Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XXVI tema

QUOTE(Fedes @ 2010 05 28, 00:49)
ir sudėtį reik skaityt, kad vietoj bananų tyrelės nenusipirktum kukurūzų krakmolo induką.

sitas tai tiesa,mano vienintelis bandymas buvo darzoves,cukinija ir bulve berods,o parsinesus paskaiciau jog siu darzoviu vos 50 %,nes ryziu nemazai ieina,tai galetu taip ir rasyt jog cukinija,bulve ir ryziai.Kazkuriose vaisinese tyrelese buvau isskaicius ir modifikuota krakmola sudety doh.gif Neziuriu dabar visai i ju puse,gaminu viska pati,taip bent zinau ka dedu.O tos sausos uzpilamos koses,tai sakykit kaip norit,bet skonis man ju sintetinis ir visai nepanasus i tikru grudiniu kosiu skoni schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(frangi @ 2010 05 28, 11:23)
sitas tai tiesa,mano vienintelis bandymas buvo darzoves,cukinija ir bulve berods,o parsinesus paskaiciau jog siu darzoviu vos 50 %,nes ryziu nemazai ieina,tai galetu taip ir rasyt jog cukinija,bulve ir ryziai.Kazkuriose vaisinese tyrelese buvau isskaicius ir modifikuota krakmola sudety doh.gif

na, modifikuotas krakmolas ir yra tiesiog krakmolas. jis nėra genetiškai modifikuotas. bet tiesa, kad tose tyrelėse tirštinimui beveik visur pridėta ryžių. kai kur net labai daug.
Atsakyti
QUOTE(frangi @ 2010 05 28, 11:23)
sitas tai tiesa,mano vienintelis bandymas buvo darzoves,cukinija ir bulve berods,o parsinesus paskaiciau jog siu darzoviu vos 50 %,nes ryziu nemazai ieina,tai galetu taip ir rasyt jog cukinija,bulve ir ryziai.Kazkuriose vaisinese tyrelese buvau isskaicius ir modifikuota krakmola sudety doh.gif Neziuriu dabar visai i ju puse,gaminu viska pati,taip bent zinau ka dedu.O tos sausos uzpilamos koses,tai sakykit kaip norit,bet skonis man ju sintetinis ir visai nepanasus i tikru grudiniu kosiu skoni schmoll.gif



Man tai apskritai tas kudikiskas maistas feeeeeeee. Bet as motka tingine, jei kur vaziuojam naudojuosi proga ir pirktine maitinu. Ir kai anksciau suvalgydavo maziau nei puse 125 g stiklainiuko - pirkdavau, nes laiko savo gaila budavo terliotis del poros saukstliu. Ir uzpilamas koses valge... Vienu zo...

O sudeti tai skaityt reikia. Vaisines gerber firmos pirkdavau. Ten jokiu krakmolu nera ax.gif O vat dabar maitinamo hippo sudeti tik permeciau akimis... unsure.gif reiks eit paskaityt atidziau...
Atsakyti
QUOTE(kar @ 2010 05 28, 13:44)
Man tai apskritai tas kudikiskas maistas feeeeeeee. Bet as motka tingine, jei kur vaziuojam naudojuosi proga ir pirktine maitinu. Ir kai anksciau suvalgydavo maziau nei puse 125 g stiklainiuko - pirkdavau, nes laiko savo gaila budavo terliotis del poros saukstliu. Ir uzpilamas koses valge...  Vienu zo...

aš irgi tingiu kasdien 3 kart košę virt, tai daržovienę verdu 2-3 kartam iškart. tik išvirus greit sutrinu, į stiklainiukus nuo hipp porcijom sudedu ir užsuku. pritraukia, kaip pirktines. laikau šaldytuve. kitą dieną stiklainėlį dedu į karšto vandens puodelį ir pašildau.
jei kasdien tiek terliotis, tai net lauke neišeitų normaliai pabūt ax.gif o daba nuo pusryčių iki pietų po miškelį vaikštinėjam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(šešėlis @ 2010 05 28, 13:40)
na, modifikuotas krakmolas ir yra tiesiog krakmolas. jis nėra genetiškai modifikuotas.

na bet neraso kad tai bulviu krakmolas ar kukuruzu krakmolas,o modifikuotas,nesvarbu kaip,bet nekyla rankos vaikui tokia tyrele duot schmoll.gif

as verdu kasdien koses,tiesa darzoviene su mesa gaminu kokiom 4-5 dienom,uzsisaldau,ir vaziuojant vezuosi savas,jei nera ten salygu pasigamint,ir i lauka spejam po pora kartu iseit ax.gif
Atsakyti
Sveiki, paskaiciau pirma puslapi, ieskojau info apie tyrimus. Noretume atlikti sita Specifinių imunoglobulinų prieš 36 mišrius (maistinius ir įkvepiamuosius alergenus) nustatymas. Norejau paklausti ar ji galima atlikti bet kur, ta prasme nuejus pas alergologa ir paprasius? Ar cia tik privaciose klinikose kokiose daro? Ir dar kausimas nuo kokio amziaus daro? Mums dar nera dveju metuku, ar jau apsimoka daryti, ar kaip sakoma rezultatai gali buti iskreipti lygtai iki 3 metu g.gif
Dekui uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2010 05 28, 15:18)
Sveiki, paskaiciau pirma puslapi, ieskojau info apie tyrimus. Noretume atlikti sita Specifinių imunoglobulinų prieš 36 mišrius (maistinius ir įkvepiamuosius alergenus) nustatymas. Norejau paklausti ar ji galima atlikti bet kur, ta prasme nuejus pas alergologa ir paprasius? Ar cia tik privaciose klinikose kokiose daro? Ir dar kausimas nuo kokio amziaus daro? Mums dar nera dveju metuku, ar jau apsimoka daryti, ar kaip sakoma rezultatai gali buti iskreipti lygtai iki 3 metu  g.gif
Dekui uz atsakymus smile.gif

