Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,


mano sios dienos kepinys smile.gif blush2.gif

user posted image

kaip jau kazkada minejau, turiu nupirkus dukrytei 4javu dribsniu su selenelemis ir man ji nevalgo, tai sian su jais duona kuriau smile.gif ir zinokit visai neblogai gavosi, ypac silta su pienu, niam smile.gif jei kam bus idomu, galesiu ir receptuka brukstelt smile.gif
Atsakyti
nu va, iškepiau tą savo baltą duoną su saulėgrąžomis, tik saulėgrąžų nesimato lotuliukas.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 05, 19:31)
laurechka, geriau imk maišą ir nesuk sau galvos jei dar dalinsiesi

Matai, gyvenciau LT, gal taip ir daryciau... Man ta kieki dar reiks lagamines is LT i IRL atsivest biggrin.gif O 10kg jau cia su dalybom man sociai butu smile.gif Kiek tu pati salyklo sunaudoji???
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 05 05, 21:42)
Matai, gyvenciau LT, gal taip ir daryciau... Man ta kieki dar reiks lagamines is LT i IRL atsivest biggrin.gif O 10kg jau cia su dalybom man sociai butu smile.gif Kiek tu pati salyklo sunaudoji???

Man 10kg pusmečiui blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 05 05, 16:21)
Lauksim rezultatu  biggrin.gif


Nius, panos, pavyko man rugine duona! Pirma karta pavyko! Svarbiausia, nesusmuko, issikele, nors dregna, bet ne zalia user posted image

Didelis dekui patarusioms user posted image

Tik nuotrauka tamsi isejo doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 05 05, 15:28)
Norint gauti drėgnesnę duoną duonkepėje reikia:
- dėti daugiau riebalų,
- plikyti dalį miltų,
- kepti su raugu.

Gal kas pratęs sąrašą.


- įdėti speltos miltų

Grynai iš speltos, gaunasi tokia sunki drėgna bulka smile.gif Ir išsikelia geriau nei kviečiai.
Atsakyti
Kepejeles padekit , kodel man raugas sukrito, pirma diena iskilo ir burbuliukai gavosi viskas gerai, o antra diena jau buvo sukrites? Gal nereikia maisyti?
Rauga dariuau 1 st pilno grudo miltu ir st vandens, 3 dienas i ji nieko nedeti, paskui kazkoks primaitinimas, bet as nedaieinu iki to sad.gif
Atsakyti
QUOTE(rakarma @ 2010 05 06, 08:39)
Kepejeles  padekit , kodel man raugas sukrito, pirma diena iskilo ir burbuliukai gavosi viskas gerai, o antra diena jau buvo sukrites? Gal nereikia maisyti?
Rauga dariuau 1 st pilno grudo miltu ir st vandens, 3 dienas i ji nieko nedeti, paskui kazkoks primaitinimas, bet as nedaieinu iki to sad.gif


aš tai kažkaip nusprendžiau, kad mažiau reik kreipt dėmesį, kas su juo vyksta, svarbu nepelyja ir viskas. Tiesiog laikytis recepto ir laiko. Ir praktiškai turėtų viskas gautis, gal prieš kepant kiek ilgiau reiks pakildint.
Atsakyti
QUOTE(rakarma @ 2010 05 06, 08:39)
Kepejeles  padekit , kodel man raugas sukrito, pirma diena iskilo ir burbuliukai gavosi viskas gerai, o antra diena jau buvo sukrites? Gal nereikia maisyti?
Rauga dariuau 1 st pilno grudo miltu ir st vandens, 3 dienas i ji nieko nedeti, paskui kazkoks primaitinimas, bet as nedaieinu iki to sad.gif

Laikykitės instrukcijų ir viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(rakarma @ 2010 05 06, 08:39)
Kepejeles  padekit , kodel man raugas sukrito, pirma diena iskilo ir burbuliukai gavosi viskas gerai, o antra diena jau buvo sukrites? Gal nereikia maisyti?
Rauga dariuau 1 st pilno grudo miltu ir st vandens, 3 dienas i ji nieko nedeti, paskui kazkoks primaitinimas, bet as nedaieinu iki to sad.gif


Pirmas dienas ir as buvau nekantri. net dviejuose indeliuose auginau rauga is skirtingu miltu, ir abiejuose skirtingai augo doh.gif atrodo, jau viskas, jau mest lauk reikia, nes nieko ten nevyksta, sukrito ir pan. bet svarbu islaukt tas 5 dienas ar kiek pagal recepta priklauso, ir, jei nepelyja, viskas tvarkoj, vadinasi. Todel tikrai, pritariu, kad per tas dienas maziau reikia kreipt demesio, kas ten vyksta, svarbu - pelesis nesigamina ir gerai. kai raugas subresta, tada viskas labai paprasta - kaip gyvas pasidaro, tik ipili miltu, vandens, ir jis kyla po kiek laiko visas burbuliuotas skyletas, kaip kempine. dvigubai, o gal ir daugiau. man labai malonu matyt sita procesa wub.gif
Atsakyti
Dar, kvietinis raugas kyla daug smarkiau nei ruginis.
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2010 05 05, 22:03)
Ekologiniai Kviečių (viso grūdo) miltus 1 kg – 0,90 lt
Ekologiniai Rugių (viso grūdo) miltus 1 kg – 0,90 lt

Aš tai nelabai suprantu kur jūs matot tą brangumą g.gif parduotuvėj tokie miltai už pora kg kainuoja penkis lt, ruginiai keturis lt,, aš tai imčiau, čia gi eko smile.gif
Atsakyti