Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XXVI tema

QUOTE(dautan @ 2010 05 08, 11:21)
Kaip mamytės dėl susitikimo? Kaip suprantu tikėtinos dalyvės: Amica, Lilosun? (jei supainiojau, prašau nepykti), dautan. Planuoti tikriausiai reikėtų savaitgalį. Su vaikais ar be? Gamtoje ar patalpoje?

Mes uz drinks_cheers.gif Manau ir maziukam butu smagu susitikti. Galima planuoti kur grynam ore, bet su atsarginiu planu. Ir koki parkeli nuvaziuot, arba jei lys i vaiku kambari koki? Zinau faina vieta antakalnyje, Saules slenis vadinasi. Ten 2 zaidimo aikstelis, aplink miskas, daug vietos lakstyt ir mieste kaip, netoli vaziuot. Na arba Vingio parkas. Gal dar kas turi idomiu pasiulymu? Laukiam daugiau dalyviu ir minciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Jokūbo mama @ 2010 05 07, 21:43)
Visoms mamytėms stiprybės, o vaikučiams kaip visada sveikatytės 4u.gif aš irgi persistengiau doh.gif norėjau po kelių mėn.pertraukos duot barankos(labai mėgo jas), tai pasigailėjau doh.gif visas vaikas išbertas buvo, akytės net užtinusios, naktį draskėsi kaip pašėlęs, ech... verysad.gif taip tikėjausi, kad gal nebers, bet....visi sako, kad vasarą pagerės, bet kažkaip pradedu abejoti, kad taip įvyks. Mums tai didžiausia problema veidukas, kaip jį išgydyt bent trumpam neįsivaizduoju, net nepamenu sako zuikio veiduko kada buvo švarus verysad.gif

O jum (jau nebeprisimenu, sorry blush2.gif ) kvieciam, kiausiniui, pienui rodo alergija? Bet kad dar toj barankoj dar visko pilna doh.gif tai nenuostabu kad sureagavo. Gal pati galetum ta baronka pasigamint is to ka galit valgyt? g.gif

Musu irgi nuo gimimo kencia labaiusiai veidukas, niekas nepadeda, bet ir nepritepsi kazko jam labai. unsure.gif
Papildyta:
Mamos, noriu bendrai pastebejima parasyt, nepykit 4u.gif Jei jau .itariat kad vaikas alergiukas ir reaguoja i maisto produktus, gal palukekit ir nebandykit didziuju alergenu? g.gif NEmanau kad maziukai nukentetu jei nevalgytu kokiu kvieciu, kiausiniu, pirktiniu kepiniu ir pan. Gal geriau ivedinet kokius vaisius, ar darzoves, ivairias koses bandyt, juose gausu visko ko reikia auganciam organizmui. Suprantu kad norisi kuo maziau sukti galva del vaiko meniu, ir gal daugeliui tikrai beria ne nuo maisto, bet tiems kurie reaguoja biski atsargiau reiktu, nes gali net analilaktinis istikti. Man darosi baisu kai rasot kad patino akytes ir pan., reiskias jau labai stipru alergena gavo, ir is tokiu sunkiu bukliu labai uztrunka kol issikapstai (cia jau is savo patirties rasau doh.gif )

Stiprybes visoms 4u.gif As irgi tikiu kad vasara bus lengviau, bent jau odyte apgydys.
Atsakyti
aš tai niekada neduodu produkto, kuris kažkada sualergizavo stipriai. pas mus taip su bananu. po kelių val stipriai išberia. tik va pas mažiuką lb veidelis negražus ir visas kūnas, prakeiktas saldainis.nu ir kaip jis galėjo jį užmatyt doh.gif viską surenka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spensera1 @ 2010 05 09, 08:30)
aš tai niekada neduodu produkto, kuris kažkada sualergizavo stipriai. pas mus taip su bananu. po kelių val stipriai išberia. tik va pas mažiuką lb veidelis negražus ir visas kūnas, prakeiktas saldainis.nu ir kaip jis galėjo jį užmatyt doh.gif viską surenka doh.gif

Na dabar telieka laukti kol nurims organizmas. Bet siaip tokiu situaciju sunku isvengti, ir augant ju tik dauges doh.gif Visur nenusaugosi, bet reikia stengtis.
Atsakyti
Sakykit mamukai, kaip jusu maziai "draugauja" su uodais? Kuo tepat?