tyrimas mokamas,tad galit darytis ir be alergologo,paskui pas ji su atsakymu nueisit.Nezinau kur Siauliuose daro,mes Vilniuj "Sorpo" daremes.O nuo kokio amziaus,tai nera ribos,visai mazuciams daro,o jus jau nebe tokie ir mazi,laukt ilgiau kazin ar verta,veliau galesit pakartot vel,palyginsit rezultatus.Mums 8 men nebuvo kai daremes.
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2010 05 28, 14:18)
Sveiki, paskaiciau pirma puslapi, ieskojau info apie tyrimus. Noretume atlikti sita Specifinių imunoglobulinų prieš 36 mišrius (maistinius ir įkvepiamuosius alergenus) nustatymas. Norejau paklausti ar ji galima atlikti bet kur, ta prasme nuejus pas alergologa ir paprasius? Ar cia tik privaciose klinikose kokiose daro? Ir dar kausimas nuo kokio amziaus daro? Mums dar nera dveju metuku, ar jau apsimoka daryti, ar kaip sakoma rezultatai gali buti iskreipti lygtai iki 3 metu  g.gif
Dekui uz atsakymus smile.gif

Galite drasiai daryti, jau turetu gerai rodyt, mum jau 5 men, rode pargindinius.
DAr daro Vilniuj Antakalnio alergologiniam 170 Lt kainuoja, bet reik ten su siuntimu nuo pediatro vaziuoti.
Atsakyti
QUOTE(kar @ 2010 05 28, 10:15)
Isbandem... ryte visas subombarduotas atsikele  lotuliukas.gif  Na kaip ir tikejausi, jei nesiosi ant kojos kazin ar galva apsaugos  doh.gif  Nezinau ne ka pasakyti. Aisku kazkiek padejo. Paskui nakciai kabinau ant lovytes. Visas kambarys ryte kvepia. Gal tikslingiau butu nusipirkti paciu eteriniu alieju ir patept ant rubeliu  ax.gif

Dabar jei bunam sode, tai kepure purskalu nuo uodu apipurskiu, nes kazkaip galva ir kakta labiausiai nukencia, o ant kojytes apyranke uzdedu. Ai dar nusipirkom fenistil tepaliuko. Tai jei pamacius iskart uztepi labai gerai buna, nepatinsta taip. Ir sirupas nuo alergijos mums laaaabai padejo. Pora dienu padaviau, tai ir tie seni greit dingo ir naujiems labai "bujot" neleido. Kambary tinkliuka uzsidejom...na kol nenuvaziuojam i soda, tol vaikas nesukandziotas.

Na va pasigirsiu...mes jau antra diena be berimu. Vis del to greiciausiai kazkas is mesos ar darzoviu kaltas buvo. Siandien dar hippa gaus, o ryt jau bandysiu ivedinet savo maistuka...nors jei savaitgali isvaziuosim, tai tik pirmadini "bandymus" pradesiu. Taip ir buna, ka maziausiai itari ta kalciausias buna  mirksiukas.gif

oi mamytes bukit atsargios su tais eteriniais aliejais, galit dar daugiua bedu prisisaukti. as negazdinu, bet ispeju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(frangi @ 2010 05 28, 14:56)
na bet neraso kad tai bulviu krakmolas ar kukuruzu krakmolas,o modifikuotas,nesvarbu kaip,bet nekyla rankos vaikui tokia tyrele duot schmoll.gif

as verdu kasdien koses,tiesa darzoviene su mesa gaminu kokiom 4-5 dienom,uzsisaldau,ir vaziuojant vezuosi savas,jei nera ten salygu pasigamint,ir i lauka spejam po pora kartu iseit  ax.gif


žodis "modifikuotas" reiškia apdorotas:

Lietuvos higienos normoje HN 53:2003 ,,“Leidžiami vartoti maisto priedai” modifikuotas krakmolas apibrėžtas kaip medžiaga, gauta vieną ar kelis kartus chemiškai apdorojant valgomąjį krakmolą, kuris gali būti paveiktas fizikiniu būdu ar fermentais, praskiestas ar balintas rūgštimis arba šarmais.
Modifikuotas krakmolas maisto produktų ženklinimo etiketėse žymimas , “E” raide su atitinkamu skaičiumi 1404 – 1451.

http://www.balsas.lt...las-kenksmingas
Atsakyti
QUOTE(*sadziuke* @ 2010 05 28, 21:22)
oi mamytes bukit atsargios su tais eteriniais aliejais, galit dar daugiua bedu prisisaukti. as negazdinu, bet ispeju 4u.gif

ne... aš taip nežaidžiu smile.gif prašom paaiškinti, kokių bėdų galima aliejais prisišaukti.
kad alergiškas jam vaikas gali būt, tai čia suprantama... bet tai kokios dar bėdos?
Atsakyti
QUOTE(šešėlis @ 2010 05 29, 09:23)
ne... aš taip nežaidžiu smile.gif prašom paaiškinti, kokių bėdų galima aliejais prisišaukti.
kad alergiškas jam vaikas gali būt, tai čia suprantama... bet tai kokios dar bėdos?

cia apie eterinius aliejus kalba eina,nezinau kaip ten kas,bet maziems vaikams jie nepatartini lyg.
Atsakyti