Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XXVI tema

Sveikutės 4u.gif , Visoms stiprybės 4u.gif

QUOTE(Evute* @ 2010 05 13, 17:04)
gal kas bande vaikams sebamed prausiklius kremus nu osausejimao ir aplamai galetu nuomene pasakyti?


Mes naudojam Sebamed muilą ir šampūną plaukams. Mums tinka. Su Sebamed muilu ir vyresnėlį daug metų prausiau - prieš 16 metų tai buvo vienintelis mano vaikui tikęs muilas iš tų, kurie tuo metu buvo prekyboje ir buvo skirti vaikams su sausa, jautria, į dermatitus linkusia oda.

QUOTE(Vijone @ 2010 05 13, 21:44)
pradesiu nuo to, ar girdejote pr LRT pries pora kazkur dienu apie alergija kalbejo kazkokia(gaila pavardes neisidemejau) profesore alergologe? Jei ziurejote, gal galesite mane pataisyti, bet dabar apie tai, ka ji snekejo... Taigi, jos zodziais, apie 90% AD yra NE alergines kilmes blink.gif Alergija yra TIK tada kai ji pasireiskia po 1-2 val. pavartojus atitinkama produkta/alergena, alergija visumoje NEISAUGAMA.
Tagi ka manote apie siuos teiginius, jie buvo pasakyti gan kategoriskai ir negincijamai...
Dabar epizodas is mano varpines ax.gif Pasiemiau atsakyma kraujo del alergijos(dariau maisto) visur 0, bendras IgE irgi alergijos nerodo, berods 39 g.gif Vaikui rankytes sakyciau smarkiai raudonos, jau nuo linkiu persimete i nugara raudonis ir berimas, tai lyg ir taip iseitu kad ji serga tiesiog odos liga, bet nera alergiska g.gif Siaip, diiiideles viltis dejau i kraujo tyrima, bet jei jis visai nerodo alergijos, tai gal jos ir nera? Gal ieskoti gero!!!! dermatologo? Galvoju apie Kauna(ten turiu kur apsistoti), ka manot, mamos? 4u.gif


Nuomonių apie AD ir alergijos sąsajas yra įvairių. Pvz Ispanijoje medikai taip pat nesieja AD su alergija ir jokių dietų neskiria. Nebent tyrimai parodo ryškią alergiją vienam ar kitam produktui ir pan. Tikroji alergija neišaugama (bent taip teigia daugelis medikų), o pseudoalergijos - išaugamos.

Mano abiems vaikams buvo AD ir abiems dūrio tyrimai nerodė absoliučiai jokios alergijos. Vyresnėliui jau gerokai paaugus buvo du atvejai - vienu kartu nuolat čiaudėjo, padarėm kraujo tyrimus ir rado padidėjusį IgE. Po kiek laiko čiaudulys praėjo savaime. Kitu kartu (po kelerių metų nuo pirmo karto) niekaip nesibaigė sloga, bet jau matėm, kad tai nėra tikra sloga. Tyrimų nedarėm, gydytoja skyrė purškaliuką į nosį ir liepė vartoti 70d. Viskas susitvarkė.

QUOTE(Vijone @ 2010 05 14, 22:01)
Bandysiu birzeli vaziuoti i Kauna, pas kazkoki labai "kruta" dermatologa, gal jis kazka patars, pades g.gif

va man taip ir sake Sorpe atsiimant tyrimus, mat ji ir pati dukra augino su AD tai labai "po dusham" pasisnekejom. Nesvarbu sake, letine, ar zaibiska alergija vistiek kraujas rodytu, kad ji yra. Be rekalo dar tipo pinigus paletei metet. Ai, zodziu vel esu pradiniam taske verysad.gif Nors imk ir nesk ta vaika kaip vilke i dantis isikandus kazkur kur saugu, bet kur... verysad.gif


O čia ne apie Grušauską kalba eina?

Kažkada ir aš nežinojau ko griebtis. Bet viskas praėjo savaime - sveiko ir pasveiko. Ir valgo mano abu vaikai viską, ir jokių spec patalynių, rūbelių nesam pirkę. Laikykitės 4u.gif


