Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XXVI tema

sviestas tikrai thumbup.gif margarine juk daug sintetikos, niekad jo neperku, bet kas liečia mažiukus, tai su sviestu atsargei, jis daug ką alergizuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Singė @ 2010 05 07, 23:46)
Kažkaip sunku mums visoms paskutiniu metu. Bet gal čia prieš didelį pagėrėjimą.
Gal iš tiesų viskas eis tik geryn, kartu su saule.




thumbup.gif friends.gif taip ir bus!
Atsakyti
QUOTE(Singė @ 2010 05 07, 23:28)
Man atrodo, kad ir aš persisitengiau su razinų nuoviru-daviau gert visą dieną vaikui, dabar visas veidukas raudonas ir kasosi baisiai, toks jausmas kad ir ausys nukris sad.gif.
Bet žinosiu, jog netiko...


verysad.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Jokūbo mama @ 2010 05 07, 23:43)
Visoms mamytėms stiprybės, o vaikučiams kaip visada sveikatytės 4u.gif aš irgi persistengiau doh.gif norėjau po kelių mėn.pertraukos duot barankos(labai mėgo jas), tai pasigailėjau doh.gif visas vaikas išbertas buvo, akytės net užtinusios, naktį draskėsi kaip pašėlęs, ech... :


4u.gif

Papildyta:
QUOTE(spensera1 @ 2010 05 07, 19:44)
aš taip ir maniau, kad ts rastas šokoladinis saldainis po stalu mums ne į gerą doh.gif išbėrė vėl baisiai, akyčių vokai patinę ir paraudę, atrodo kaip primuštas koks doh.gif o taip džiaugiausi, kad buvo praėję ir kūnelis buvo baltutis, o še tau kad nori, vėl tas pats doh.gif bet nenuleidžiu rankų, nesiimu hormonų, tepu savo geriausia priemone iš visų-alyvuogių aliejum ir tikiuos, kad greit praeis  rolleyes.gif


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Singė @ 2010 05 07, 22:46)
Ir dar, pamiršau pasakyti  toms, kurioms siunčiau į až kontaktus, kad gauti pigiau ekol.prekes, jau nesikreipkit į tą vadybininkę-ką tik pakeitė darbą.

dar karteli aciu tau,suspejau uzsisakyt ir gavau jau prekes rolleyes.gif

ir visoms stiprybes 4u.gif tik ji mus veda i prieki,viskas bus gerai,tikrai tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 05 07, 19:31)
jei nusprestum atlikti, tai paprasyk kad mineralus istirtu. Dar tuo paciu galima fermentus, kasos ir kepenu, bei feniritino kieki. Mes darem, tai viskas pas mus tvarkoj sioj srity.

O yra kažkoks tyrimas, kur visus mineralus parodo? Nereikia baisulinio kraujo kiekio jam?

QUOTE(Singė @ 2010 05 07, 21:28)
Man atrodo, kad ir aš persisitengiau su razinų nuoviru-daviau gert visą dieną vaikui, dabar visas veidukas raudonas ir kasosi baisiai, toks jausmas kad ir ausys nukris sad.gif.
Bet žinosiu, jog netiko...

Pauliui neseniai įmaišiau razinų į košę, tai pora suvalgė, o kitas išspjaudė. Bet ir nuo tų dviejų reakcija buvo. Vynuogių buvo anksčiau nugriebęs paragaut iš sesės, išbėrė, bet galvojau, gal kartais nuo teršalų juose. Ale šitos razinos kad ir ekologiškos, vistiek netiko.
Bet aš vistiek džiaugiuos, kad per pastaruosius tris mėnesius keliais naujais produktais meniu pasipildė. Jau mažiui tinka avižos, ryžiai, slyvos, bananai. Ir morkoms, regis, alergija mažėja. Kas žino - gal per trijų metų gimtadienį galės ir picą kirst, užsigerdamas pienišku kokteiliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kicia @ 2010 05 07, 22:01)
Pasakykit man durnai bobai, kas geriau: sviestas ar margarinas? Su vyru pastoviai pykstames doh.gif

Sviestas - natūralumo požiūriu, margarinas - piniginės požiūriu mirksiukas.gif

Pas mus irgi pablogėjimas, bet nors priežastis aiški - antibiotikai. Liūdnas pakinklių vaizdelis. Tačiau gera naujiena - hemoglobinas net 128. Tokio didelio dar neturėjom. Ir čia po roto v., po bronchito. Negaliu patikėti. Ir be jokių papildų. Trūksta mums B grupės vitaminų, mėginsim maistu papildyti.

