Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XXVI tema

Mazius jau kelinta diena vakare klykia ir nieko nevalgo doh.gif Guldant pastebejau kelias ryskesnes demeles, tai net nzn kas cia jam uzejo doh.gif g.gif Ir nieko naujo nevalge... Kazkokios nesamones... Gal menulis ne tas doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kicia @ 2010 05 09, 22:38)
Mazius jau kelinta diena vakare klykia ir nieko nevalgo doh.gif Guldant pastebejau kelias ryskesnes demeles, tai net nzn kas cia jam uzejo doh.gif  g.gif Ir nieko naujo nevalge... Kazkokios nesamones... Gal menulis ne tas doh.gif  rolleyes.gif

Joooo, sakau, kažkokia mistika su mūsų vaikučiais paskutinę savaitę sad.gif.
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2010 05 09, 11:26)
Nedraugauja schmoll.gif Dūrio tyrimas vienintelis sureagavo ir būtent vabzdžių įkandimams stiprią reakciją davė. Praėjusią vasarą tiesiog saugojom, o kur nenusaugojom - didžiuliai sukietėjimai buvo. Tepėm psilobalzamu.


O gal tepat kazkuo ar purskiat? Neisivaizduoju kaip reiks apsaugot...
Atsakyti
sveikos 4u.gif
jungiames ir mes prie jusu burelio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(irise @ 2010 05 10, 15:07)
sveikos 4u.gif
jungiames ir mes prie jusu burelio verysad.gif

Prašom. Papsakok apie savo leliuką 4u.gif
Atsakyti
musu mazajam Alenukui jau beveik 2.5 m. pirmas berimas pasirode 7men, is pradziu buvo zandukai verysad.gif paskui pradejo rastis po truputuka ant kojyciu ir rankyciu verysad.gif jau pusmetis kaip viskas labai suaktyvejo verysad.gif uzgydom ir vel viskas is naujo verysad.gif testu del tu alergenu dar nesidarem, bet greitu metu eisim unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(irise @ 2010 05 10, 14:07)
sveikos 4u.gif
jungiames ir mes prie jusu burelio verysad.gif


Labukas. Kaip gaila,kad vis daugiau vaikučių čia jungiasi,taip norėtųsi,kad sveiki būtų.
Atsakyti
QUOTE(Jokūbo mama @ 2010 05 10, 17:53)
Labukas. Kaip gaila,kad  vis daugiau vaikučių čia jungiasi,taip norėtųsi,kad sveiki būtų.


man ir graudu, ir kodel tokiems maziukams verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(irise @ 2010 05 10, 17:44)
musu mazajam Alenukui jau beveik 2.5 m. pirmas berimas pasirode 7men, is pradziu buvo zandukai verysad.gif paskui pradejo rastis po truputuka ant kojyciu ir rankyciu verysad.gif jau pusmetis kaip viskas labai suaktyvejo verysad.gif uzgydom ir vel viskas is naujo verysad.gif  testu del tu alergenu dar nesidarem, bet greitu metu eisim unsure.gif  verysad.gif

Linkiu kuo trumpiau užsibūti šioje temutėje-mes visos tikimės kuo greičiau nugalėt šitą bjaurastį. O visoms kartu lengviau pernešti tuos sunkumus, kuriuos gali suprast tik tokią pačią bėdą turinčios mamytės.
Atsakyti
Irise 4u.gif
Stiklo karoliukai 4u.gif

Mamukai, is savo patyrimo pasakykit kuom tepat maziukus nuo saules? Vis labiau isitikinu kad mano maziaus paakiai patine, paraude nuo saules... Ryte atsikelia lyg ir nieko, vakare viskas dega, negliu, rasau ir zliumbiu, gaila vaiko.. verysad.gif Kur kreiptis patarimo.. Kazkaip niekad veidelis nebuvo tiks, tik kuneli pametydavo lopais rausvais. O dabar atvirksciai, kunelis kaip ir svarus (nors pastaruoju metu atsiranda nauju demiu). Nesuprantu, maisto racionas tas pats, nieko naujo, dieta..

Taukmedzio sviestas mum kaip ir netinka; skaiciau apie Eucerin zele nuo saules alergijos? O musiskiams tiktu vaikiukams?
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2010 05 09, 13:50)
mano AD pagrindas ir yra- maistas, maistas ir dar kartą maistas...bet paskutiniais gyvenimo metais išryškėjo alergija vaistams, t.y negaliu vartoti jokių vaistų, jeigu kažkuo susergu- beveik niekuo negaliu gydytis ax.gif žolės, aliejai ir pan....dabar pvz jei norėčiau, net epidūro negalėčiau imti, nes būtų man ragai verysad.gif  ax.gif
AD prasidėjo 1 mėn amžiaus, bet čia jau mano tėvai iš dalies kalti- maitino tik mišiniais (mama nenorėjo maitinti MP), maisto visai nežiūrėjo..nors ir berdavo, bet jie nesuprasdavo, kad tai nuo maisto, nes valgyti turėdavau viską, ką ir kiti...o kai medikai sakydavo, kad prižiūrėkit vaiką, pasakė, kad nėra laiko terliotis su manimi (po manęs dar du broliukai) 4u.gif
Lygis- šiuo metu anamnezėje įrašyta- itin sunkios formos AD su komplikuota eiga ax.gif baiginėjasi ir anafilaksiniu šoku ir pan....
Išgyvenimai- nepykit, kad parašytų- baisū...niekam nelinkėčiau cray.gif dabar dar jūsų vaikučiai mažiukai, bet kaip beria 10-15 m, kai esi pats jautriausias, o privalai vaikščioti net vasarą ilgom rankovėm, nes oda visa žaizdota, o kieme vaikai vadina narkomanu, nes mano, kad slepi rankas... verysad.gif
BET yra vienas bet....turi priimti ligą ir aplinkiniai ją turi priimti...žinokit, aš tik prieš kelis metus ją priėmiau, nebesigėdijau savo bėrimų ir pan., pakeičiau viską, ką galima pakeisti ir man sekasi neblogai..... bet aš suaugusi, o kai pagalvoju, ką daryti vaikams, paaugliams ax.gif labai didelė našta tenka ir tėvams, kurie turi sugebėti vaikui įvikti šią ligą- kaip aš sakau- ne vėžys, ne koks infarktas, bet taip pablogina gyvenimo kokybę, kad........ ir vis tai lėtai lėtai lėtai eina......
labai nuoširdžiai tikiuosi, kad jūsų vaikučiai išaugs 4u.gif

cray.gif cray.gif cray.gif Taip graudu pasidarė.
Mums jau 9, bet ...... neseniai mergaitei išsprūdo, kad nebegali gyventi su ta alergija. Grįžo iš lauko nuberta, ašaros bira, skauda. Maniškė irgi eina tik su ilgom rankovėm į lauką, kol rankytės nepagerėjo verysad.gif Dar turim vilties išaugti, bet nežinau ar bespės atsinaujinti oda. verysad.gif
Stiprybės visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkelis @ 2010 05 10, 22:59)
cray.gif  cray.gif  cray.gif Taip graudu pasidarė.

console.gif
Atsakyti