Maniskiui (itariu) i galvyte dvejose vietose ikando uodas, tai didziausi guzai issoko blink.gif Kaip vasara reiks apsaugot net neisivaizdoju. Nors praeita vasara tokiu bajeriu nebuvo doh.gif Gal ir dabar tik tokia reakcija, gal paskui apsipras organizmas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujiena28 @ 2010 05 08, 18:51)
Sveikos, norejau paklaust ar bandete kas Adeles tepala, cia Gintres Karaliunaites mamos visi tie tepaliukai, odai yra ivairiu ju puslapi "Grozio tepalas" ir tt.
As pati turiu sita dovanele ad nuo mazens, deja deja bet neisaugau, o dideliam stebuklui dukryte gime sveika, jai jau 2 metukai, tai vargstu tik as, sunku, bet ka darysi yra kaip yra... Isbanzdaiu daug daug daug visko visko, deja deja  blink.gif

bandziau tepaliuka "Ieva",raso,jog ad tinka,bet nieko ypatingo,jei niezuli tam kartui kazkiek apramina,tai uzrausta stipriai,tiesa kojytems mums kaip ir nieko,bet veideliui ne...
Atsakyti
QUOTE(kar @ 2010 05 09, 09:22)
Sakykit mamukai, kaip jusu maziai "draugauja" su uodais? Kuo tepat?

Nedraugauja schmoll.gif Dūrio tyrimas vienintelis sureagavo ir būtent vabzdžių įkandimams stiprią reakciją davė. Praėjusią vasarą tiesiog saugojom, o kur nenusaugojom - didžiuliai sukietėjimai buvo. Tepėm psilobalzamu.
Atsakyti
QUOTE(šešėlis @ 2010 05 08, 14:34)
aš už sviestą. tik man rodos, reikia jį užvirti, nugraibyti ir tik tada bandyti naudoti.
čia tiems, kurie alergiški. aš dar nebandžiau... bet tik todėl, kad neturiu tikro, kaimiško smile.gif
tikra tiesa. šiaip vadinasi jis sviestas ghi (čia toks indiškas- ajurwedinis pavadinimas, bet kiek žinau, mano baba kaime irgi taip darydavo, tad nereikia ir toli pavyzdžių ieškoti ax.gif įdedi sviestą, išlydai, leidi užvirti vos vos....vienur rašo, kad putų graibyti nereikia, bet aš graibau...bet šiaip toks sviestukas tinka labiau kepimui, ant duonytės tepti nelabai ax.gif man toks sviestas labai thumbup.gif (apie save- AD stažas visas gyvenimas, tiksliau 29 m verysad.gif taip ir neišaugau verysad.gif
QUOTE(Fedes @ 2010 05 08, 23:21)
o dėl hemoglobino, tai aš asmeniškai jo verte nebelabai tikiu, kai tirštas kraujas, skysčių per mažai vartojama, jis irgi aukštas būna man rodos, o vat kažkaip geležies trūkt vis tiek trūksta. kad ir dabar, mažosios hemoglobinas jau virš 110 pakilęs, o geležies atsargų nerasta (tyrėmės feritiną).

alergikų kraujo rodikliai visada būna labai geri g.gif nežinau, kas tai sąlygoja, bet.....mano kraujas visada toks geras, o pažiūrėjus į mane- tai atrodau kaip nuogyba doh.gif

Oj vargelis mamytės, vargelis- bet linkiu stiprybės, mano pačios tiek atvargta, tiek visko buvo, kad...knygose neaprašysi ax.gif betgyventi reikia...ypač lenkiu galvas prieš mamas, tėvelius, kurie stengiasi dėl savo vaikučių (man taip vaikystėje, deja, nepasisekė verysad.gif

p.s sviestuką perku iš kaimo arba iš bobučių, tik ne iš PC schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(ausryta_aa @ 2010 05 07, 14:15)
del aliejaus. O pries tepant reikia sildyti???

