Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

QUOTE(LinaGustė @ 2010 05 07, 20:15)
Vieno šaukštelio gal mažoka  g.gif  Aš tai daugiau dedu.
Na ką, bandau kept kvietinę duoną su kvietiniu raugu. Kadangi neturėjau rupių kvietinių miltų, tai vietoj jų įmečiau kelis šaukštus ruginių wink.gif O raugas kvietinis tai man kažkoks skystas gavosi, nors vakar, kai jį pagaminau, normalios konsistencijos buvo, o va po paros kažkaip suskystėjo  g.gif  Na žiūrėsiu, kas čia man gausis  g.gif
Beje, to duonos mišinio "Tamsusis" ir aš norėčiau kokių 2-3 kg, jei Kaunui irgi galima jungtis  ax.gif

kvietinis ir yra skystas, kai užmaišysit tešlą, sudėkit į formą, nes kai kildinsit ištiš ir nelabai gražiai gausis
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 07, 21:00)
kvietinis ir yra skystas, kai užmaišysit tešlą, sudėkit į formą, nes kai kildinsit ištiš ir nelabai gražiai gausis

Aš duonkepėje kepu. Kol kas normaliai atrodo, bet nelabao man kyla. Nors dar tik truputį virš valandos praėjo.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Bandysiu prisijungti prie jusu ax.gif jei aisku priimsit... blush2.gif
Uzsakiau is cupperware indus, specialu puoda , kur galima kept duona...bet dar tokia zalia, kad net neisivaizduoju, nuo ko reiks pradet, kai atsius...

Vyras buvo parodoj neperseniausiai, tai nupirko pas ukininkus namines duoneles, kokios skanios, dar nebuvau ragavus... Balta duonele su daug razinu ir daug riesutu... Nu nerealaus skonio, noreciau tokia moket iskept... Reiks pasizvalgyt tarp jusu reeptuku... bet bus sunku , kol surasiu, ta pacia, paciausia... g.gif

Dar paskaiciau, kad kepat duonkepej,...tai gal taip geriau iskepa, o paprastai orkaitej... gal ir gi visai nieko, galima bus iskept... g.gif Ar cia ir duonkepe reiks pirkt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 07 gegužės 2010 - 21:12
QUOTE(erilukaha @ 2010 05 07, 22:11)
Laba diena 4u.gif

Bandysiu prisijungti prie jusu ax.gif jei aisku priimsit... blush2.gif
Uzsakiau is cupperware indus, specialu puoda , kur galima kept duona...bet dar tokia zalia, kad net neisivaizduoju, nuo ko reiks pradet, kai atsius...


Čia Tuperware ar kitas brendas? Rašote 'kur galima kepti', tai reiškias jums nebus reikalinga duonkepė. O orkaitėj sėkmingai duonytė kepa. Duonkepė patogu tuom, kad pati maišo/kildina/kepa (ir tai gaunas mažiau išlaidų,nri dėl vienos duonos kaitinti orkaitę.Bet tai priklauso nuo šeimos poreikių, galbūt kepsite iškart kelis kepalus biggrin.gif Bet duonkepėj neišsikepsite prancuziško batono, bandelių ir pan.

Įdėkite nuorodą su aparato nuotrauka, įdomu kas ten per žvėris ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 05 07, 21:16)
Aš duonkepėje kepu. Kol kas normaliai atrodo, bet nelabao man kyla. Nors dar tik truputį virš valandos praėjo.

Aišku, tada viskas tvarkoj smile.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 05 07, 22:11)

Bandysiu prisijungti prie jusu ax.gif jei aisku priimsit... blush2.gif


Na žinoma, sveika prisijungusi 4u.gif
Kepam ir duonkepei ir orkaitei, tai kad drasiau 4u.gif
Atsakyti
sveikos duonos kepejeles, noreciau prisijungt prie jusu ir as blush2.gif prisiskaiciau jusu receptuku, ir labai labai susigundziau pabandyt ir as.
Vakar tik uzsimaisiau rauga. tai duonyte kepsiu po keliu dienu.

tikiuosi priimsit ir mane i savo buri blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 07, 22:59)
Aišku, tada viskas tvarkoj  smile.gif

Iškepė puikiai vakar mano kvietinė duonelė thumbup.gif Ir iškilo gerai, ir nei kiek nesukrito bekepant. Nu bet ji tokia, kaip batonas, aš kitokią įsivaizdavau biggrin.gif Batoną aš puikiai pagal tavo du receptus su mielėm kepu, tai sakiau su raugu neapsimoka terliotis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 05 08, 11:47)
Iškepė puikiai vakar mano kvietinė duonelė  thumbup.gif  Ir iškilo gerai, ir nei kiek nesukrito bekepant. Nu bet ji tokia, kaip batonas, aš kitokią įsivaizdavau  biggrin.gif  Batoną aš puikiai pagal tavo du receptus su mielėm kepu, tai sakiau su raugu neapsimoka terliotis  ax.gif


salyklo pabandykit kažkiek įdėt, bus labiau duoniška.
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 05 08, 11:47)
Iškepė puikiai vakar mano kvietinė duonelė  thumbup.gif  Ir iškilo gerai, ir nei kiek nesukrito bekepant. Nu bet ji tokia, kaip batonas, aš kitokią įsivaizdavau  biggrin.gif  Batoną aš puikiai pagal tavo du receptus su mielėm kepu, tai sakiau su raugu neapsimoka terliotis  ax.gif

Kokius miltus naudojai?
Atsakyti
labutis duonkepeles, nusipirkau pagaliau rupiu miltu vakar ir ketinu auginti globoti,myleti rauga biggrin.gif neturiuu trilitreko, ar tik plastmasinis kibiriukas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 05 08, 12:53)
Kokius miltus naudojai?

812D ir keletą gerų šaukštų ruginių miltų. Na, ji tokia pilkšva ta duona, bet vis tiek į batoną panaši smile.gif Tokia turbūt ir turėjo būti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos kepejeles,na ir saunia tema uztikau,visada svajojau pabandyti kepti duonele bet...kasko vis trukdavo,gal noro ir ziniu...... blush2.gif
Skaitau tema ir mastau kokia cia duonele iskepus pirma karta,kad gautusi ax.gif
Kai MB uzsiminiau kad pabandysiu kepti duona tai jis nupirko net ruginiu miltu.
Sakau reikia nuo kasko pradeti.
Gal patarsit ka pameginti pirma issikepti?
Atsakyti