O pas mus tokios naujienos. Buvau rašius, kad vos po keleto dienų viešėjimo LT mano vaikį išbėrė, nors jau buvom visai pamiršę tuos bėrimus ir kasymąsi. Pagrindinis įtarimas krito ant ridikėlių - valgė salotų lapus su ridikėliais ir agurku bei grietine (nors namie mes ne kartą esam valgę ridikėlius ir viskas ok buvo) ir šiaip naujo klimato vaikui. Viskas praėjo savaime, tik nedaviau daugiau salotų ir agurkų bei ridikėlių. Bet va prieš kelias dienas suvalgė salotų lapų su agurku ir pomidoru bei grietine. Ir vėl kitą dieną kojos išbertos, vėl kasėsi blink.gif . Tai dabar galvoju - ar nebus čia salotos kaltos g.gif , gal dar agurkai g.gif , nes visa kita valgėm ir toliau ir nebėrė. O va salotas ir agurkus daviau tą pirmą kartą kai išbėrė ir antru kartu kai vėl išbėrė. Tik antrąkartą išbėrė žymiai mažiau nei pirmą kartą. Tik nemanau, kad čia kaltos pačios salotos ar agurkai - greičiau jau juose esantys kokie chemikalai, nes agurkus mes ir namie nuolat valgom ir jokių bėrimų, salotas taip pat valgom ir labai įvairias - taip pat viskas tinka.


Mamos, kurios esate vaikams darę kraujo tyrimus, kad nustatyti kokių mineralų trūksta organizme, kad ištirtų kasos ir kepenų fermentus - ar kraują ima iš venos ar iš piršto? Bet jaučiu iš venos g.gif


Ar esate kuri bandžiusi kremą "Hospital"? Skirtas sausos, suskirdusios odos priežiūrai, rašo - rankų kremas. Bet aš tepu vaikui kojytes nuprausus ir sau rankas (šiaip tai natūraliais drėkikliais tepu vaiką, bet va išbaigiau viską, tai pabandžiau tą kremą ir tiko). Tai tikrai esu patenkinta poveikiu. Ir jo sudėtis labai gera. Vienintelis pavojingesnis ingredientas yra paskutinėje sudėties vietoje esantis phenoxyethanol.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2010 05 15, 18:39)

Mamos, kurios esate vaikams darę kraujo tyrimus, kad nustatyti kokių mineralų trūksta organizme, kad ištirtų kasos ir kepenų fermentus - ar kraują ima iš venos ar iš piršto? Bet jaučiu iš venos  g.gif


Taip eme is venos, 3 indelius.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2010 05 15, 19:39)
O pas mus tokios naujienos. Buvau rašius, kad vos po keleto dienų viešėjimo LT mano vaikį išbėrė, nors jau buvom visai pamiršę tuos bėrimus ir kasymąsi. Pagrindinis įtarimas krito ant ridikėlių - valgė salotų lapus su ridikėliais ir agurku bei grietine (nors namie mes ne kartą esam valgę ridikėlius ir viskas ok buvo) ir šiaip naujo klimato vaikui. Viskas praėjo savaime, tik nedaviau daugiau salotų ir agurkų bei ridikėlių. Bet va prieš kelias dienas suvalgė salotų lapų su agurku ir pomidoru bei grietine. Ir vėl kitą dieną kojos išbertos, vėl kasėsi  blink.gif . Tai dabar galvoju - ar nebus čia salotos kaltos  g.gif , gal dar agurkai  g.gif , nes visa kita valgėm ir toliau ir nebėrė. O va salotas ir agurkus daviau tą pirmą kartą kai išbėrė ir antru kartu kai vėl išbėrė. Tik antrąkartą išbėrė žymiai mažiau nei pirmą kartą. Tik nemanau, kad čia kaltos pačios salotos ar agurkai - greičiau jau juose esantys kokie chemikalai, nes agurkus mes ir namie nuolat valgom ir jokių bėrimų, salotas taip pat valgom ir labai įvairias - taip pat viskas tinka.

papasakosiu kai ką wink.gif vasaros pradžia. viena mano giminaitė kalbina mergaitę, kurios tėvai augina agurkus šiltnamiuose pardavimui.
sako jai: "kaip jums gerai, agurkų tai jau tikriausiai prisivalgot, kiek tik širdis geidžia"
mergaitė sako "kad mūsų dar neužaugo"
"bet gi šiltnamiuose jau dideli"
"ai, tų tai mums tėvai neleidžia valgyt"
o mes kai nežinom, kaip ten jie auginami, tai valgom ir džiaugiamės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(šešėlis @ 2010 05 15, 19:04)
papasakosiu kai ką wink.gif vasaros pradžia. viena mano giminaitė kalbina mergaitę, kurios tėvai augina agurkus šiltnamiuose pardavimui.
sako jai: "kaip jums gerai, agurkų tai jau tikriausiai prisivalgot, kiek tik širdis geidžia"
mergaitė sako "kad mūsų dar neužaugo"
"bet gi šiltnamiuose jau dideli"
"ai, tų tai mums tėvai neleidžia valgyt"
o mes kai nežinom, kaip ten jie auginami, tai valgom ir džiaugiamės smile.gif

blink.gif doh.gif verysad.gif
ir gaudai tada tuos alergenus kaip veja laukuos...
Atsakyti
QUOTE(šešėlis @ 2010 05 15, 19:04)
papasakosiu kai ką wink.gif vasaros pradžia. viena mano giminaitė kalbina mergaitę, kurios tėvai augina agurkus šiltnamiuose pardavimui.
sako jai: "kaip jums gerai, agurkų tai jau tikriausiai prisivalgot, kiek tik širdis geidžia"
mergaitė sako "kad mūsų dar neužaugo"
"bet gi šiltnamiuose jau dideli"
"ai, tų tai mums tėvai neleidžia valgyt"
o mes kai nežinom, kaip ten jie auginami, tai valgom ir džiaugiamės smile.gif


