Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

QUOTE(žanin @ 2008 09 27, 17:09)
BET TEGUL KIEKVIENA RENKASI, KUR JOMS ATRODO GERIAU.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kareivike @ 2008 09 23, 18:36)
Ta pacia diena pasiskambinau Batutienei ir ji prieme.
Paziurejo mane vaginaliniu echoskopu ir pamate plakancia sirdute, sake viskas gerai 4u.gif  tik menesi gulejau lovoje kol praejo gresiantis. Dabar laiminga nes jau praejo visos bedos ax.gif

niekam nepavydziu tokios situacijos

O amn nutiko antraip, po Batutienės nuėjau pas Urbanavičių, tai dabar apie ją esu ne kokios nuomonės. Su pirmu viskas buvo super, pas ją irgi lankiausi, o vat su antru nėštumu nenuskilo doh.gif Dabar manau, jei viskas yra gerai, tai gali pas bet kokį gydytoją lankytis ir gimdyti bet kur, vis tiek bus gerai. Bet neduok dieve kas nors negerai, tai jau kaip pasiseks verysad.gif
Atsakyti
O gal kas pazistate gydytoja Narbutiene? Man atrodo, kad ji Taurages gimdymo namu skyriaus vedeja ar kazkas panasaus...gal kas turite apie ja ka gero ar blogo pasakyti? Man siule pas ja gimdyti...dar tolokai, geguzes pradzioje, bet noriu apsigalvoti is anksto, kur ir kaip geriau...galvojau i Kauno prof. Mazylio gimdymo namus, ten geri atsiliepimai, bet turbut reikia tartis is anksto su gydytojais?
Atsakyti
Na o aš šiandien grįžau namo su antru sūneliu smile.gif Buvau susitarusi su viena gydytoja iš anksto, tačiau ji atostogavo, aš gimdžiau savaite anksčiau ir tiesiog ji nespėjo grįžti. Teko gimdyti prie Urbonavičiaus, jis budėjo tą dieną, ir esu labai patenkinta tiek jo darbu, tiek viso personalo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AušraMarija @ 2008 10 02, 11:40)
O gal kas pazistate gydytoja Narbutiene? Man atrodo, kad ji Taurages gimdymo namu skyriaus vedeja ar kazkas panasaus...gal kas turite apie ja ka gero ar blogo pasakyti? Man siule pas ja gimdyti...dar tolokai, geguzes pradzioje, bet noriu apsigalvoti is anksto, kur ir kaip geriau...galvojau i Kauno prof. Mazylio gimdymo namus, ten geri atsiliepimai, bet turbut reikia tartis is anksto su gydytojais?

aš pas Narbutienę lankiausi visą nėštumą
,bet gimdyti važiavau į kauno klinikas,iš anksto jai nieko nesakiau(gi galima pasirinkti kur gimdysi),bet iš ten jai paskambinau,man ji buvo labai faina,nieko blogo negaliu pasakyti,ir kad į Kauną išvažiavau nepyko,palinkėjo sėkmės,ir prašė paskambinti,kai pagimdysiu,paskambinau,pasveikino ir pasakė,kada pas ją pasirodyti.
šeip kodėl tu nenori Tauragėj gimdyti?Geriau yra savam mieste,aišku jei jokių komplikacijų nėra.Aš tai pradėjau abejoti Taurage,kai jau buvau pernešiojusi savaitę,ir manęs neguldė į ligoninę,turėjau pažįstamą ginekologę Kaune,todėl važiavau tenai,kad būčiau ,kaip sakoma,po priežiūra.Nors kaip dabar pagalvoju,būtų tas pats ir Tauragėj buvę,ir artimieji šalia.Na tik Kauno klinikų personalu likau sužavėta thumbup.gif Tauragėj daugiau griežtų žodžių išgirsi nei gražių unsure.gif
Atsakyti
As gyvenu ne Taurageje, o Jurbarke, tik lankausi pas Narbutiene Taurageje, ji anksciau Jurbarke dirbo...Tai vis mastau, ar iki Taurages vaziuoti, ar iki Kauno...Man kazkaip ramiau Kaune butu, jei kokia komplikacija ar pan. Narbutiene man labai patinka, tik nezinau, ar ji galetu padeti, jei kas netycia negerai butu, Kaune kazkaip ramiau...O Kaune kur gimdei?Jei ne paslaptis, kiek mokejai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AušraMarija @ 2008 10 04, 13:28)
O Kaune kur gimdei?Jei ne paslaptis, kiek mokejai?  ax.gif

nebijok taip mirksiukas.gif gal ir nebus jokių komplikacijų,na bet dėl šventos ramybės,tavo teisė rinktis,aš Kauno klinikose gimdžiau,pas J.Gembeckienę,labai maloni gydytoja,kadangi norėjau,kad ji būtent dalyvautų mano gimdyme,sumokėjau 600 lt.Atvažiavo pas mane naktį,ir po gimdymo kiekvieną dieną mane lankė,nors jau buvau perguldyta į kitą skyrių,jai nebepriklausiau ax.gif

