Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XXVI tema

Labukas, kaip čia ramu paskutiniu metu. blink.gif kaip laikosi jūsų mažyliai mamytės, ar yra pagerėjimų, kai šilti orai? mano zuikiui pagerėjo kūnelis, tik veiduko niekaip nepavyksta nugydyti.
Atsakyti
QUOTE(Jokūbo mama @ 2010 05 20, 12:22)
Labukas, kaip čia ramu paskutiniu metu.  blink.gif kaip laikosi jūsų mažyliai mamytės, ar yra pagerėjimų, kai šilti orai? mano zuikiui pagerėjo kūnelis, tik veiduko niekaip nepavyksta nugydyti.

Aha, labai tuly.
Na pas mus nėra taip gerai, kaip buvo. Tikrai prasčiau. Žandukai raudoni vaiko. Gal todėl, kad razinų užpilą šią sav.darau iš tamsių razinų. Reikės rytoj tų auksinių nusipirkt.
Šaunu, kad jums geriau thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Jokūbo mama @ 2010 05 20, 11:22)
Labukas, kaip čia ramu paskutiniu metu.  blink.gif kaip laikosi jūsų mažyliai mamytės, ar yra pagerėjimų, kai šilti orai? mano zuikiui pagerėjo kūnelis, tik veiduko niekaip nepavyksta nugydyti.

na as bijau dar labai dziaugtis,bet pagerejimas pas mus matosi bigsmile.gif nors manau jog silti orai nelabai itakos turi.
Atsakyti
QUOTE(frangi @ 2010 05 20, 15:50)
na as bijau dar labai dziaugtis,bet pagerejimas pas mus matosi bigsmile.gif nors manau jog silti orai nelabai itakos turi.


o tai kaip manai, kas daro įtaką, džiugu, kad ir jums geriau. 4u.gif
Singe, o jums sveikatytės, tikrai ateis pagerėjimas. 4u.gif pasakykit mamytės kaip gydot vaikučių žandus, aš jau nebeišmanau kaip juos nugydyti, nusidrąsko iki kraujų, degte dega verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jokūbo mama @ 2010 05 20, 16:30)
o tai kaip manai, kas daro įtaką, džiugu, kad ir jums geriau. 4u.gif
Singe, o jums sveikatytės, tikrai ateis pagerėjimas. 4u.gif  pasakykit mamytės kaip gydot vaikučių žandus, aš jau nebeišmanau kaip juos nugydyti, nusidrąsko iki kraujų, degte dega verysad.gif

na nezinau tiksliai kas mums pagelbejo,nemazai pakeitimu namuose,maiste,dar sioks toks gydymas,gal gi teisingu keliu einam pagaliau g.gif
Mums tinka Boro Plius tepaliukas,tik jo minusas,kad kvepia gan stipriai,bet veiksmingas.
Atsakyti
QUOTE(frangi @ 2010 05 20, 16:44)
na nezinau tiksliai kas mums pagelbejo,nemazai pakeitimu namuose,maiste,dar sioks toks gydymas,gal gi teisingu keliu einam pagaliau g.gif
Mums tinka Boro Plius tepaliukas,tik jo minusas,kad kvepia gan stipriai,bet veiksmingas.


o kas čia per tepaliukas?nesu girdėjusi. beje, mums jau mažakraujystės nebėra, galvoju gal pradėjo padėti homeopatiniai žirniukai, nes ir kakutis susitvarkė beveik.
kaip smagu girdėti, kad vaikučiams pagerėja.tikėkimės visi kuo greičiau įveiksim šią ligą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jokūbo mama @ 2010 05 20, 16:52)
o kas čia per tepaliukas?nesu girdėjusi.

rusiskas berods,nezinau ar vaistinese yra,as pirkau pc "Mada",prie ijejimo i IKI(Vilnius),yra tokia kaip vaistinele,rusisku visokiu tepaliuku,vaistuku,ten man pasiule,nes irgi buvo nudraskyta iki kraujo,o jis antiseptinis,tiko mums.
Labai tikiuos,jog buvo musu paskutiniai pablogejimai,gal gi susitvarkys viskas,ir labai noretusi,kad visi sergantys vaikuciai imtu sveikti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(frangi @ 2010 05 20, 16:58)
rusiskas berods,nezinau ar vaistinese yra,as pirkau pc "Mada",prie ijejimo i IKI(Vilnius),yra tokia kaip vaistinele,rusisku visokiu tepaliuku,vaistuku,ten man pasiule,nes irgi buvo nudraskyta iki kraujo,o jis antiseptinis,tiko mums.
Labai tikiuos,jog buvo musu paskutiniai pablogejimai,gal gi susitvarkys viskas,ir labai noretusi,kad visi sergantys vaikuciai imtu sveikti rolleyes.gif