Tai panašus atvejis su braškėmis buvo, kai seneliai anūkams ir sau braškes augino atskirai, o pardavimui - atskirai. Draugė turi dėdę, kuris ekologiškame ūkyje bulves pardavimui augina. Tai jinai juokiasi iki ašarų iš jo tų "ekologiškų" bulvių, sakė man - pamatytum kaip "ekologiškai" jis tas bulves augina doh.gif . Bet va mes juk Ispanijoje nieko ekologiško neperkame, viskas iš turgaus ir parduotuvių. Ir viskas tinka, tfu tfu tfu. O va čia ir išbėrė g.gif . Na, tiesa, agurkai tai lenkiški buvo pagal etiketę, salotos lietuviškos berods g.gif
Atsakyti
QUOTE(viskas_bus_gerai_:) @ 2010 05 15, 20:39)
ir gaudai tada tuos alergenus kaip veja laukuos...

drinks_cheers.gif aš ir manau, kad dauguma mūsų vaikų kenčia ne kiek dėl paties produkto, kiek dėl to, ką jame galima rasti... ir dabar va savo mažę košėmis maitinu ir verkt norisi, kaip greitai mano moliūgai iš šaldiklio nyksta. o pernai kažkaip dar nesuvirė man galva, kad reikia daugiau visko TIKRO prisikaupt verysad.gif
QUOTE(Amica @ 2010 05 15, 20:46)
Tai panašus atvejis su braškėmis buvo, kai seneliai anūkams ir sau braškes augino atskirai, o pardavimui - atskirai. Draugė turi dėdę, kuris ekologiškame ūkyje bulves pardavimui augina. Tai jinai juokiasi iki ašarų iš jo tų "ekologiškų" bulvių, sakė man - pamatytum kaip "ekologiškai" jis tas bulves augina  doh.gif . Bet va mes juk Ispanijoje nieko ekologiško neperkame, viskas iš turgaus ir parduotuvių. Ir viskas tinka, tfu tfu tfu. O va čia ir išbėrė  g.gif . Na, tiesa, agurkai tai lenkiški buvo pagal etiketę, salotos lietuviškos berods  g.gif

na, aš tai sakau taip: paprastam ūky daržoves tręšia dieną, o ekologiškam - naktį cool.gif
Atsakyti
labutis

tiesą pasakius spjoviau į visus daktarus ir nieko iš jų nesitikiu... tepu odelę tik tam kad drėkint, nes super sausa... saulėj būnant gerėja, aišku gerėja laabai jau lėtai palyginus su tuo kaip greit pablogėja. Valgo mano zuika viską, skalbimą gal šiek tiek pažiūriu, laukiu atsakymo tyrimų iš plaukų o daugaiu...
o jau kaip barė mane vienas tėtis, kad aš hormonų nenoriu.. doh.gif neva nereikia jų bijoti... nu bet koks tikslas tept hormonus jei po to tik blogiau... tiesą pasakius aš susitaikiau su dukros liga ir nebeverkiu. nusibrėžiau tikslą: tepti natūraliai, o kad paberta ir pasikaso... ką padarysi... (galbūt ma lengviau kad tas mūsų kasymasis būna prieš miegą, kai jau pervargsta ir tik pabudus... na dar dieną kartais sualvoja.. bet naktį jau tpfux3 miega +- ramiai) žodžiu labai tikiuosi kad išaugs ir to labai linkiu visoms mamoms 4u.gif
Atsakyti
o kur mūsų ausru dingo? cool.gif

mes iš viduriavimų išsikapstėm, bet vaiko organizmas nuo tokio sualergizavimo matyt nusilpo, tai virusą pasigavo.

