Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XXVI tema

Del paveldimumo tai jei mama alergiska vaikelis daznai paveldi i priesinga lyti, tai yra jei butu berniukas butu paveldejes, cia pagal statistika 4u.gif Bet jei ir paveldes jei ir jusu visu vaikuciai neisaugs, aisku to nelinkiu, bet tai ka padarysi toks gyvenimas ir vargsim visos kartu ta vargeli, reikia but psichologiskai nusiteikus ir realiam variantui, aisku ir optimistiskiausiam, nes kas gi kitas pades jei ne optimizmas 4u.gif Linkiu mamom stiprybes tik, as to net savo priesui nelinkeciau tokios ligos. Noreciau daug ka ir cia papasakot savo isgyvenimus bet negaliu, man per sunku
Papildyta:
Nepatikdavo kai maza buvau o mama savo draugem rodydavo mano rankas, kad va kaip isbere, ji man paskui aiskino kad rodo nes gal kas kaska pades patars, bet man nepatiko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkelis @ 2010 05 10, 21:59)
cray.gif  cray.gif  cray.gif Taip graudu pasidarė.
Mums jau 9, bet ...... neseniai mergaitei išsprūdo, kad nebegali gyventi su ta alergija. Grįžo iš lauko nuberta, ašaros bira, skauda. Maniškė irgi eina tik su ilgom rankovėm į lauką, kol rankytės nepagerėjo  verysad.gif Dar turim vilties išaugti, bet nežinau ar bespės atsinaujinti oda. verysad.gif
Stiprybės visoms  4u.gif  4u.gif  4u.gif


4u.gif stiprybės
Atsakyti
laba diena

vat ko gero apie tą paveldėjimą į priešingą lytį ir teisybė bus... nes pas mane net oda nesausa, o va MB turi Ad nuo vaikystės ir galima sakyt neišaugo.. aišku dabar būna jam tik žiemą ir pavasarį ir tik ant plaštakų viršaus, bet.. ir dukrytei prikibo... vis dar tikiuosi kad mano genai pergalės ir išaugsim..
stiprybės visom mamytėm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujiena28 @ 2010 05 11, 09:02)
Papildyta:
Nepatikdavo kai maza buvau o mama savo draugem rodydavo mano rankas, kad va kaip isbere, ji man paskui aiskino kad rodo nes gal kas kaska pades patars, bet man nepatiko  verysad.gif

Mama aišku tik gero norėjo 4u.gif Bet vaikui kitaip atrodo, nevisada pagalvojam kaip jis jaučiasi tokiais momentais. Aš irgi tokias klaidas darau, būna irgi parodau, ir padejuojiu garsiai prie jos, kad vėl išbėrė ir t.t. Kai buvom pas gydytoja ir pasakojau, kaip mums BAISIAI nubėrė veiduką, ji mane išbarė, kad negalima vaikui girdint taip kalbėti ir taip jiems sunku. Būna ir užrekiu, kai kažka suvalgo netinkamo, arba jeigu nepasitepa, ir prikišu, kad reikia prisižiūrėti, nes kaip paskui atrodys ir t.t. doh.gif kartais net nepagalvoji, ka tas vaikas išgyvena tokiais momentais. Mokytis ir mokytis.
Vėl pasidarėm iš venos tyrimą, laukiam rezultatų, nors prieš metus ištyrinėjom visą, bet nieko nerado. Sakau, gal per metus atsirado kam nors alergiją.
Atsakyti
QUOTE(rieduliukas @ 2010 05 11, 10:06)
laba diena

vat ko gero apie tą paveldėjimą į priešingą lytį ir teisybė bus... nes pas mane net oda nesausa, o va MB turi Ad nuo vaikystės ir galima sakyt neišaugo.. aišku dabar būna jam tik žiemą ir pavasarį ir tik ant plaštakų viršaus, bet.. ir dukrytei prikibo... vis dar tikiuosi kad mano genai pergalės ir išaugsim..
stiprybės visom mamytėm  4u.gif



