Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XXVI tema

QUOTE(LiloSun @ 2010 05 13, 09:27)
net nezinau kas jum tiktu. Ant langu tinklelius nebent. Gal paieskokit per google kokiu gal naturaliu priemoniu, gal kokia zole ar kas veja uodus toliau.



Tai ieskosiu ax.gif dar dorai net ir paprastose vaistinese nesidomejau. Reiks kada tuo uzsiimt.

Tai kambary ne beda uodai, bet vat lauke doh.gif na nieko, ka nors rasim smile.gif

Siandien nuvaziavau i Sorpo kraujuka maziaus galvoju priduosiu misriai paletei. Bet...liepe atsivezt padejeja unsure.gif Sake viena neislaikysiu. Reiks gal ryt vaziuot, jei vel noras nepraeis doh.gif
Atsakyti
Nu vat pasinaudojau Lilosan patarimu ir pasidairiau internete.

Gal kas naudojot vat tokias payrankes http://webcache.goog...r...=clnk&gl=lt

Naturalus produktas, neturetu kazkaip kenkti smile.gif
Atsakyti
gal kas bande vaikams sebamed prausiklius kremus nu osausejimao ir aplamai galetu nuomene pasakyti?
Atsakyti
QUOTE(Singė @ 2010 05 12, 21:05)
Labutis visoms,

Mes nuo saulės irgi netepam jokiu kremuku, nes baisiausiai išbėrė nuo Sebamed vaikiško SPF, tad dabar netepu niekuo.

O žinokit nuo razinų užpilo visai normaliai mums, bet mes ne tepam, o geriam jį. Ir tokį nelabai stiprų koncentratą darau.

Mamytės, o kiek jūs lauke dabar prabūnat laiko?


mes ir tokiu SEBAMED tepem, bet jokiu berimu unsure.gif

KAR nuo uodu ir erkiu patepu tokiu pieneliu AUTAN firmos Family Milch, jei kur i gamta vaziuojam smile.gif jis tinka nuo 2metuku ax.gif raso apie ji taip: nelipnus, neriebus, nedziovina odos. be konservantu.malonaus kvapo. Su alijosiumi. tepames visa seima ir jokiu berimu nepastebejau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irise: 13 gegužės 2010 - 17:43
QUOTE(irise @ 2010 05 13, 18:37)
mes ir tokiu SEBAMED tepem, bet jokiu berimu unsure.gif

KAR  nuo uodu ir erkiu patepu tokiu pieneliu AUTAN firmos  Family Milch, jei kur i gamta vaziuojam smile.gif jis tinka nuo 2metuku ax.gif raso apie ji taip: nelipnus, neriebus, nedziovina odos. be konservantu.malonaus kvapo. Su alijosiumi. tepames visa seima ir jokiu berimu nepastebejau mirksiukas.gif


Aciu. Reiks paieskoti. O tai jei juo istepi, purkst jau niekuo nebereikia? veikia jei ir rubai ant virsaus?


Atsakyti
QUOTE(kar @ 2010 05 13, 19:43)
Aciu. Reiks paieskoti. O tai jei juo istepi, purkst jau niekuo nebereikia? veikia jei ir rubai ant virsaus?


mes Eurovaistneje pirkom anais metais 4u.gif purskti niekuom nebepurskiu 4u.gif veikia 4h, tepiau tas vietas kurios liko neuzdengtos ir kur labai plonas audinys buvo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irise: 13 gegužės 2010 - 17:53
QUOTE(kar @ 2010 05 13, 18:02)
Gal kas naudojot vat tokias payrankes http://webcache.goog...r...=clnk&gl=lt

Naturalus produktas, neturetu kazkaip kenkti  smile.gif

oooo. super, ačiū. Reiks paieškot pirkt citrinžolės eterinio aliejaus. arba pačių citrinžolių smile.gif gal bus veiksmingiau, nei gvazdikėliai.
kaime kambary tai mes naudojam va tokį daikčiuką. kambarys nedidelis, tai visai užtenka. didesniuose, sako, nelabai
QUOTE(irise @ 2010 05 13, 18:37)
KAR  nuo uodu ir erkiu patepu tokiu pieneliu AUTAN firmos  Family Milch, jei kur i gamta vaziuojam smile.gif jis tinka nuo 2metuku ax.gif raso apie ji taip: nelipnus, neriebus, nedziovina odos. be konservantu.malonaus kvapo. Su alijosiumi. tepames visa seima ir jokiu berimu nepastebejau mirksiukas.gif

alijošius alergizuoja visas 3 mano merginas smile.gif taigi... o atrodo nekaltas augalėlis
Atsakyti
QUOTE(šešėlis @ 2010 05 13, 20:10)