aš šildau ir tada tepuosi viską...šiaip būdavo dar, kad išsitepus apsivyniodavau dar tvarsčiukais, taip norsir susigeria, bet ilgiau išlieka prie išbertų vietų, padrėkina labiau blush2.gif bet aš galėdavau ir išsitepusi pastovėti, kad susigertų, o su vaikiukais sunkiau....tai manau, kad gal ir neblogai būtų aprišti 4u.gif

p.s jeigu kas įdomu, galit paklausti 4u.gif labai daug visko išbandyta blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 09 gegužės 2010 - 12:01
QUOTE(Fedes @ 2010 05 08, 22:21)
linkiu kuo greičiau atsigaut po ligelių ir antibiotikų  4u.gif
o dėl hemoglobino, tai aš asmeniškai jo verte nebelabai tikiu, kai tirštas kraujas, skysčių per mažai vartojama, jis irgi aukštas būna man rodos, o vat kažkaip geležies trūkt vis tiek trūksta. kad ir dabar, mažosios hemoglobinas jau virš 110 pakilęs, o geležies atsargų nerasta (tyrėmės feritiną).

Tai va butent, kad hemoglobinas buna geras, o atsargos jau senka, todel pravartu ta tyrima atlikti, ypatingai alergiukam , kuriu mityba nera tokia jau visaverte. As tai apie ta tyrima net nezinojau, nieks is gyd nepasiule, ir jei ne Ausru wub.gif tai ir likciau nezinioj.
Papildyta:
Stiklo karoliukai, o kaip pas jsu su alergija maisto produktams? Ar buvo tokia? Kokio sunkumo Ad buvo/yra? Labai baisu, kad galima is neisaugti is sios nelaimes unsure.gif , tai butu gerai zinoti ko laukti. Gal savo istorija papasakotum, jei gali? 4u.gif Manau butu visom naudinga isklausyt kita puse (juk musu vaikiukai dar nemoka papasakot savo isgyvenimu)
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 05 09, 13:13)
Stiklo karoliukai, o kaip pas jsu su alergija maisto produktams? Ar buvo tokia? Kokio sunkumo Ad buvo/yra? Labai baisu, kad galima is neisaugti is sios nelaimes  unsure.gif , tai butu gerai zinoti ko laukti. Gal savo istorija papasakotum, jei gali?  4u.gif Manau butu visom naudinga isklausyt kita puse (juk musu vaikiukai dar nemoka papasakot savo isgyvenimu)