o aš šiandien jaučiau, kad saulė man nemaloniai karšta, alia ot protas , niekuo nepasitepiau. tai dabar visą dieną draskaus rankas, tuoj nuprotėsiu. ir bėrimų ne tiek jau daug, bet niežulys baisus. tai gerai, kad bent nusiprausiau iš karto po lauko parėjus. mąstau, gal man čia irgi, kaip ir vaikui nuo žiedadulkių taip oda reaguoja? nors vat jam kaip tik pirmasis pavasaris, kai buvo tik vasariomėn išbėrę ant pirmosios saulutės, o dabar neberia ir tepti niekuo nereik. džiaugiamės, bet aišku nelabai pagaunu kampo, kur čia su tais pavasariniais bėrimais kampas tuomet g.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Pasiguosiu ir aš-vakar pirmą kartą daviau NAN ACTIVE sūnui-nevlagė, net kratėsi ir purtėsi, žiaukčiojo.
Tada nuvažiavau į ūkininkų turgų ir nupirkau ožkos pieno-pabandymui. Vaikas alkanas buvo, tad išgėrė 140 ml (aišku, nereikėjo duot tiek). PAskui jam vidurius paleido, šiandien jis to pienelio jau nenorėjo verysad.gif .
Vienu žodžiu, eksperimentas absoliučiai nepavyko. Gaila, kad netiko mišinukas naujas. verysad.gif, o dar labia gaila, kad negeria ožkos pieno.
Atsakyti
QUOTE(Singė @ 2010 05 17, 08:45)
Labas rytas,
Pasiguosiu ir aš-vakar pirmą kartą daviau NAN ACTIVE sūnui-nevlagė, net kratėsi ir purtėsi, žiaukčiojo.
Tada nuvažiavau į ūkininkų turgų ir  nupirkau ožkos pieno-pabandymui. Vaikas alkanas buvo, tad išgėrė 140 ml (aišku, nereikėjo duot tiek). PAskui jam vidurius paleido, šiandien jis to pienelio jau nenorėjo verysad.gif .
Vienu žodžiu, eksperimentas absoliučiai nepavyko. Gaila, kad netiko mišinukas naujas. verysad.gif, o dar labia gaila, kad negeria ožkos pieno.

oi,gal per drasiai jus su tuo ozkos pienu g.gif taip is karto ir toki kieki g.gif reikia tik truputi pabandymui,as savaite i kosytes po slakeli pyliau,paskui viena maitinima pakeiciau,bet skiedziau kuri laika.Juk neprates jis prie tokio maisto,tai ir suviduriavo.Jei kada bandysit,tai tik po geros pertraukos,ir pradzioj labai atsargiai,i kosytes,neskubekit taip.
Atsakyti
QUOTE(Singė @ 2010 05 17, 08:45)
Labas rytas,
Pasiguosiu ir aš-vakar pirmą kartą daviau NAN ACTIVE sūnui-nevlagė, net kratėsi ir purtėsi, žiaukčiojo.
Tada nuvažiavau į ūkininkų turgų ir  nupirkau ožkos pieno-pabandymui. Vaikas alkanas buvo, tad išgėrė 140 ml (aišku, nereikėjo duot tiek). PAskui jam vidurius paleido, šiandien jis to pienelio jau nenorėjo verysad.gif .
Vienu žodžiu, eksperimentas absoliučiai nepavyko. Gaila, kad netiko mišinukas naujas. verysad.gif, o dar labia gaila, kad negeria ožkos pieno.


Tai gal bandyk kitoki misini? O pries tai MP valge? Tai gal tada pabandyk paprasto pieno, liesesnio, maz gers.

Nors as dar bandyciau misini keist g.gif

Savaitgali pabuvojom sode, tai vaikinas sekmadieni atsikele visas subombarduotas doh.gif Visa kakta ir net ant nosies didziuliai spuogai. Paskaiciau, kad traumel tinka tepti, o kaip tik ir namuose turejom, tai laaaabai mums gerai padejo. Tinima akimirksniu nueme smile.gif

Siandien vel berimu nerasta unsure.gif Gal visgi tikrai kokia jautiena alergizuoja. Nes svaitgali daviau hipp tirele su versiena ir darzovem.
Reiks pastebet, gal siandien visai be mesos duot g.gif Nors kartais man atrodo, kad tie visi berimai kaip atsiranda nezinia is kur, taip ir dingsta. nezinia is kur
Atsakyti
Sveikutės, turiu klausimėlį, jei daryta 36 alergenų tyrimas alergiją rodė o, tai gal parodytų ką tie dūrimai su maisto alergenais?
O sakykit su kuo nuimat raudonumą, nes žandai tragiškai raudoni ir paberti, pleiskanoti. Dabar tepiau Atopiclair tepaliuku. Ant kūno ir išsausėjusių, vietom šlapiuojančių dėmių. Darėm tyrimą ar nėra kokio viruso, bet kai skambinau sakė lygtai ne, eisim tik ryt pas odos. Gal kas kokių patarimų, nes jau visai galva susisuko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vrb: 17 gegužės 2010 - 13:16