alijošius alergizuoja visas 3 mano merginas smile.gif taigi... o atrodo nekaltas augalėlis


na cia jau kievienam vaikui skirtingai 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
pradesiu nuo to, ar girdejote pr LRT pries pora kazkur dienu apie alergija kalbejo kazkokia(gaila pavardes neisidemejau) profesore alergologe? Jei ziurejote, gal galesite mane pataisyti, bet dabar apie tai, ka ji snekejo... Taigi, jos zodziais, apie 90% AD yra NE alergines kilmes blink.gif Alergija yra TIK tada kai ji pasireiskia po 1-2 val. pavartojus atitinkama produkta/alergena, alergija visumoje NEISAUGAMA.
Tagi ka manote apie siuos teiginius, jie buvo pasakyti gan kategoriskai ir negincijamai...


Dabar epizodas is mano varpines ax.gif Pasiemiau atsakyma kraujo del alergijos(dariau maisto) visur 0, bendras IgE irgi alergijos nerodo, berods 39 g.gif Vaikui rankytes sakyciau smarkiai raudonos, jau nuo linkiu persimete i nugara raudonis ir berimas, tai lyg ir taip iseitu kad ji serga tiesiog odos liga, bet nera alergiska g.gif Siaip, diiiideles viltis dejau i kraujo tyrima, bet jei jis visai nerodo alergijos, tai gal jos ir nera? Gal ieskoti gero!!!! dermatologo? Galvoju apie Kauna(ten turiu kur apsistoti), ka manot, mamos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijone @ 2010 05 13, 23:44)

Pasiemiau atsakyma kraujo del alergijos(dariau maisto) visur 0, bendras IgE irgi alergijos nerodo, berods 39 g.gif Vaikui rankytes sakyciau smarkiai raudonos, jau nuo linkiu persimete i nugara raudonis ir berimas, tai lyg ir taip iseitu kad ji serga tiesiog odos liga, bet nera alergiska g.gif Siaip, diiiideles viltis dejau i kraujo tyrima, bet jei jis visai nerodo alergijos, tai gal jos ir nera? Gal ieskoti gero!!!! dermatologo? Galvoju apie Kauna(ten turiu kur apsistoti), ka manot, mamos? 4u.gif

Tai gal jums dėl AS bėrimas?

Mamytės, kaip jūsų mažiukai bėrimai-ar praslinko blogasis mėnulis.

Mano sūnelis vėl mažai išbertas-išskyrus rankutes. LAbai išbertos , kaip kokia dilgėlinė būtų. O veidukas vėl beveik švarus.
Atsakyti
QUOTE(Singė @ 2010 05 14, 07:58)
Tai gal jums dėl AS bėrimas?

Mamytės, kaip jūsų mažiukai bėrimai-ar praslinko blogasis mėnulis.

Mano sūnelis vėl mažai išbertas-išskyrus rankutes. LAbai išbertos , kaip kokia dilgėlinė būtų. O veidukas vėl beveik švarus.


Mums uzslinko verysad.gif Nezinau, dar taip nebuvo. Visa nugaryte vel nuberta verysad.gif Tu raudonu issausejusiu demiu nebera, senai bebuvo, bet vat beria - mazais raudonais spuogiukais verysad.gif

O koks buna berimas nuo AS?

Vijone, jau esu girdejusi, kad AD su alergija nieko bendro neturi ax.gif

Seseli, aciu bigsmile.gif Reiks ir mums isbandyti, jei vis dar uodai mums tokie pikti bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irise @ 2010 05 13, 19:26)
na cia jau kievienam vaikui skirtingai 4u.gif  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif tą visada ir sakau wink.gif tik bandymais galima išsiaiškint.
QUOTE(Vijone @ 2010 05 13, 22:44)
pradesiu nuo to, ar girdejote pr LRT pries pora kazkur dienu apie alergija kalbejo kazkokia(gaila pavardes neisidemejau) profesore alergologe? Jei ziurejote, gal galesite mane pataisyti, bet dabar apie tai, ka ji snekejo... Taigi, jos zodziais, apie 90% AD yra NE alergines kilmes blink.gif Alergija yra TIK tada kai ji pasireiskia po 1-2 val. pavartojus atitinkama produkta/alergena, alergija visumoje NEISAUGAMA.
Tagi ka manote apie siuos teiginius, jie buvo pasakyti gan kategoriskai ir negincijamai...

tos laidos tik galą įsijungiau, labai gaila. bet šitą teoriją esu girdėjus. aš tai manau, kad kaip pavadinsi, taip nepagadinsi wink.gif galima sakyt, kad organizmas netoleruoja (tikimės, laikinai) kažkokių produktų, jautriai reaguoja. vėliau, iš to išaugsim biggrin.gif
Atsakyti