ale vot "susitarus" tada tai ne, nes buvo priežasčių kiek pamenu tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(kareivike @ 2008 10 22, 12:52)
as ir galvoju gal niekur nelakstyti ir gimdyti trg ax.gif



QUOTE(mintaute @ 2009 01 09, 19:17)
Tikrai neverta vaziuoti  i Kauna kada mes cia vietoje turime super sauniu,ir gerų specelistu  smile.gif

Ir aš taip kalbėjau, kai laukiausi pirmojo, ir kai antrą kartą nėščia buvau, taip pat sakiau, kad čia ponių išmislas kažkur lėkt, bet ... gyvenime būna visko, teko bėgti iš Trg padus pasipusčius kai reikėjo antrą gimdyt. O dabar sakau, kad jei gerai, tai ir namie pasigimdo, o jei jau kas negerai, tai nežinosi kuriam svieto gale atsidursi ax.gif
Atsakyti
Sakykit ar Taurageje duoda kanors vaikiukui?Deduosi tase ir nezinau smile.gif
Atsakyti
duoda lygtai sake 4 sauskelnes dovanu smile.gif o toliau viska savo juk reikia tureti
Atsakyti

QUOTE(Linike79 @ 2009 01 20, 12:39)
Gimdžiau Trg. prieš 3 m.,  Dar buvau pasibaisėjusi pogimdyvinio skyriaus santechnika, kai norint nusiprausti teko kokį 15 min laukti šilto vandens, tualetai ir bidė bendri, baisūs, šalti schmoll.gif , o personalas pogimdyviniam labai šaunus ir paslaugus ir akušerė buvo labai faina (gal kad tolima tolima pažystama)  lotuliukas.gif

Dabar su santechnika viskas tvarkoj. Švaru , puiku tvarkinga mirksiukas.gif

QUOTE(ausriki23 @ 2009 01 25, 13:13)
Sakykit ar Taurageje duoda kanors vaikiukui?Deduosi tase ir nezinau smile.gif

Atneša kelis pampersus, kremuką. Šiaip geriausiai viską turėti savo smile.gif

O GERIAUSIA (MAN) GYDYTOJA - LUKAVIČIENĖ. Geresnės už ją Trg. nematau. Puiki priežiūra, atsakinga, rūpinasi net išėjus iš ligoninės. Trūksta žodžių apsakyti šios gydytojos rūpestingumui ir profesionalumui. Ji man per gimdymus (gimdžiau pas ją du savo vaikiukus) buvo , jei taip galima išsireikšti kaip mama. Ir dar, kas ne mažiau svarbu, tikrai nereikia tokių sumų kaip pas kitas ponias dr.
Atsakyti
galvoju visiskai niekur nelekti ir gimdyti Taurageje.
Atsakyti
QUOTE(ausriki23 @ 2009 01 25, 19:31)
galvoju visiskai niekur nelekti ir gimdyti Taurageje.

Ir duok dieve, kad nereikėtų ir viskas būtų gerai 4u.gif Aš kol kas irgi taip galvoju, nes jei viskas gerai, kažkur lakstyti neapsimoka. Tai kol kas tikiuosi kad užteks trumpos distancijos, iki Trg gimdymo namų tongue.gif

O lelkai čia reikia turėti viską, duoda tik reklaminius gaminukus ir vystyklus, bet kai aš nemokėjau vystyti, tai rengiau savo rūbeliais lotuliukas.gif

Raimuxe, ar tu tareisi su Lukavičiene iš anksto g.gif Tai ir kokios tos sumos pas ją ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriki23 @ 2009 01 25, 12:13)
Sakykit ar Taurageje duoda kanors vaikiukui?Deduosi tase ir nezinau smile.gif

Na tas reklamines dovanėles kur merginos minėjo duoda, bet duoda ir rūbelius jei neturi mama, bet jau baisumo jie biggrin.gif geriausia savo turėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tatedo @ 2009 01 29, 22:56)
Na tas reklamines dovanėles kur merginos minėjo duoda, bet duoda ir rūbelius jei neturi mama, bet jau baisumo jie biggrin.gif  geriausia savo turėti ax.gif

Aš rūbelių nemačiau, mums davė tik vystyklus, ale irgi neblogi, dar nuo tų laikų kai mane pagimdė lotuliukas.gif Nors gimiau ne čia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasve @ 2009 02 02, 08:55)
Aš rūbelių nemačiau, mums davė tik vystyklus, ale irgi neblogi, dar nuo tų laikų kai mane pagimdė  lotuliukas.gif  Nors gimiau ne čia  lotuliukas.gif

Mačiau ir vystyklus jie dar su antspaudais tarybiniais lotuliukas.gif nors buvo keli ir šiuolaikiški biggrin.gif
Atsakyti