Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

QUOTE(keistuole @ 2010 05 06, 08:03)
aš tai kažkaip nusprendžiau, kad mažiau reik kreipt dėmesį, kas su juo vyksta, svarbu nepelyja ir viskas. Tiesiog laikytis recepto ir laiko. Ir praktiškai turėtų viskas gautis, gal prieš kepant kiek ilgiau reiks pakildint.



QUOTE(pipete @ 2010 05 06, 08:34)
Laikykitės instrukcijų ir viskas bus gerai.



QUOTE(Novilunio @ 2010 05 06, 08:34)


Aciu atsakiusiom,bandysiu laukti. O gal jo isvis nejudinti tas 3 dienas? g.gif
Atsakyti
Malsenos tokios kainos už 1 kg perkant 50 kg maišą:
Pilno grūdo ruginiai - 1,46 Lt
Sijoti ruginiai - 0,91 Lt
Pasijoti ruginiai - 0,85 Lt
Kvietiniai 812D - 0,92 Lt
Kvietiniai 812C - 1,05 Lt
Atsakyti
Labukas kepejėlėms 4u.gif

Norėjau pasiteirauti gal kuri žinote kaip pakeisti raugą į sausą... na recepte pvz 200gr raugo tai kiek reiktų dėti sauso?... ir turbūt šiek tiek skysčių dar turbūt pridėti reikėtų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(egute @ 2010 05 06, 10:55)
Labukas kepejėlėms  4u.gif

Norėjau pasiteirauti gal kuri žinote kaip pakeisti raugą į sausą... na recepte pvz 200gr raugo tai kiek reiktų dėti sauso?... ir turbūt šiek tiek skysčių dar turbūt pridėti reikėtų  unsure.gif


nea, sausas i "slapia"nekeiciamas cia 2 skirtingi dalykai. sausas tik del skonio, jis teslos nekelia - reik det mieliu.
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2010 05 05, 21:39)
nu va, iškepiau tą savo baltą duoną su saulėgrąžomis, tik saulėgrąžų nesimato  lotuliukas.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

thumbup.gif O tokia grėgna atrodo, kaip plikyta. Grynai pagal receptą darėt? Aš tokios noriu biggrin.gif
Šiandien išsitrauksiu raugą iš šaldytuvo ir bandysiu kvietiniais miltais pamaitinti, ryt kepsiu. O paprasti 812D miltai tiks? g.gif
QUOTE(Margareta @ 2010 05 06, 10:19)
jo, man tinka as imciau  ax.gif po 10kg kvietiniu ir ruginiu rupiu arba viso grudo, kaip cia raso  rolleyes.gif

O kur jūs tokius kiekius miltų laikot? Nes aš norėčiau daugiau įsigyti, nu bet kur aš juos pasidėsiu doh.gif Maiše laikyt nelabai galiu, nes pas mus kandžių atsiranda - viską stiklainiukuose laikau. O 10 kg į stiklainius susidėliot, tai reikia ir vietos turėt, kur juos pasidėt doh.gif
Aš imčiau skirtingų miltų iš viso kokius 6 kg wink.gif Tik prašyčiau, kad kuri mergaitė man juos pas save pasaugotų, kol aš pasiimt juo galėsiu blush2.gif
Atsakyti
Gal bandyk į polietileninius maišelius supilstyti ir sandariai užrišti, o tada į balkoną (jei stiklintas). Aš gal 20 kg miltų po stalu virtuvėje laikau (tvarkingai supakuotus) ir jokių kandžių nėra, bet reguliariai su actu peršluostau spintelių, grindų ir kitus paviršius.
Atsakyti
Ustukių Spelta (laukinių kviečių) miltus 812 D 1 kg – 2,10 lt
Malsenos Kvietiniai 812D - 0,92 Lt

Atkreipaiu dėmesį į šį, nes jie man aktualiausi. Tai gaunas brangiau, o dėl to ekologiškumo.. nemanau, kad malsenos labai neekologiškos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 05 06, 12:33)
thumbup.gif  O tokia grėgna atrodo, kaip plikyta. Grynai pagal receptą darėt? Aš tokios noriu  biggrin.gif 


dariau grynai pagal receptą, tik nebežinau pagal kurį, nes mergaitės kai užrodė palangos jau buvau šitą užminkius doh.gif ji tikrai lb drėgna, bet mano mamai tokia ir patinka, tai vakar laiminga kaip livaras vaikščiojo biggrin.gif
o sau išsikepiau nataliunčiko juodą kaip bočių, tai ir drėgna gavosi, bet koooookia skaniiiii, puse kepaliuko pati viena ir sulesiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marti: 06 gegužės 2010 - 11:52
Man tai tas ekologiškumas irgi įtatinas reikalas. Kartais atrodo, kad čia tik išmislas kainai pakelt. Ne kartą girdėjau, kad ūkininkas, kuris turi ekologinio ūkio sertifikatą superka grūdus iš tokio neturinčio kaimyno ir viską parduoda kaip savo ir kaip ekologišką.
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 05 06, 12:33)

O kur jūs tokius kiekius miltų laikot?

aš laikau plastikinėse dėžutėse, į kurias telpa po 5 kg smile.gif aišku 10 kg dar nesu turėjus, bet nieks netrukdo iš maximos dar porą dėžučių paimt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 05 06, 11:33)


O kur jūs tokius kiekius miltų laikot? Nes aš norėčiau daugiau įsigyti, nu bet kur aš juos pasidėsiu  doh.gif  Maiše laikyt nelabai galiu, nes pas mus kandžių atsiranda - viską stiklainiukuose laikau. O 10 kg į stiklainius susidėliot, tai reikia ir vietos turėt, kur juos pasidėt  doh.gif
Aš imčiau skirtingų miltų iš viso kokius 6 kg wink.gif Tik prašyčiau, kad kuri mergaitė man juos pas save pasaugotų, kol aš pasiimt juo galėsiu  blush2.gif


as laikau sandeliuke, na toks tamsus kambarelis be langu biggrin.gif dar kamara vadinamas smile.gif kandziu tfiu tfiu tfiu dar nemaciau, bet po 10kg cia ne kazinkas..nes mes ir siaip is parduotuves kai kokia akcija tai uzsiperkam visokiu miltu didziuli krepsi... po 20kg tai gal ir nelaikyciau g.gif gertai jie susivalgo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 06, 12:53)
Man tai tas ekologiškumas irgi įtatinas reikalas. Kartais atrodo, kad čia tik išmislas kainai pakelt. Ne kartą girdėjau, kad ūkininkas, kuris turi ekologinio ūkio sertifikatą superka grūdus iš tokio neturinčio kaimyno ir viską parduoda kaip savo ir kaip ekologišką.

mūsų Lietuvėlėj taip ir yra. jau anksčiau rašiau kaip iš mano vyro dėdės eko ūkių ūkininkai perka jo neeko grūdus ir parduoda kaip ekologiškus. tai aš asmeniškai jokių eko produktų neperku, nes jų tiesiog nėra sad.gif tik etiketė graži.
Atsakyti