QUOTE(Dita555 @ 2010 05 19, 08:51)
Na taip, cia turbut priklauso nuo to, kam zmogus teikia prioritetus ir kokios vertybes. ir be abejo, kokie "ingridientai" ieina i savoka laime. Vienai parindine laime gal yra santuoka, kitai vaikai, treciai geri santykiai su antra puse...
Žinot, aš galvoju, kad tas noras ištekėt, ko gero yra tos pačios visuomenės spaudimo rezultatas.
Aš pamenu, kaip kiekviena bent iš matymo pažįstama bobulka leisdavo sau stabdyti mane gatvėje arba prilipti troleibuse su klausimais: "tai dar neištekėjai?"
Kaaaaip užknisdavo. Ir kažkaip stebuklingai klausimai pasibaigė, kai "svarbiausioji diena gyvenime įvyko" (nors apie santuoką žinojo tik tėvai ir pora artimiausių draugų). Tikrai nelaksčiau per kaimynus su svarbiuoju pranešimu.
Ir su kuo pakalbu (kurios "nesuskubo" apsiforminti iki kokių 22-ejų metų
), tikrai ne man vienai tokį teorrą teko patirti. Tiesa, mane taip užkniso, kad kai jau vėliau pristodavo su "kokie gražūs vaikučiai, koks vardelis" siųsdavau toli toli. Žinau, kad nemandagu, bet tiesiog užkniso.
Dabar manęs paklaustų ko nors apie asmeninį gyvenimą...
QUOTE(ulyja @ 2010 05 19, 08:57)
o jei jau pasakei mintį tai prašom pagrįsti,ar čia tik vapaliojimas bile ko galimas?
Be šansų. Pavyzdžiai:
1. Sutuoktinių ir jų meilių turtas sudedamas ir dalijamas į 4 dalis.
2. Tėvai, vaikai ir kiti artimi giminaičiai, gyvenantys kartu - šeima, o į klausimą, kaip gi ilgalaikio negyvenimo kartu atveju - tyla.
Jau nekalbant apie psichologo A. Birso apibrėžimą. Tarsi jis yra įstatymų leidėjas.
Leninas irgi sakė, kad tarybinė liaudis pastatys komunizmą.
3. Pavyzdys apie su dviem vaikais pastėvus grįžusią moterį, nes matai, jokios naudos santuoka neatnešė.
4. Ir dar santuokų-ištuokų statistika - super buvo. Mesta, kaip įrodymas, kai tuo tarpu nėr su kuo lygint, nes sugyventinių statistikos nėra. Jau nekalbant, kad daugeliu atvejų iš viso neaišku, ar tai sugyventiniai, ar "dar ne", ar "jau ne".
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 11 06, 00:22)
mititėja, tu esi pats tikriausias trolis...