viskas aišku smile.gif dėkui už info smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,
bet jūs mamytės žiūriu su naujokėm patirtim nelabai dalijatės, du kart klausiau, bet atsakymo jokio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jokūbo mama @ 2010 05 20, 17:02)
viskas aišku smile.gif dėkui už info smile.gif

nera uz ka,pabandykit,gal tiks.Dar ten pat pirkau ir kita,raso,jog alergijos pazeistai odai gydyti tinka,bet neisbandziau.
Atsakyti
QUOTE(Jokūbo mama @ 2010 05 20, 17:30)

Singe, o jums sveikatytės, tikrai ateis pagerėjimas. 4u.gif  pasakykit mamytės kaip gydot vaikučių žandus, aš jau nebeišmanau kaip juos nugydyti, nusidrąsko iki kraujų, degte dega verysad.gif

Ir aš tikiu, kad ateis. Kažkaip po to nelemto ožkos pienopabėrė žandukus,o irgi buvo laikotarpis, kai buvo gana gerai viskas verysad.gif .
Aš, kai nusidrąsko, tepu Vitella su cinku ir ant viršaus Essex-u.

QUOTE(frangi @ 2010 05 20, 17:58)
rusiskas berods,nezinau ar vaistinese yra,as pirkau pc "Mada",prie ijejimo i IKI(Vilnius),yra tokia kaip vaistinele,rusisku visokiu tepaliuku,vaistuku,ten man pasiule,nes irgi buvo nudraskyta iki kraujo,o jis antiseptinis,tiko mums.
Labai tikiuos,jog buvo musu paskutiniai pablogejimai,gal gi susitvarkys viskas,ir labai noretusi,kad visi sergantys vaikuciai imtu sveikti rolleyes.gif

Aplamai rusiški vaistai kelia pasitikėjimą ir daug kam nuo daug o yra padėję drinks_cheers.gif .

QUOTE(vrb @ 2010 05 20, 18:03)
Sveikutės,
bet jūs mamytės žiūriu su naujokėm patirtim nelabai dalijatės, du kart klausiau, bet atsakymo jokio verysad.gif

Aš irgi pusiau naujokė blush2.gif . Čia draugiškos mergaitės, gal tiesiog neturėjo ką parašyt tavo klausimu. Einu paieškosiu,ką klausei, gal atsakysiu, jeigu žinosiu ax.gif .

Papildyta:
QUOTE(vrb @ 2010 05 17, 15:12)
Sveikutės, turiu klausimėlį, jei daryta 36 alergenų tyrimas alergiją  rodė o, tai gal parodytų ką tie dūrimai su maisto alergenais?
O sakykit su kuo nuimat raudonumą, nes žandai tragiškai raudoni ir paberti, pleiskanoti. Dabar  tepiau Atopiclair tepaliuku.  Ant kūno ir išsausėjusių, vietom šlapiuojančių  dėmių. Darėm tyrimą ar nėra kokio viruso, bet kai skambinau sakė lygtai ne, eisim tik ryt pas odos. Gal kas kokių patarimų, nes jau visai galva susisuko.

Man tie dūrimai aplamai kažkokia nesąmonė (bet čia mano nuomonė). Jeigu daryta 36 alergenų tyrimas, aš dūrimo nedaryčiau. ax.gif

Raudonumas aplamai sunkoka nuimt. Mums labai gražūs žandai buvo, kai daviau gert razinų (auksinių) užpilą. Bet sako, kad riekia su jomis atsargiai labai, nes galima dar blogiai pasidaryt.
O šeip, kaip ir rašiau, naudojam Vitellą su cinku ir Essex. Tik kiek jie padeda, sunku pasakyt......
Atsakyti
QUOTE(Jokūbo mama @ 2010 05 20, 10:22)
Labukas, kaip čia ramu paskutiniu metu.  blink.gif kaip laikosi jūsų mažyliai mamytės, ar yra pagerėjimų, kai šilti orai? mano zuikiui pagerėjo kūnelis, tik veiduko niekaip nepavyksta nugydyti.

Zandai ir musu didele problema. Labai jau jie reaguoja i bet kokius produktus. Tepu Aveeno, kazkada siuliau pabandyt. Mum tai labai tinka ir patinka tas amerikoniskas kremukas. Kazkada Granatas pasiule ir pabandem, ir dar kelios mamytes zinau kad tepe, tai irgi patenkintos.
Atsakyti