Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

Orkaitej 175 laipsniu nustatau, bet kepu kol siek tiek dugnas paruduoja, o virsus dar visai baltas, isjungiu ir palaukiu kokia 10 min.


Nu va del raugo aiskeja siek tiek, aciu 4u.gif Laurriukas 4u.gif
Atsakyti
Merginos kurios turite duonkepes ( pas mane Maulinex ta su bagetem) kur gauti lietuviska instrukcija? keistuole, gal tu gali man padeti, nieko prancuziskai nesuprantu o duonos noriu siandiena verysad.gif
Atsakyti
Labusiukas

eksperimentus tęsiu smile.gif į Bočių duonelės tešlą papildomai įdėjau po saujikę gabaliukais pjaustytą fermentini sūri ir kumpelio... mb labai patiko... o ir ant jos ką nors dėti atsipjovus nebebūtina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2010 06 14, 18:00)
Merginos kurios turite duonkepes ( pas mane Maulinex ta su bagetem) kur gauti lietuviska instrukcija? keistuole, gal tu gali man padeti, nieko prancuziskai nesuprantu o duonos noriu siandiena  verysad.gif


internete yra angliška jei tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes kepejos,

visas sveikinu su sauniais kepiniai mirksiukas.gif
as turiu peciu lauke, savaitgali saunu kugeli dideli iskepiau (10zmoniu sociu liko)

tai dabar svaigstu apie namine duona ant ajeru kepta. tokia kokia su prosenele kai maza kepiau issikepti.

ka rekomenduotumete (kuri recepta) su raugu ar mielem?

is anksto dekoju
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2010 06 14, 18:00)
Merginos kurios turite duonkepes ( pas mane Maulinex ta su bagetem) kur gauti lietuviska instrukcija? keistuole, gal tu gali man padeti, nieko prancuziskai nesuprantu o duonos noriu siandiena  verysad.gif

Šiaip tai prie duonkepės jei čia, LT , pirkote, ta ir turėjo būti lietuviška instrukcija mirksiukas.gif mano irgi moulinexas su bagetėm ir turiu lt vertimą, bet tik nežinau kaip galėčiau padėti ax.gif nes pagal gyvenamą vietą, tai tolokai viena nuo kitos esam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mezgejyte @ 2010 06 14, 21:52)

tai dabar svaigstu apie namine duona ant ajeru kepta. tokia kokia su prosenele kai maza kepiau issikepti.

ka rekomenduotumete (kuri recepta) su raugu ar mielem?


siūlyčiau su raugų, jei turit mirksiukas.gif

QUOTE(Indre @ 2010 06 14, 21:58)
Šiaip tai prie duonkepės jei čia, LT , pirkote, ta ir turėjo būti lietuviška instrukcija mirksiukas.gif mano irgi moulinexas su bagetėm ir turiu lt vertimą, bet tik nežinau kaip galėčiau padėti ax.gif nes pagal gyvenamą vietą, tai tolokai viena nuo kitos esam ax.gif

galit atskanuot ir atsiust mirksiukas.gif
Atsakyti
Man su raugais nesiseka : du kartus dariau ir abu kartus toje pačioje vietoje, kažkas "sugriūna' : po pirmo pamatinimo paauga baisingai, viskas gražu, tada subliūkšta ir toks jausmas "uždūsta" man tas raugas. Aš suprantu, kad normalu, kad pakrenta, bet jis sukrenta vissiškai, anei jokio burbuliuko.
Bandžiau daryti pagal Terros raugo aprašymą ir pagal šios temos 1 puslapyje aprašytąjį.
Raugas ruginis. Na bet neikaip aš jo neįveikiu. Gal žinote kokia bėda gali būti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2010 06 15, 09:47)
Man su raugais nesiseka : du kartus dariau ir abu kartus toje pačioje vietoje, kažkas "sugriūna' : po pirmo pamatinimo paauga baisingai, viskas gražu, tada subliūkšta ir toks jausmas "uždūsta" man tas raugas. Aš suprantu, kad normalu, kad pakrenta, bet jis sukrenta vissiškai, anei jokio burbuliuko.
Bandžiau daryti pagal Terros raugo aprašymą ir pagal šios temos 1 puslapyje aprašytąjį.
Raugas ruginis. Na bet neikaip aš jo neįveikiu. Gal žinote kokia bėda gali būti 4u.gif


man tai atrodo, jei darot pagal Terrra, tai maitinkit taip kaip reikia 5 dienas, nekreipiant į jo tą vaizdą ir viskas.
Man irgi visaip buvo, bet paskui kepant viskas kilo.
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2010 06 15, 09:47)
Man su raugais nesiseka : du kartus dariau ir abu kartus toje pačioje vietoje, kažkas "sugriūna' : po pirmo pamatinimo paauga baisingai, viskas gražu, tada subliūkšta ir toks jausmas "uždūsta" man tas raugas. Aš suprantu, kad normalu, kad pakrenta, bet jis sukrenta vissiškai, anei jokio burbuliuko.
Bandžiau daryti pagal Terros raugo aprašymą ir pagal šios temos 1 puslapyje aprašytąjį.
Raugas ruginis. Na bet neikaip aš jo neįveikiu. Gal žinote kokia bėda gali būti 4u.gif



Labas.

zinok as irgi dariau pagal Terra rauga ir teisybe pasakius geriau netyrinet koks tas raugas kiekviena diena smile.gif .man jis isvis nekilo kelias dienas, bet nekreipk demesio.as budavo pasiziuredavau i ji tik tada kai pamaitindavau ir jei nesupelijes - reiskia geras, nesvarbu kad atrodo be gyvybes.ir viskas gerai isejo.taip kad tikrai nenusimink ir daryk toliau ir matysi kaip tavo duonyte iskils su situ raugu thumbup.gif
Atsakyti
na bandysiu nepasiduoti aš tam raugui 4u.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 06 14, 23:23)
siūlyčiau su raugų, jei turit  mirksiukas.gif
galit atskanuot ir atsiust  mirksiukas.gif

biggrin.gif žinoma galėčiau, tik kad neturu su kuo namie nuskenuoti mirksiukas.gif
Atsakyti