Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

Sveikos smile.gif Užsikrėčiau duonos virusu ir aš biggrin.gif
Mano raugui šiandien trečia diena, pirmą kartą pamaitintas.
Pora klausimų: ar sandariai uždaromas imdas, kuriame bręsta raugas? Aš uždarau sandariai g.gif
Ir kokioje temperatūroje geriausia laikyt? Pirmą dieną palaikiau vonioje ant šildomų grindų, jis pradėjo burbuliuot jau vakar ryte biggrin.gif Dabar stovi virtuvėje, kur nėra labai šilta. Nešt atgal į vonią ar nenešt? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 05 06, 19:10)
Sveikos smile.gif Užsikrėčiau duonos virusu ir aš biggrin.gif
Mano raugui šiandien trečia diena, pirmą kartą pamaitintas.
Pora klausimų: ar sandariai uždaromas imdas, kuriame bręsta raugas? Aš uždarau sandariai g.gif 
Ir kokioje temperatūroje geriausia laikyt? Pirmą dieną palaikiau vonioje ant šildomų grindų, jis pradėjo burbuliuot jau vakar ryte biggrin.gif Dabar stovi virtuvėje, kur nėra labai šilta. Nešt atgal į vonią ar nenešt? rolleyes.gif

geriau nešk atgal, raugas šiluma mėgsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 06, 19:25)
geriau nešk atgal, raugas šiluma mėgsta  smile.gif

O jei užsuku indo dangtelį, ne per sandaru? Gal oro reik įleist?
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 05 06, 19:35)
O jei užsuku indo dangtelį, ne per sandaru? Gal oro reik įleist?

gal geriau su plėvele ar popieriumi uždenk ir pora skylučių padaryk, nedaug smile.gif

MERGYNOS, GAL TARKYTES PER AŽ, VISIEMS BUS PATOGIAU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 06 gegužės 2010 - 18:38
QUOTE(rakarma @ 2010 05 06, 17:29)
Noriu paklausti? Ar butinai reikia maisyti kas diena jei jo nereikia primaitinti 3 dienas? Nes jau man baugu darosi su tuo raugu

Prasau atsakyti
Atsakyti
QUOTE(rakarma @ 2010 05 06, 20:28)
Prasau atsakyti

taigi va atsake


QUOTE(Mrs. R @ 2010 05 06, 17:54)


rekarma - aš nemaišau, kai nemaitinu... o bet tačiau... pagal mano receptą - primaitinėju kasdien (dalį išmesdama arba po nedaug), kol pakyla ir išakyja kaip reikiant...



as tai maisiau ir kai nemaitinau pirmaji rauga, antraji maitinau kasdien
Atsakyti
QUOTE(rakarma @ 2010 05 06, 21:28)
Prasau atsakyti

aš maitinu kasdien, tada raugas švelnus, nerūgštus
Atsakyti
Man vel sukrito vaisine duonele... Nesuprantu doh.gif Kai iskyla, viskas normaliai buna, ale tik pradeda kept, virsus sukrenta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fregata: 07 gegužės 2010 - 09:48
QUOTE(Fregata @ 2010 05 07, 09:46)
Man vel sukrito vaisine duonele... Nesuprantu  doh.gif Kai iskyla, viskas normaliai buna, ale tik pradeda kept, virsus sukrenta  doh.gif


o mieliu ne per daug?
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2010 05 06, 20:42)
taigi va atsake
as tai maisiau ir kai nemaitinau pirmaji rauga, antraji maitinau kasdien

Atsiprasau nepamaciau. Aisku reik eit maisyti.
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2010 05 07, 09:46)
Man vel sukrito vaisine duonele... Nesuprantu  doh.gif Kai iskyla, viskas normaliai buna, ale tik pradeda kept, virsus sukrenta  doh.gif


Man su ja irgi mistika. Jei įdedu daugiau vaisių ir riešutų, vidurys lieka neiškepęs, toks lipnus. O taip norisi, kad daugiau vaisių jaustųsi. Teko iš paskutinės džiūvėsius daryt.
Kame problema?
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2010 05 07, 13:44)
Tai jei niekas nesiima organizuoti salyklo (2Lt/kg) ir mišinio duonai (4Lt/kg)

maišas kainuos 60lt su pvm, tai viso salyklo kg - 2.40lt
na bent jau aną vasarą tiek mokėjau kai pirkau

nežinau gal aš čia viena palikau nežinanti tokia blush2.gif , o kas įiena į tą mišinį duonai ?? ką jis duoda, nenoriu rašyti į a.ž., nes gal dar kas nežino be manęs, tai tuomet info bus vieša, gal dar kas susigundytų ax.gif
Atsakyti