Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XXVI tema

QUOTE(LiloSun @ 2010 05 20, 18:02)
Zandai ir musu didele problema. Labai jau jie reaguoja i bet kokius produktus. Tepu Aveeno, kazkada siuliau pabandyt. Mum tai labai tinka ir patinka tas amerikoniskas kremukas. Kazkada Granatas pasiule ir pabandem, ir dar kelios mamytes zinau kad tepe, tai irgi patenkintos.


rimtai gi siūlei doh.gif aš per tuos bandymus visai pamiršau jį, reiktų bandyt iš tikro, gal jis kaip nors sutvarkytų,dėkui, kad priminei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 05 20, 18:02)
Zandai ir musu didele problema. Labai jau jie reaguoja i bet kokius produktus. Tepu Aveeno, kazkada siuliau pabandyt. Mum tai labai tinka ir patinka tas amerikoniskas kremukas. Kazkada Granatas pasiule ir pabandem, ir dar kelios mamytes zinau kad tepe, tai irgi patenkintos.

Koks?

Sveikos gyvos,
Senokai nerasiau, bet skaitau nuolat. Mums geri orai jokios ytakos schmoll.gif . Tik isitikinau, kad beria tikrai nuo maisto. Praeita penktadieni pakilo temperatura nediduke, nuejom pas gydytoja. Pasake gerkles uzdegimo pradzia, skyre hemeopatinius lasiukus. Nakty vaikas dega 40 tikrai ir daugiau, Ibufenas nepadejo. Po keliu minuciu apsiveme ir pradejo viduriuoti. Kita diena nieko nevalge tik smekta ir arbatos. Iki vakaro visos demes issviesejo, jei nezinotum ir nepastebetum. Vakare daviau ryziu koses, duonos skrudintos ir vel tas pats. Dabar nusikasiusi turi galva, plaukuciu nedaug matosi sasiukai. Kakta smulkiais paberta, bet nesikaso jos. Tai tokios ir tokeles, tepam aderma, bioderma, ant virsaus TS. Dar seni zmones patare apsibrezti deme, kad nedidetu...patikejau apsibrezeme su dantu krapstuku unsure.gif
Sveikatos ir kantrybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vrb @ 2010 05 20, 17:03)
Sveikutės,
bet jūs mamytės žiūriu su naujokėm patirtim nelabai dalijatės, du kart klausiau, bet atsakymo jokio verysad.gif



pakartok dar geriau klausimą, nes vasara, aš pvz tik probėgom skaitau ir tavo klauimų nemačiau.
tikrai nėra ko pykt , gal tiesiog nebuvom susidūrę su panašiais atvejais ko klausėt, tai ir neatsakė niekas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rapugis @ 2010 05 20, 18:27)

http://www.supermama...?...5428&st=528

Va cia Granatas aprase tuos kremukus.
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 05 20, 21:18)
http://www.supermama...?...5428&st=528

Va cia Granatas aprase tuos kremukus.

Aciu 4u.gif , einu skaityti...
Atsakyti
QUOTE(Singė @ 2010 05 20, 16:33)
Man tie dūrimai aplamai kažkokia nesąmonė (bet čia mano nuomonė). Jeigu daryta 36 alergenų tyrimas, aš dūrimo nedaryčiau.  ax.gif

Mums paletė nerodė alergijos, dūrio tyrimai parodė reakciją vabzdžių įkandimams. Į uodų įkandimus tikrai smarkiai reaguoja.

rapugi, nebūtinai tokia organizmo reakcija rodo, kad turite tikrą alergiją maistui. Tiesiog tokiu atveju maksimaliai ima imuninė sistema, ir gali kurį laiką išlikti odos būklės pagerėjimas. Na, bent jau pas mus taip būna.


Atsakyti
Įtariu, kad to stebuklingo Aveeno kremuko nėra LT pirkti? sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singė: 20 gegužės 2010 - 21:50
QUOTE(Singė @ 2010 05 20, 21:50)
Įtariu, kad to stebuklingo Aveeno kremuko nėra LT pirkti? sad.gif

ne, nera. Reik siustis, ir kiek visos mes domejomes pigiausias variantas ir butent tie 2 kremukai ir avizos i vonia yra pirkt www.drugstore.com ir siustis is JAV per tarpininke.
Siaip nebrangiau nei A-Derma gaunasi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 05 21, 00:02)
ne, nera. Reik siustis, ir kiek visos mes domejomes pigiausias variantas ir butent tie 2 kremukai ir avizos i vonia yra pirkt www.drugstore.com ir siustis is JAV per tarpininke.
Siaip nebrangiau nei A-Derma gaunasi  rolleyes.gif

Chm, tai gal galima kažką kooperuotis, jeigu daug norinčių būtų. g.gif Nes labai vilioja jį įsigyt.
Papildyta:
O jūs tarpininkę per SM suradot, ane?
Atsakyti
QUOTE(Singė @ 2010 05 20, 22:12)
Chm, tai gal galima kažką kooperuotis, jeigu daug norinčių būtų.  g.gif  Nes labai vilioja jį įsigyt.
Papildyta:
O jūs tarpininkę per SM suradot, ane?

Turiu viena gera tarpininke, man atrodo per kita foruma buvau radus, tai kiek ji siunte tai visos gavo. O del bendro siuntimo, tai tas pats iseina, nebent pati krema dalintumet ta bonkute (per puse ar kaip)
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 05 21, 00:16)
Turiu viena gera tarpininke, man atrodo per kita foruma buvau radus, tai kiek ji siunte tai visos gavo. O del bendro siuntimo, tai tas pats iseina, nebent pati krema dalintumet ta bonkute (per puse ar kaip)

Nu baisiai nepatogu, bet jeigu turit tuos kontaktus, gal galit į až atsiųst. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singė: 20 gegužės 2010 - 22:26
QUOTE(Singė @ 2010 05 20, 22:25)
Nu baisiai nepatogu, bet jeigu turit tuos kontaktus, gal galit į až atsiųst. blush2.gif

tai galiu ir i etery parasyt, gal nesupiks kad jai klientu biski parinksiu smile.gif

perkam.jav@gmail.com

galima kreiptis siuo el. pastu smile.gif
Atsakyti