kai mama pati alergiska kuri nesioja vaikeli yra siek tiek kitaip, nei kad tetis su ta beda, nes mama nesiotoja zodziu drinks_cheers.gif bet cia tik isvedziojimai, nes pas mane nieko visoj giminej nebuvo tokio, nebent nezinojom is kokiu pro pro atejo, nes paveldi irgi buna kas 4 karta, kiti sako kas antra karta. dabar viskas uztersta viskas nesveika as kai paziuriu kokios eiles prie dermatologu doh.gif
Papildyta:
Pukeli ojoj nedarykit tokiu klaidu, vaikai labai daug supranta juk, net patys maziausi, geriau butu paaiskint kad kai pas dakatre einat tai reik viska rodyt daktarytei akd padetu vaistuku parasytu. Formuojas vaiko charakteris jo pasitikejimas savimi, reikia dirbti dirbti dirbti su vaiku su savim su visais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujiena28 @ 2010 05 11, 10:23)
bet cia tik isvedziojimai, nes pas mane nieko visoj giminej nebuvo tokio, nebent nezinojom is kokiu pro pro atejo, nes paveldi irgi buna kas 4 karta, kiti sako kas antra karta. dabar viskas uztersta viskas nesveika as kai paziuriu kokios eiles prie dermatologu  doh.gif
Papildyta:
Pukeli ojoj nedarykit tokiu klaidu, vaikai labai daug supranta juk, net patys maziausi, geriau butu paaiskint kad kai pas dakatre einat tai reik viska rodyt daktarytei akd padetu vaistuku parasytu. Formuojas vaiko charakteris jo pasitikejimas savimi, reikia dirbti dirbti dirbti su vaiku su savim su visais  thumbup.gif

Pas mus irgi rodos giminėj nieko panašaus nebuvo. Dabar bijau, net pagalvoti, kad ir antras su AD gali gimti, jau tuoj susitiksim smile.gif
Atrodo lengva nedaryti ir sau prižadu, kad valdysiuos, bet kai kartoji per dienas, tai to tai ano negalima, o ima ir prisivalgo kokių guminukų doh.gif
Atsakyti
Nuejau ir nusipirkau ta Adeles tepala, 25 lt toks riebus pasitepiau veida visai nieko kol kas, yra internete pirkt, raso pagrinde ieina taukai, kiaules dar kaskokie ir zoles.
Atsakyti
Sveikos mamytes ir naujai prisijungusios mergaites 4u.gif

Netycia aptikau idomu puslapi. Gal kartais ir jus rasite idomiu straipsniu http://www.webmd.com...titis-or-eczema

Atsakyti
ir dar... manau tai aktualu mums visoms http://www_sos03_lt/Vaistai/ pasitikrinkim, kad neapgautu 4u.gif
Atsakyti
Labas mamytes
Oi kaip cia liudnai prakalbot verysad.gif Stiprybes visoms 4u.gif
MB turbut turi Ad galvoje. Buna toks sluoksnis susidaro ne visoj galvoj, dazniausiai uzausyje, matau sasai nusikases matyt. Daznaiusiai nuo salto vandens, sportuoja ir kur nors salej palenda po saltu vandeniu ir tuoj turime "rezultata". Kirpeja parekomendavo tepaliuka, tai net nesigilines tepe juo, o jis pasirodo hormoninis. Ir niekad nebuvo pas gydytoja ir nesigilino kas gali buti. O va kaip ir kalbejote apie paveldejima, sunui nieko, dukra turi.
Dukrai nieko gero, naujos demes ant sono, ant akies voko...nu zodziu nezinau kol kas nepagaunu nuo ko. Pradedu galvoti apie kremus nuo saules, nepykit jei jau buvo kalba 4u.gif Bet ar galima tepti ant tu demiu jei jos atviroje vietoje? Ar neprades dar labiau plestis ir raudonuoti?
Atsakyti
QUOTE(rapugis @ 2010 05 12, 13:36)
Pradedu galvoti apie kremus nuo saules, nepykit jei jau buvo kalba 4u.gif Bet ar galima tepti ant tu demiu jei jos atviroje vietoje? Ar neprades dar labiau plestis ir raudonuoti?

va sitas ir man aktualu,pas mus pagrinde berimai ant veiduko,ir ji reikia apsaugot nuo saules g.gif
Atsakyti
QUOTE(frangi @ 2010 05 12, 14:00)
va sitas ir man aktualu,pas mus pagrinde berimai ant veiduko,ir ji reikia apsaugot nuo saules g.gif

Mes praeitais metais cia Lt nei karto nesitepem ir kazkaip net geriau mum buvo nuo saulytes. Tepemes tik kai vaziavom i egipta.O cia nemanau kad jau tiek tos saules kad reik pritept. g.gif
Atsakyti