Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XXVI tema

QUOTE(Vynuoge_81 @ 2010 05 07, 18:51)
doh.gif  Taigi as cia kalta... prisiskaiciau straipsniu apie tai, kaip sveika alergiukam kiausinio lukstus duoti (kalci), ir nutariau ismegint... Nemanau, kad geriant neocate mum vitaminu truktu, nors... sunku pasakyti.
Lilosun, gera ideja davei, tikrai neprosal butu kraujuko tyrima pasidaryti. Aciu  4u.gif  4u.gif
Papildyta:
Kiausinukus pirkom Fabijoniskiu ukininku turgely. Rudi, dideli, sviezi - sunkiai lupesi, verdant ne vienas is 10-ties nesuskilo. Na, zodziu , isties puikus kiausiniai.
Lukstus dziovinau, nulupau plevelia, ir kavamale sumaliau, kas ryta maziuka maziuka ziup[sneli duodavau...

jei nusprestum atlikti, tai paprasyk kad mineralus istirtu. Dar tuo paciu galima fermentus, kasos ir kepenu, bei feniritino kieki. Mes darem, tai viskas pas mus tvarkoj sioj srity.
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 05 07, 21:31)
jei nusprestum atlikti, tai paprasyk kad mineralus istirtu. Dar tuo paciu galima fermentus, kasos ir kepenu, bei feniritino kieki. Mes darem, tai viskas pas mus tvarkoj sioj srity.


O kur tokius issamius tyrimus daro? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vynuoge_81 @ 2010 05 07, 19:39)
O kur tokius issamius tyrimus daro?  blush2.gif

poliklinikoj, mes seskines uzregistruoti, tik mum ne pediatre juos skire, o vaiku ligu gydytoja-konsultante. Be to atsakymas kita diena, o mokamas buvo tik feniritino tyrimas apie 30 Lt kainavo. Ir siaip man labai ta konsultante patiko nei pediatre ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Singė @ 2010 05 07, 21:18)

Net širdį suspaudė, kai perskaičiau, Na kodėl taip. Tikrai labai gaila.  console.gif


Aciu uz palaikyma... sunku sikart dvigubai kazkaip... kai pati savo noru taip pridirbau...
Niu, kaip nors... visoms, mums cia esancioms ne pyragai - bet issikapstysim anksciau ar veliau, ir siuos postus jei noresim pasiskaitinesim kaip prisiminimus... nors geriau nereikia 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(LiloSun @ 2010 05 07, 21:43)
poliklinikoj, mes seskines uzregistruoti, tik mum ne pediatre juos skire, o vaiku ligu gydytoja-konsultante. Be to atsakymas kita diena, o mokamas buvo tik feniritino tyrimas apie 30 Lt kainavo. Ir siaip man labai ta konsultante patiko nei pediatre  ax.gif


Supratau, aciu labai... Kadangi priklausom tai paciai poliklinikai - bedu neturetu kilti. Dar karteli ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vynuoge_81 @ 2010 05 07, 21:49)
Aciu uz palaikyma... sunku sikart dvigubai kazkaip... kai pati savo noru taip pridirbau...
Niu, kaip nors... visoms, mums cia esancioms ne pyragai - bet issikapstysim anksciau ar veliau, ir siuos postus jei noresim pasiskaitinesim kaip prisiminimus... nors geriau nereikia  4u.gif

Ale kaip kitaip, jei neeksperimentuojant, atrast tą aukso vidurį, kuris tiktų ir padėtų. Tik per bandymus.. Kitaip-niekaip.
Aš irgi eksperimentuoju, bandau, nusiviliu, apsiverkiu, ir vėl bandau.
Mes visos taip, visoms ta pati problema, tik kai išsikalbi, išsilieji, tikrai lengvaiu pasidaro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singė: 07 gegužės 2010 - 20:29
QUOTE(Vynuoge_81 @ 2010 05 07, 19:49)
Aciu uz palaikyma... sunku sikart dvigubai kazkaip... kai pati savo noru taip pridirbau...
Niu, kaip nors... visoms, mums cia esancioms ne pyragai - bet issikapstysim anksciau ar veliau, ir siuos postus jei noresim pasiskaitinesim kaip prisiminimus... nors geriau nereikia  4u.gif

nesigrauzk, visos cia pridirbam uztektinai. Nevisada ir ne viskas pasiteisina, aisku sunku, kai tikiesi geriausio o iseina atvirksciai. Bet ka daryt, jei niekas be musu nesistengia musu mazyliam padet. Laikykis. O pas kokia pediatre jus einat Seskines?
Atsakyti
Man atrodo, kad ir aš persisitengiau su razinų nuoviru-daviau gert visą dieną vaikui, dabar visas veidukas raudonas ir kasosi baisiai, toks jausmas kad ir ausys nukris sad.gif.
Bet žinosiu, jog netiko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singė: 07 gegužės 2010 - 21:28
Visoms mamytėms stiprybės, o vaikučiams kaip visada sveikatytės 4u.gif aš irgi persistengiau doh.gif norėjau po kelių mėn.pertraukos duot barankos(labai mėgo jas), tai pasigailėjau doh.gif visas vaikas išbertas buvo, akytės net užtinusios, naktį draskėsi kaip pašėlęs, ech... verysad.gif taip tikėjausi, kad gal nebers, bet....visi sako, kad vasarą pagerės, bet kažkaip pradedu abejoti, kad taip įvyks. Mums tai didžiausia problema veidukas, kaip jį išgydyt bent trumpam neįsivaizduoju, net nepamenu sako zuikio veiduko kada buvo švarus verysad.gif
Atsakyti
Kažkaip sunku mums visoms paskutiniu metu. Bet gal čia prieš didelį pagėrėjimą.
Gal iš tiesų viskas eis tik geryn, kartu su saule.

Tiesa, pasigedau Loveco. Ji gal ligoninėj, kad niekaip čia neužsuka?

Ir dar, pamiršau pasakyti toms, kurioms siunčiau į až kontaktus, kad gauti pigiau ekol.prekes, jau nesikreipkit į tą vadybininkę-ką tik pakeitė darbą.

Gero savaitgalio visoms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singė: 07 gegužės 2010 - 21:47
Pasakykit man durnai bobai, kas geriau: sviestas ar margarinas? Su vyru pastoviai pykstames doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kicia @ 2010 05 07, 23:01)
Pasakykit man durnai bobai, kas geriau: sviestas ar margarinas? Su vyru pastoviai pykstames doh.gif


na man atrodo, kad sviestas geriau
Atsakyti
QUOTE(kicia @ 2010 05 08, 00:01)
Pasakykit man durnai bobai, kas geriau: sviestas ar margarinas? Su vyru pastoviai pykstames doh.gif



QUOTE(Jokūbo mama @ 2010 05 08, 00:33)
na man atrodo, kad sviestas geriau


Ir aš už sviestą ir tik už jį drinks_cheers.gif
Atsakyti