Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XXVI tema

QUOTE(Jokūbo mama @ 2010 05 26, 16:39)
o tai ką su juo darysi dabar?

pati valgysiu,vaikui i kosytes desiu rolleyes.gif ir gal sausesne odele patepliosiu.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Ghi sviestas tinkamas ne tik košėms, sriuboms, padažams, bet ant jo galima ir karbonadus bei bet kokią kitokią mėsytę kepti, blynukus ir t.t. ir pan. Visai kitas skonis gaunasi rolleyes.gif . Aš pvz išmarinuotus vištos ketvirčius apkepu lengvai ant ghi, paskui dedu į verdantį vandenį ir nuverdu sultinį - ir sultinys labai skanus, ir mėsytė super gaunas. Vaikui neduodu tokio sultinio, nes jam tik iš krūtinėlės sultinį verdu, bet va visi kiti šeimos nariai valgo ir ausys linksta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2010 05 26, 16:56)
Sveikutės  4u.gif

Ghi sviestas tinkamas ne tik košėms, sriuboms, padažams, bet ant jo galima ir karbonadus bei bet kokią kitokią mėsytę kepti, blynukus ir t.t. ir pan. Visai kitas skonis gaunasi  rolleyes.gif . Aš pvz išmarinuotus vištos ketvirčius apkepu lengvai ant ghi, paskui dedu į verdantį vandenį ir nuverdu sultinį - ir sultinys labai skanus, ir mėsytė super gaunas. Vaikui neduodu tokio sultinio, nes jam tik iš krūtinėlės sultinį verdu, bet va visi kiti šeimos nariai valgo ir ausys linksta  rolleyes.gif


skonis labai geras,ir girdejau jog kepant ant jo neprisvyla,ir kaitinamas jis neisskiria kazkokiu kensmingu medziagu,kai kad aliejai buna rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(frangi @ 2010 05 26, 16:43)
pati valgysiu,vaikui i kosytes desiu rolleyes.gif ir gal sausesne odele patepliosiu.


thumbup.gif
Atsakyti
O tai kokiam inde lydot tą sviestą?
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2010 05 26, 17:11)
O tai kokiam inde lydot tą sviestą?

as puode lydziau ax.gif
Atsakyti
Ir nesvyla, ir nedega tas ghi kepant, ir skonis pasakiškas smile.gif . O lydau aš emaliuotame bliūduke. Paskui supilu į puoduką, uždengiu ir šaldytuve laikau. Svarbiausia, kad būtų grynas sviestas, jokie mišiniai netinka. Galima pabandyti iš vienokio, iš kitokios sviesto pasigaminti, nes ghi skoniai, priklausomai nuo sviesto, irgi skiriasi.
Atsakyti
Apsilankykite http://www.gamtosdovanos.lt/
Atsakyti
QUOTE(frangi @ 2010 05 25, 09:51)
yra tokiom smulkiom raidelem aprasytas,tik ne Gi vadinasi o Ghi.O kokiam inde ji geriau lydyt?,kaip suprantu metalinis puodas netinka,jei saukstas metalinis negali but g.gif


Mane moke taip - sviesta pirkti kuo maziau suru is pazystamos ar kieno nors rekomenduotos tetulytes (valgymui gaminamam gi manau tokiu aukstu kriteriju nebutina atitikti) kad butu kuo svaresnis. Dedi i puoda (ne emaliuotas ir ne aliuminis svarbiausia) storu dugnu, dedi ant ugnies, (man sake tik ant tikros ugnies, jokiu duju, jokiu elektru ir tai ne grynai ant ugnies o salia (viriau ant peciaus) sviestas neturi uzvirti) ir verdi valanda, nuo virsaus vis nugreibdama plastikiniu smulkiu sieteliu puteles kurios atsiranda. Tai kas lieka puodo dugne verdant ta sviestuka naudoti galima bet tik greitam sunaudojimui.Lieka baltymai anglevandeniai- jie genda. O gi laikant tamsiai ir vesiai galima naudoti ilgai ilgai ilgai.
QUOTE(frangi @ 2010 05 26, 17:02)
skonis labai geras,ir girdejau jog kepant ant jo neprisvyla,ir kaitinamas jis neisskiria kazkokiu kensmingu medziagu,kai kad aliejai buna rolleyes.gif

Kepant ant gi neissiskiria kancerogenai. Nes alieju kaitinant iki tam tikros temperaturos (tik nepamenu kokios) nesiskiria kancerogenines medziagos, o iskepti mesai reikia aukstesnes temperaturos prie kurios is aliejaus jau skiriasi kancerogenai. Tikiuos risliai aiskiai cia parasiau blush2.gif
Cia va dar vienas idomus faktas:"Tyrimą atlikę mokslininkai nustatė, kad ant dujinės viryklės keptuvėje kepamame kepsnyje yra daugiau vėžį sukeliančių dalelių nei tuose kepsniuose, kurie yra iškepti ant elektrinių viryklių. Mokslininkai mano, kad kepant dėl karštesnės dujų liepsnos iš aliejaus išsiskiria daugiau kenksmingų cheminių medžiagų"...
Atsakyti
O nė viena negalvojat apie maisto netoleravimo testą, jis kainuoja 1400-1650 litų, tai kažkaip sulaiko, aišku, jai žinočiau , kad duos naudos, tikrai daryčiau.
PAvargau kovot su tuo AD.
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2010 05 26, 20:08)
O nė viena negalvojat apie maisto netoleravimo testą, jis kainuoja 1400-1650 litų, tai kažkaip sulaiko, aišku, jai žinočiau , kad duos naudos, tikrai daryčiau.
PAvargau kovot su tuo AD.

kad jei neklystu jurate dare pas tulcina toki, bet jiem nepadejo. Be to Olgina domejosi juo tai sake Vokietijoj, tokio pobudzio testu nekompensuoja, nors visa kita kas moksliskai pagrista komensu g.gif oja, net keliones pre negvosios juros. Vercia susimastyt ar tikrai vertas demesio tas tyrimas.
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2010 05 26, 21:08)
O nė viena negalvojat apie maisto netoleravimo testą, jis kainuoja 1400-1650 litų, tai kažkaip sulaiko, aišku, jai žinočiau , kad duos naudos, tikrai daryčiau.
PAvargau kovot su tuo AD.


esu susidūrus tik su vienu atveju, ne alergijos, bet kitos ligos. žmogus pasidarė tą testą ir sužinojo lygiai tą patį ką jai pasakė jos gydantis gyd, su tokia liga galima valgyt. tai dar klausimas ar tai testas ką rodė ar tik iš ligos istorijos apibendrinimas buvo padarytas.
Atsakyti