Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

QUOTE(zebenkstiejka @ 2010 06 17, 15:14)
Rezultatas gavosi puikus!  4u.gif duona ir iškilo, ir iškepė kuo puikiausiai, kas niekaip man kažko nepavykdavo. Užstačiau ant pirmos programos, viską išmaišė, pradėjo kildint,  ir man neišlaikė nervai ir išjungiau viską, nes būtų prasukę vėl tą iškilusią tešlą  doh.gif  Palaikiau dar kokią valandą kol visai iškilo ir jungiau kepimo programą- ir viskas puikiai gavosi.  thumbup.gif Nelabai suprantu kam duonkepė prasuka pakilusią tešlą- man tai antrąkart ji nebeužkyla  g.gif o ir laiko ten jau nebebūna kilt nes neužilgo pradeda kepti.. gal reik mielių daugiau dėti, kad užkiltų ir antrąkart?


4u.gif
jei daugiau mielių įdėsit gali sukrist duona kepant
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2010 06 17, 11:17)
atrodo super  smile.gif


Skonis taip pat gavosi thumbup.gif rekomenduoju visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai nustojau kepti su mielem, nes itariu, kad mieles mano kepiniu neiskelia, net kvietines bulkos prastai kyla. Mielem mano jau tuoj 6 men. bus...Nors laikau sandariai uzdarius, spintelej, bet turbut jau jos neveiksmingos tampa, ar gali taip buti? Kaip ilgai Jus naudojat mieles ?(pirkau Delonoj) Man 4 men. neprireike pirkti nei duonos, nei bulkos, bet kai keli is eiles fiasko, tai numusa nora kepti, dar kokius batoniukus pakepinejau, ir auginuosi rauga...
Atsakyti
QUOTE(trojana @ 2010 06 17, 16:49)
As tai nustojau kepti su mielem, nes itariu, kad mieles mano kepiniu neiskelia, net kvietines bulkos prastai kyla. Mielem mano jau tuoj 6 men. bus...Nors laikau sandariai uzdarius, spintelej, bet turbut jau jos neveiksmingos tampa, ar gali taip buti? Kaip ilgai Jus naudojat mieles ?(pirkau Delonoj)  Man 4 men. neprireike pirkti nei duonos, nei bulkos, bet kai keli is eiles fiasko, tai numusa nora kepti, dar kokius batoniukus pakepinejau, ir auginuosi rauga...

Mano sausos mielės irgi nuduso, daugiau kepiau su raugu, tai nelabai jas naudojau. Dalį mielių laikiau šaldytuve, tai tos dar veiklios, o laikytos spintelėje, ypač po karščių, visai nukeipo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pipete: 17 birželio 2010 - 17:26
QUOTE(pipete @ 2010 06 17, 18:25)
Mano sausos mielės irgi nuduso, daugiau kepiau su raugu, tai nelabai jas naudojau. Dalį mielių laikiau šaldytuve, tai tos dar veiklios, o laikytos spintelėje, ypač po karščių, visai nukeipo.

drinks_cheers.gif aš t.p. mielės šaldytuve laikau, ir viskas tvarkoj, o pas mama visos neveiklios, nors kartu pirktos, per pus padalintas maišiukas buvo
Atsakyti
nu va, nezinojau, kad reikia saldytuve laikyti sausas mieles, kitam kartui pravers. Ar buna prekybos centruose dideliais kiekiais sausu mieliu? Kazkaip pasto islaidom gaila pinigo siustis is Delonos vien tik mieles blush2.gif Nu rytoj raugas mano paruostas bus, laukiu, nesulaukiu, ka nors bandysiu duonkepej meistrauti, nes kepimas orakitej kazkodel labai sudetingai atrodo kol kas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(trojana @ 2010 06 17, 19:34)
nu va, nezinojau, kad reikia saldytuve laikyti sausas mieles, kitam kartui pravers. Ar buna prekybos centruose dideliais kiekiais sausu mieliu?  Kazkaip pasto islaidom gaila pinigo siustis is Delonos vien tik mieles blush2.gif  Nu rytoj raugas mano paruostas bus, laukiu, nesulaukiu, ka nors bandysiu duonkepej meistrauti, nes kepimas orakitej kazkodel labai sudetingai atrodo kol kas biggrin.gif

Anksčiau Maximoj ir Norfoj galima buvo nupirkt, kaip dabar, nežinau
Atsakyti
blink.gif sausas šaldytuve reik laikyti? Niekad nepagalvočiau..

trojana aš sausas mieles po 500g mačiau didelėj Norfoj ir Maximoj didesnėj. Tik buvo ir vienoj, ir kitoj parduotuvėj gerokai užkištos ir keletas tik pakelių, tad gerai apžiūrėkite lentynas. Ir pigiau nei Delonoj ax.gif
Atsakyti
Natalincik, Sense, aciu, ieskosiu 4u.gif
Atsakyti
Na kadangi Jus taip graziai cia viska man paaiskinate, klausiu dar biggrin.gif O su raugu kepant reikia ilgai kildinti, ta prasme pirmiausiai ijungti teslos paruosimo programa, o paskui tegu kyla, kad ir per nakti, o ryte kepti?g.gif Jei su 1 programa kepti (3 val) turbut nesigaus? Ir pirmam kartu kepant su raugu reikia vis tiek deti mieliu?
Atsakyti
QUOTE(trojana @ 2010 06 17, 20:12)
Na kadangi Jus taip graziai cia viska man paaiskinate, klausiu dar biggrin.gif  O su raugu kepant reikia ilgai kildinti, ta prasme pirmiausiai ijungti teslos paruosimo programa, o paskui tegu kyla, kad ir per nakti, o ryte kepti?g.gif Jei su 1 programa kepti (3 val) turbut nesigaus?  Ir pirmam kartu kepant su raugu reikia vis tiek deti mieliu?

taip, reikia ilgiau kildint
su Normal programa nespės pakilt
per naktį gali ir perrūgt
jei darėt raugą pagal Terros receptą, tada pirmam kartui reikia įdėt mielių
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 06 17, 19:14)
taip, reikia ilgiau kildint
su Normal programa nespės pakilt
per naktį gali ir perrūgt
jei darėt raugą pagal Terros receptą, tada pirmam kartui reikia įdėt mielių

Aciu 4u.gif Dariau Terros rauga, idesim mieliu. Vyras nesupranta mano manijos su duona, galvojo pazaisiu menesiuka ir numesiu, o as vis brazdinu biggrin.gif O dar kai tokios mokytojos, tai ranku nenuleidziu. Bendradarbes visos nukiso duonkepes giliau, o man superinis daiktas ir zaisliukas. Aciu, jei pasiseks rytoj, ateisiu pasigirti 4u.gif
Atsakyti