Nors čia jau ne ta tema unsure.gif
Atsakyti
o gal galetum tos gydytojos tel uzrasyti? as tada pasiskambinciau, gal kazka susitarciau, del apziuros ir pan.? ar galetum? buciau labai labai dekinga! thumbup.gif
Atsakyti
Man Taurageje atliko Cezari,dalyvavo gyd.Urbonavicius ir gyd.Narbutiene,su ja is anksto tariausi,kadangi tik jie atlieka tokias operacijas Taurageje,mano grazuolytei jau trecia savaite,o gimeme 4660 g ir 57 cm thumbup.gif ,visiskai nenusivyliau,kad gimdziau Taurageje,visas personalas tiesiog puikus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute1977 @ 2008 10 13, 15:09)
Man Taurageje atliko Cezari,dalyvavo gyd.Urbonavicius ir gyd.Narbutiene,su ja is anksto tariausi,kadangi tik jie atlieka tokias operacijas Taurageje,mano grazuolytei jau trecia savaite,o gimeme 4660 g ir 57 cm thumbup.gif ,visiskai nenusivyliau,kad gimdziau Taurageje,visas personalas tiesiog puikus thumbup.gif

o cezaris planuotas buvo ar ne?
Atsakyti
ojojoj merginos paneles moterys nezinaujuoktis arka is tokiu jusus atsiliepimu juk visur yra buve visko tiek tose klinikose tiek klp tiek trg visur ir komplikacijos atsiranda ne del gydytoju kaltes. juk atsiliepimu ir apie tas klinikas labai baisiu.ir ka pasiskaitot kelis puslapiukus atsiliepimu apie trg gn kad jie neva sundaktarei ir panasiai ir jau vsio vaziuojat y kns o ten gali nutikti tas pats ir darblogiau. pvz klinikose zinau kad vaikas uzstrigo gimdymo pabaigoje dubenyje ir daktarai nezinojo ka daryti jis gime labai labai silpnas mama buvo ir taip soke o naujegymiu daktare atejusi pasake kad yra blogai duodam 4 balus vaikuj irviskas taip y akis mamai vos nesauke kad yra blogai vaikuj labai blogai ir dar netgi pasake karoce nieko gero is to vaiko... cia normalu jums klinikose... nera ten stebuklutikrai nera ten gimdysi ateis dakataras akusere sanitare 2 rezidentai ir dar kokios dvi studentes akuseres ir dar nenonatologe su sesele labai saunu tarp 10 zmoniu gimdyti... visur visko buna tiek klinikose tiek visur visur ten yra irgi labai naglu gydytoju ir akuseriu ir t.t. klinikose labai daznai pasako neklyk mokejai su vyru gulet tai dabarcia neklyk ir panasiai oj ten labai baisiu zodziu gali isgirsti...

as nesuprantu tokiu moteru kurios neturi savo nuomones prisikaito cia visokiu nesamoniu cia siuksliu deze visko prirasyta ir gero ir blogo tai isvisvisi blogi tikk visos gimdyves geros... pacios moterys nesivaldo kai kurios per gimdyma ir pacios kenkia savo vaikeliui o paskuj sako kad gydytojas buvo grubus blogas ... pacios kartais nesivlo moterys ir krecia kazka nezmonisko tai tegul dziaugiasikad daktarai apsaukiakad baigtu taip elftis nes gali pakenkti vaikeliui...
turekit savo nuomone kur gimdyti ka cia paskaitet tai tik kelioms taip tebuvo o kiek yra geruatsiliepimu nevien cia ir panasiai...
Papildyta:
oj kiek kalaidu pridariau doh.gif skubejau labai rasyti smile.gif
jusu teise rinktis ar jus norite gimdyti grazioje gimdykloje sutvarkytoje lygtai kaip prasideda gimdymas labai jus ten ka matot per skausmus kai skauda niekas nesvarbu ta aplinka svarbu kad salia butu zmones kurie gali tau padeti priziuri tavo ir vaikelio sveikata. kad tiek mama tiek vaikelis butu sveiki tas yra svarbiausia MOTERISKES NE GRAZI APLINKA PADARYS KAD TAU NEBUS KOMPLIKACIJU IR VAIKELIUI VISKAS BUS GERAI... o tave priziurintis specelistai...
Atsakyti
QUOTE(Bitute1977 @ 2008 10 13, 15:09)
visiskai nenusivyliau,kad gimdziau Taurageje,visas personalas tiesiog puikus thumbup.gif

drinks_cheers.gif Aš taip pat nesigailiu. Nors gimdžiau trečią kartą, bet man net kelis kartus aiškino, kaip elgtis gimdymo metu, drąsino, iš gyd. Urbonavičiaus neišgirdau nė vieno grubaus žodžio. Net ant gimdymo stalo mane užkėlė, strėnas masažavo, ir visa tai - nemokėjus.Žodžiu šis daktaras man thumbup.gif
Atsakyti