Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XXVI tema

QUOTE(Jokūbo mama @ 2010 05 24, 18:19)
o čia tas pats sviesto gaminimas kaip rašoma mūsų temelės pirmajame psl?jei ne tai gal galima parašyti kaip pasigaminti. Tik vienas klausimas ar mano vaikui blogiau nebūtų, nes jis alergiškas pieno baltymui? g.gif

tap,tas pats gaminimo budas aprasytas pirmame psl.
siaip galima pabandytt patept kazkur ir paziuret ar tinka.
Atsakyti
QUOTE(frangi @ 2010 05 24, 18:22)
tap,tas pats gaminimo budas aprasytas pirmame psl.
siaip galima pabandytt patept kazkur ir paziuret ar tinka.


dėkui tau, 4u.gif nežinau gal reiks pabandyt. g.gif nes kas tinka vienam, gali, deja, netikti kitam.
Atsakyti
QUOTE(Jokūbo mama @ 2010 05 24, 18:25)
dėkui tau, 4u.gif  nežinau gal reiks pabandyt.  g.gif nes kas tinka vienam, gali, deja, netikti kitam.

tai vat kad kiekvienam labai skirtingai,bet gi ne vaistai cia,tad galima bandyt.As ruosiuosi vis pasigamint ta sviesta,siaip maistui,o gydymui mums dabar nereikia ir tikiuosi jog neprireiks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jokūbo mama @ 2010 05 24, 18:19)
o čia tas pats sviesto gaminimas kaip rašoma mūsų temelės pirmajame psl?jei ne tai gal galima parašyti kaip pasigaminti. Tik vienas klausimas ar mano vaikui blogiau nebūtų, nes jis alergiškas pieno baltymui? g.gif


Tiesa pasakius neradau kur aprasytas gi sviesto gaminimas 1-ame psl., bet labai atidziai ir neieskojau blush2.gif Verdamas naminis sviestas... Mano sunus irgi pieno produktams alergiskas, bet aisku turi bandyti pati gaminti ta tepaliuka. Jei uso desi maziau tai tikrai tikrai nieko nenutiks. Gi sviestas tai 100 proc riebalas ir nieko daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinderela @ 2010 05 24, 20:53)
Tiesa pasakius neradau kur aprasytas gi sviesto gaminimas 1-ame psl., bet labai atidziai ir neieskojau  blush2.gif Verdamas naminis sviestas... Mano sunus irgi pieno produktams alergiskas, bet aisku turi bandyti pati gaminti ta tepaliuka. Jei uso desi maziau tai tikrai tikrai nieko nenutiks.  Gi sviestas tai 100 proc riebalas ir nieko daugiau smile.gif

yra tokiom smulkiom raidelem aprasytas,tik ne Gi vadinasi o Ghi.O kokiam inde ji geriau lydyt?,kaip suprantu metalinis puodas netinka,jei saukstas metalinis negali but g.gif
Atsakyti
Sveikutes. Isivaizduokit, atidarau eko burokelius, kurie "tipo"galioja iki 2010.,06.05, ir praruge doh.gif pasiziuriu, ogi ant virsaus uzdejo nauja etikete , o senojoj parasyta iki2010.05.03 O pirkom sekmadieni doh.gif
gaila kad cekio jau turbut nebeturiu blink.gif
Na bet kaip dabar pasitiket ta maximine "Ecologica" ??? Jei tokius bajerius isdarineja, o juk nepigios tos darzoves g.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 05 26, 15:02)
Sveikutes. Isivaizduokit, atidarau eko burokelius, kurie "tipo"galioja iki 2010.,06.05, ir praruge  doh.gif pasiziuriu, ogi ant virsaus uzdejo nauja etikete , o senojoj parasyta iki2010.05.03 O pirkom sekmadieni  doh.gif
gaila kad cekio jau turbut nebeturiu  blink.gif
Na bet kaip dabar pasitiket ta maximine "Ecologica" ??? Jei tokius bajerius isdarineja, o juk nepigios tos darzoves  g.gif

jo...be zodziu...
as kazkada norejau nupirkt svieziu darzoviu,nueinu prie ekolentynos,galvoju brokoli koki prigriebsiu,ziuriu visas apipelejes wacko.gif bent jau isimtu tokius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 05 26, 15:02)
Sveikutes. Isivaizduokit, atidarau eko burokelius, kurie "tipo"galioja iki 2010.,06.05, ir praruge  doh.gif pasiziuriu, ogi ant virsaus uzdejo nauja etikete , o senojoj parasyta iki2010.05.03 O pirkom sekmadieni  doh.gif
gaila kad cekio jau turbut nebeturiu  blink.gif
Na bet kaip dabar pasitiket ta maximine "Ecologica" ??? Jei tokius bajerius isdarineja, o juk nepigios tos darzoves  g.gif


oho blink.gif nėra žodžių......
Atsakyti
pasigaminau Ghi,pirmas blynas neprisvilo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(frangi @ 2010 05 26, 16:20)
pasigaminau Ghi,pirmas blynas neprisvilo thumbup.gif


o kaip šaunu!!!!!!!aš dar nebandžiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jokūbo mama @ 2010 05 26, 16:31)
o kaip šaunu!!!!!!!aš dar nebandžiau blush2.gif

labai svelnus,malonus kvapas po namus pasklido rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(frangi @ 2010 05 26, 16:34)
labai svelnus,malonus kvapas po namus pasklido rolleyes.gif


o tai ką su juo darysi dabar?
Atsakyti