Įkraunama...
Įkraunama...

Jogintė

QUOTE(Veite @ 2005 12 18, 00:50)
ir man grazus vardukas, svabiausia, kad graziai lietuviskai skamba smile.gif

Na, taip... jis Lietuviškas. Reiškia joti ir ginti 4u.gif
Atsakyti
Mano puskė davė dukrai šitokį vardą. Na jie džiaugėsi tokiu vardu, nes mama Jovita, o tėvas Gintas. Tai gavosi Jogintė. g.gif
Atsakyti
Man labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir trumpinių gražių galima prigalvot, ir mažybinių vardų. Jei pačiai patinka ir tinka- pirmyn mirksiukas.gif
Atsakyti
labai gražus ir kas svarbiausia retas vardas thumbup.gif
Atsakyti
Pažįstu vieną panelę tokiu vardu. Kadangi panelė thumbup.gif , tai ir vardas thumbup.gif
Atsakyti
iš pirmo žvilgsnio vardas atrodo kaip naujadaras- o man tokie nepatinka.....

tačiau labai mielai ir švelniai ausiai skamba biggrin.gif visai gražus- tenka pergalėti savo skeptišką nuomonę biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vardas ne doleris, kad visiems patiktu biggrin.gif . Jei teveliams patinka, dukrytei tas vardas tinka, su pavarde graziai susiderina - tai ir ok thumbup.gif . O mano asmenine nuomone - vardas kaip vardas, nei grazus, nei negrazus, aplamai - neblogas smile.gif , nors savo dukros tokiu vardu nepavadinciau. Bet, kaip sakoma, kiekvieno kitoks skonis biggrin.gif
Atsakyti
o štai mano sūnus Jogintas. tai smagus vardas tikrai. tik jeigu būtų gimusi mergytė nemanau kad būčiau davusi vardą Jogintę. Vadins Ginte o juk vardas nėra Gintė. nežinau, mes visai kitokio norėjom, o kai gimė dėjom ir žiūrėjom ar tinka, tai šis tiko tikrai. sako vaikas ateina ir atsinša savo vardą, galima tik spėlioti.
Atsakyti
Na man tai ne labai. bigsmile.gif .Nors tau spręsti. Kažkaip pagalvojau, jei pradėtų vadinti JOGĖ ar JOGA lotuliukas.gif . Nežinau. Čia mano nuomonė. Mano dukrytė Otilija. Gal kam irgi nepatinka, o man gražu. tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2005 12 19, 12:50)
Na man tai ne labai. bigsmile.gif .Nors tau spręsti. Kažkaip pagalvojau, jei pradėtų vadinti JOGĖ ar JOGA  lotuliukas.gif . Nežinau. Čia mano nuomonė. Mano dukrytė Otilija. Gal kam irgi nepatinka, o man gražu.  tongue.gif .


o kuom blogai Joge? mes visalaika savo klasioke vadinam Joge... ax.gif
Atsakyti
hmmm vardas gana idomus ir tikrai skamba labai lietuviskai, tik kaip bus tarti toki varda.... bet gerai cia daug kas sako, vardas turi zmogui tikti.... ax.gif .
Atsakyti
Mano vardas tikrai labai retas - tiesiog nesu sutikusi daugiau tokio vardo kolegės, jis nei gražus nei negražus...bet man patinka...
Jogintė - labai gražus vardas, aš už retus vardus mirksiukas.gif
Atsakyti