Įkraunama...
Įkraunama...

Jogintė

Noriu taip pavadinti savo dukrytę. Kokia jūsų nuomonė? 4u.gif
Atsakyti
Pirmą kart girdžiu tokį vardą. Man jis yra gražus. Nenuvalkiotas, skamba lietuviškai thumbup.gif
Atsakyti
Aišku, vardas turi "lipti" prie žmogaus ir labai subjektyvu-tiks ar ne.... Bet asmeniškai man gana šaltokai skamba ax.gif O kaip švelniai savo dukrelę vadintum? Nes man joks malonybinis neateina į galvą, toks ilgas iškart...
Bet tai TAVO pasirinkimas, jei TAU gražu ir manai ateityje vaikelis turėtų būti patenkintas-kodėl ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Linda- @ 2005 12 17, 03:59)
O kaip švelniai savo dukrelę vadintum? Nes man joks malonybinis neateina į galvą, toks ilgas iškart...

Gintė, Gintulė... wub.gif
Atsakyti
tada gal ir neblogai 4u.gif Pase bus toks rimtas ir solidus, o vadins aplinkiniai švelniau...Rimtas vardas, man kažkodėl asociacijos su labai ryžtinga, ambicinga karjeros moterimi iškart biggrin.gif
Atsakyti
man tai kažkaip nelabai gražus (dar labai priklauso ir nuo tarimo [COLOR=red]jogintė ar jo[COLOR=red]ginte), bet čia jau skonio reikalas...
Atsakyti
as turiu klasioke, vardu Joginte.beja man labai grazus sitas vardas... apskritai, musu klaseje yra 3 tokie keisti vardai : Joginte, Sidonija, ir as, Reveka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reveka: 16 gruodžio 2005 - 19:57
O man tai kaip tik jaunatviškas vardas, o ne kažkokios tai solidžios damos, švelnus, neblogai skamba, nu bet man asmeniškai nėra gražus, gal dėl tų pirmų "jo" raidžių, primena tokius žodžius kaip: jo, Jonas, jovaras, o man tie žodžiai kažkokie kaimietiški doh.gif
Atsakyti
Reik žinoti ir pavardę, aš savo vyresnėliui norėjau duoti Ernestas, bet Deividas geriau skambejo, kai su pavarde tari... Šiaip man patinka.
Atsakyti
Tikrai gražus, retas vardas.
Atsakyti
ir man grazus vardukas, svabiausia, kad graziai lietuviskai skamba smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif grazus vardas
Atsakyti