Kaip mamytės dėl susitikimo? Kaip suprantu tikėtinos dalyvės: Amica, Lilosun? (jei supainiojau, prašau nepykti), dautan. Planuoti tikriausiai reikėtų savaitgalį. Su vaikais ar be? Gamtoje ar patalpoje?
Atsakyti
QUOTE(Singė @ 2010 05 07, 21:27)
Ale kaip kitaip, jei neeksperimentuojant, atrast tą aukso vidurį, kuris tiktų ir padėtų. Tik per bandymus.. Kitaip-niekaip.

drinks_cheers.gif
QUOTE(Jokūbo mama @ 2010 05 07, 23:33)
na man atrodo, kad sviestas geriau

aš už sviestą. tik man rodos, reikia jį užvirti, nugraibyti ir tik tada bandyti naudoti.
čia tiems, kurie alergiški. aš dar nebandžiau... bet tik todėl, kad neturiu tikro, kaimiško smile.gif
Atsakyti
sveikos,
o mano pupos rankytes gereja thumbup.gif Reikia tikrai kaltas arba kiausinis, arba batonas, arba ir tas ir tas biggrin.gif Na, dar reikia sulaukti kt. savaite maisto paletes atsakymo, kad isitikinti galutinai. Tik kazi ar rodys, nes cia pagal mane gaunasi letine alergija, jei blogeti pradeda tik kt. diena po suvartoto pavojingo produkto g.gif
Atsakyti
QUOTE(šešėlis @ 2010 05 06, 18:01)
mano pupai net pačiom blogiausiom dienom, kai buvo raudona nuo viršugalvio iki kojų pirštų, žandukai neraudo. ir dabar, kai pablogėja, tai labiau nuberia ar nurausta pilvas, nugarytė, kakliukas, atsiranda dėmelių ant kojų ir rankų. o žandai nereaguoja schmoll.gif o va vyresnė kai suvalgo ką mandresnio, tai žandai nurausta. bet jai greit praeina. tai aš manau, gal čia vienai greita reakcija, o kitai lėta? g.gif


laba diena,
praeitoje temoje jus rašėte jog turite žolininkės gydymo planą atopiniam dermatitui.Gal galėtumete jį parašyti.Aš savo mažają taip pat gydau žolėmis tik kol kas stovim vietoje, niekas negerėja, Dėkui.
Atsakyti
QUOTE(Singė @ 2010 05 07, 22:46)
Ir dar, pamiršau pasakyti  toms, kurioms siunčiau į až kontaktus, kad gauti pigiau ekol.prekes, jau nesikreipkit į tą vadybininkę-ką tik pakeitė darbą.

Gero savaitgalio visoms.

Aciu tau uz kontaktus. Spejau dar i traukini smile.gif smile.gif

Del sviesto ar margarino - vienareiksmiskai sviestas smile.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau paklaust ar bandete kas Adeles tepala, cia Gintres Karaliunaites mamos visi tie tepaliukai, odai yra ivairiu ju puslapi "Grozio tepalas" ir tt.
As pati turiu sita dovanele ad nuo mazens, deja deja bet neisaugau, o dideliam stebuklui dukryte gime sveika, jai jau 2 metukai, tai vargstu tik as, sunku, bet ka darysi yra kaip yra... Isbanzdaiu daug daug daug visko visko, deja deja blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2010 05 08, 12:21)
Sviestas - natūralumo požiūriu, margarinas - piniginės požiūriu mirksiukas.gif

Pas mus irgi pablogėjimas, bet nors priežastis aiški - antibiotikai. Liūdnas pakinklių vaizdelis. Tačiau gera naujiena - hemoglobinas net 128. Tokio  didelio dar neturėjom. Ir čia po roto v., po bronchito. Negaliu patikėti. Ir be jokių papildų. Trūksta mums B grupės vitaminų, mėginsim maistu papildyti.

Kaip mamytės dėl susitikimo? Kaip suprantu tikėtinos dalyvės: Amica, Lilosun? (jei supainiojau, prašau nepykti), dautan. Planuoti tikriausiai reikėtų savaitgalį. Su vaikais ar be? Gamtoje ar patalpoje?



linkiu kuo greičiau atsigaut po ligelių ir antibiotikų 4u.gif
o dėl hemoglobino, tai aš asmeniškai jo verte nebelabai tikiu, kai tirštas kraujas, skysčių per mažai vartojama, jis irgi aukštas būna man rodos, o vat kažkaip geležies trūkt vis tiek trūksta. kad ir dabar, mažosios hemoglobinas jau virš 110 pakilęs, o geležies atsargų nerasta (tyrėmės feritiną).
Atsakyti