mano AD pagrindas ir yra- maistas, maistas ir dar kartą maistas...bet paskutiniais gyvenimo metais išryškėjo alergija vaistams, t.y negaliu vartoti jokių vaistų, jeigu kažkuo susergu- beveik niekuo negaliu gydytis ax.gif žolės, aliejai ir pan....dabar pvz jei norėčiau, net epidūro negalėčiau imti, nes būtų man ragai verysad.gif ax.gif
AD prasidėjo 1 mėn amžiaus, bet čia jau mano tėvai iš dalies kalti- maitino tik mišiniais (mama nenorėjo maitinti MP), maisto visai nežiūrėjo..nors ir berdavo, bet jie nesuprasdavo, kad tai nuo maisto, nes valgyti turėdavau viską, ką ir kiti...o kai medikai sakydavo, kad prižiūrėkit vaiką, pasakė, kad nėra laiko terliotis su manimi (po manęs dar du broliukai) 4u.gif
Lygis- šiuo metu anamnezėje įrašyta- itin sunkios formos AD su komplikuota eiga ax.gif baiginėjasi ir anafilaksiniu šoku ir pan....
Išgyvenimai- nepykit, kad parašytų- baisū...niekam nelinkėčiau cray.gif dabar dar jūsų vaikučiai mažiukai, bet kaip beria 10-15 m, kai esi pats jautriausias, o privalai vaikščioti net vasarą ilgom rankovėm, nes oda visa žaizdota, o kieme vaikai vadina narkomanu, nes mano, kad slepi rankas... verysad.gif
BET yra vienas bet....turi priimti ligą ir aplinkiniai ją turi priimti...žinokit, aš tik prieš kelis metus ją priėmiau, nebesigėdijau savo bėrimų ir pan., pakeičiau viską, ką galima pakeisti ir man sekasi neblogai..... bet aš suaugusi, o kai pagalvoju, ką daryti vaikams, paaugliams ax.gif labai didelė našta tenka ir tėvams, kurie turi sugebėti vaikui įvikti šią ligą- kaip aš sakau- ne vėžys, ne koks infarktas, bet taip pablogina gyvenimo kokybę, kad........ ir vis tai lėtai lėtai lėtai eina......
labai nuoširdžiai tikiuosi, kad jūsų vaikučiai išaugs 4u.gif
Atsakyti
Pas mane ad nuo gimimo, o mano mama nestumo metu paskanavo nemazai citrusiniu ir riesutu, galejo tas itakoti. Sunki forma dabar, o per gyvenima su bangom buvo, bet po gimdymo tai vaje vaje verysad.gif Begales vaistu, kremu, tepalu, zoliu, liaudisku priemoniu isbandyta unsure.gif Pagrinde maistui, bet ir siaip neaisku kam, galiu valgyt vien obuolius su vandeniu vistiek gali isbert visa, tai cia neprognozuojama. Jau man nelabai ka yra bandyt, nes ka galejau isbandziau, o naujausi vaistai dar tik uzsieni tyrimai daromi, pas mus jie bus negreit ir kai tai bus bus laaabai brangus. Sunku man gyventi noris nusisauti, bet turiu dukra tai negaliu 4u.gif
Atsakyti
Naujiena 4u.gif taip kaip Jūs šnekat, aš šnekėjau prieš 2 m ax.gif buvau priėjusi liepto galą- LT medikai man nebegalėjo padėti, bet išsikapsčiau. nes turėjau mergytę, vyrą ir norėjau gyvent 4u.gif baisu man tik dėl vieno- kad neperduočiau sv vaikučiams to, nes ne paslaptis, kad tai paveldima 4u.gif dėl vaistukų, jeigu jų nėra LT, nereiškia, kad negalima jų gauti blush2.gif mano vaistų, su kuriais pradėjau kapstytis, mūsų šalyje taip pat nėra schmoll.gif veždavausi iš Lenkijos....šiaip ilgą laiką tokius gaminamus naudojau thumbup.gif gelbėjo mane apie 5 m..... beje, žinau, kad jais tepa ir mažus vaikučius blush2.gif jeigu ką domins, galiu paieškot receptuko blush2.gif jie hormoniniai, tačiau pradžiai jie tinka...aš naudodavau saikingai, paskui mažindavau dozes ir pereidavau prie homeopatijos....
Homeopatija man labai padėjo.....išbandžiau ir fitoterapiją, ir urinoterapiją, ir badavimą (beje, paskutinis mane ir iškapstė iš duobės good.gif vaikams, žinoma, ne viskas tinka, bet iš tos visos patirties pasisėmiau daug- kad ir apie tą sviestą, žolių vonios, žolelių tepaliukus darydavausi, aliejus 4u.gif tirpsmo vandenukas...viskas viskas labai susiję blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(frangi @ 2010 05 08, 12:13)
dar karteli aciu tau,suspejau uzsisakyt ir gavau jau prekes rolleyes.gif



QUOTE(ausryta_aa @ 2010 05 08, 17:17)
Aciu tau uz kontaktus. Spejau dar i traukini smile.gif  smile.gif

Džiaugiuosi, kad susoėjot pigiau užsisakyt. 4u.gif

QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2010 05 09, 19:46)
Naujiena 4u.gif taip kaip Jūs šnekat, aš šnekėjau prieš 2 m ax.gif buvau priėjusi liepto galą- LT medikai man nebegalėjo padėti, bet išsikapsčiau.

Stiprybės jums. 4u.gif

Merginos, sakysit, kad aš trenkta, bet po to žiauraus kąsymosi prieš užmiegant, kai galvojau, kad viskas nuo razinų gėrimo, kitą rytą vaikas mano pabudo su skaisčiais skaisčiais žandukais.
Tad suverčiau bėdą dėl to kąsymosi parduotuvėje pirkatm pyragui su triušiena, kurio mano vaikas nemažai valgė.
Ir nusprendžiau dar kartą bandyti duot razinas. Va taip va blush2.gif ax.gif .
Atsakyti