Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

QUOTE(Mrs. R @ 2010 05 07, 13:44)
Tai jei niekas nesiima organizuoti salyklo (2Lt/kg) ir mišinio duonai (4Lt/kg) (tikiuosi čia jau su visais PVM paskaičiavo, nes paklausiau įmonės vardu...), kai paimsiu - informuosiu, galėsim pasidalint...


norėsiu 5 kg ax.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2010 05 07, 14:55)
nežinau gal aš čia viena palikau nežinanti tokia blush2.gif , o kas įiena į tą mišinį duonai ?? ką jis duoda, nenoriu rašyti į a.ž., nes gal dar kas nežino be manęs, tai tuomet info bus vieša, gal dar kas susigundytų  ax.gif


Cia gal apie tai: http://www.salyklas....&...t=7&lang=LT

Atsakyti
Salyklo ir mišinio kaina be PVM'o

QUOTE(J@lanta @ 2010 05 07, 14:55)

nežinau gal aš čia viena palikau nežinanti tokia blush2.gif , o kas įiena į tą mišinį duonai ?? ką jis duoda, nenoriu rašyti į a.ž., nes gal dar kas nežino be manęs, tai tuomet info bus vieša, gal dar kas susigundytų  ax.gif

Įeina grudai, dviejų rūšių salyklas, labai skani duona gaunasi thumbup.gif

QUOTE(laselis @ 2010 05 07, 15:10)

Taip, šitas
Atsakyti
ką daryt, kad gautųsi beveik be rūgšties duona?
Šįkart ir starterio mažiau dėjau ir kildinau trumpiau, viskas super išskyrus ta rūgštis, kurios man per daug doh.gif
Atsakyti
Nus, išpyliau savo pirmąjį prarūgusį raugą, ainu raugt naują biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 07, 15:47)
ką daryt, kad gautųsi beveik be rūgšties duona?
Šįkart ir starterio mažiau dėjau ir kildinau trumpiau, viskas super išskyrus ta rūgštis, kurios man per daug  doh.gif

Cukraus daugiau įdėk, aš dedu tą tamsiai rudą ir kokį 1 v.š. balto.

Song, tai ko išmetei, reikėjo šakštelį pasilikti ir primaitinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pipete: 07 gegužės 2010 - 14:53
QUOTE(keistuole @ 2010 05 07, 15:47)
ką daryt, kad gautųsi beveik be rūgšties duona?
Šįkart ir starterio mažiau dėjau ir kildinau trumpiau, viskas super išskyrus ta rūgštis, kurios man per daug  doh.gif

pabandyk dažniau pamaitint raugą, nebus toks rūgštus
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 05 07, 15:52)
Song, tai ko išmetei, reikėjo šakštelį pasilikti ir primaitinti.

Kad man labai nekvepėjo ir vandupo pradėjo skirtis paviršiuj. Gal ir be reikalo išpyliau... Jei nesigaus ir dabar, kliančinsiu iš draugių/pažįstamų jų raugo biggrin.gif
Qqte, girdi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 05 07, 15:52)
Cukraus daugiau įdėk, aš dedu tą tamsiai rudą ir kokį 1 v.š. balto.



Aš medų dedu, nes turiu naminio, kurio nieks nevalgo, tai po gerą šaukštelį įmetu, tai daugiau dėt g.gif Ar vis gi dar ir cukraus bert, jo gal tas saldumas kitoks unsure.gif


nataliuncik, ačiū 4u.gif Kažkaip ir mąsčiau, kad kitą dar kart reiks bandyt porą kart maitint.

Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 05 07, 14:56)
Kad man labai nekvepėjo ir vandupo pradėjo skirtis paviršiuj. Gal ir be reikalo išpyliau... Jei nesigaus ir dabar, kliančinsiu iš draugių/pažįstamų jų raugo biggrin.gif
Qqte, girdi? bigsmile.gif

biggrin.gif jei tik nepagadinsiu turimo smile.gif

del miltu tai kaip supratau rytoj nebus, laukt veliau?
Papildyta:
QUOTE(keistuole @ 2010 05 07, 15:03)
Aš medų dedu, nes turiu naminio, kurio nieks nevalgo, tai po gerą šaukštelį įmetu, tai daugiau dėt  g.gif Ar vis gi dar ir cukraus bert, jo gal tas saldumas kitoks  unsure.gif
nataliuncik, ačiū  4u.gif  Kažkaip ir mąsčiau, kad kitą dar kart reiks bandyt porą kart maitint.

as pagal Malsenos recepta kepu dazniausia tai ten ieina 3 saukstai cukraus ir 1 saukstas medaus, bet as dedu 2 gerus saukstus medaus ir tai man per saldu gaunasi
Atsakyti
Jo, miltų nebus rytoj...
Ir šios temos sąrašas, ir AZ, yra mano sąraše - don't worry biggrin.gif
Tai skaičiuosim taip: miltai 1,2Lt/kg, salyklas 2,5Lt/kg, mišinys (jaučiu, imsiu tamsųjį) 5Lt/kg (arba gausit atsinešt kalkuliatorių lotuliukas.gif )
Tikiuosi, daugiau nebespaminsiu blush2.gif

Laukiu sekmadienio - prisikepsiu duonų visai savaitei... Labai noriu vaisinės/riešutinės juodos, pagaliau turiu alyvuogių, tai norėčiau dar tokios alyvuogių/fetos...
O šiandien tai ką - einu statyt tešlos picai, savaitgalis juk pagaliau, reik kokio Easy atsikimšt drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 07, 16:03)
Aš medų dedu, nes turiu naminio, kurio nieks nevalgo, tai po gerą šaukštelį įmetu, tai daugiau dėt  g.gif Ar vis gi dar ir cukraus bert, jo gal tas saldumas kitoks  unsure.gif

Vieno šaukštelio gal mažoka g.gif Aš tai daugiau dedu.
Na ką, bandau kept kvietinę duoną su kvietiniu raugu. Kadangi neturėjau rupių kvietinių miltų, tai vietoj jų įmečiau kelis šaukštus ruginių wink.gif O raugas kvietinis tai man kažkoks skystas gavosi, nors vakar, kai jį pagaminau, normalios konsistencijos buvo, o va po paros kažkaip suskystėjo g.gif Na žiūrėsiu, kas čia man gausis g.gif
Beje, to duonos mišinio "Tamsusis" ir aš norėčiau kokių 2-3 kg, jei Kaunui irgi galima jungtis ax.gif
Atsakyti