Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

QUOTE(keistuole @ 2010 06 02, 13:39)
Ar jūs visos su raugu kepat formose?
Man taip gražu pačios suformuotas kepaliukas, bet man jis visada išplera, jei miltų dedu kaip nurodyta recepte.

O aš jau visada kepu ne formoje. Suformuoju kepaliuką ir dedu į aliejumi išteptą bet kokią formą ar šiaip indą siūle į viršų. Kai pakyla, tiesiog išverčiu ant skardos, paklotos kepimo popieriumi sile į apačią, padarau įpjovas ir viskas. Formos jau nepraranda kepant.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 06 02, 14:43)
O aš jau visada kepu ne formoje. Suformuoju kepaliuką ir dedu į aliejumi išteptą bet kokią formą ar šiaip indą siūle į viršų. Kai pakyla, tiesiog išverčiu ant skardos, paklotos kepimo popieriumi sile į apačią, padarau įpjovas ir viskas. Formos jau nepraranda kepant.


man prikimba prie formos doh.gif
ir aliejum tepiau
ir miltais barsčiau
o kai verčiu išgriūna gabalais ir tiek žinių.
Ryškiai kažką visai elementaraus darau ne taip, nu bet niekaip netrandu ką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 06 02, 12:49)
ir sveikiau  bigsmile.gif

Alergologę kaip sužinojo kad mažyle valgo pačiu kepta duona, su raugu, tai labai gyrė ir sakė kad taip galima padėt daugumai vaikiuku


Dėl sveikumo ir stengiuosi jo pasigaminti thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
kepu dabar paprasta balta duona duonkepeje pirma karta,bet ziuriu laikas pasibaige kepimo,o ji visiskai balta,neapskrududi,nors buvo padaryta vidutinis apskrudimas.Ar jusu duonkepes tokiu sposu nekrecia,ir kaip man ja dabar apskrudint unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 06 02, 16:08)
man prikimba prie formos  doh.gif
ir aliejum tepiau
ir miltais barsčiau
o kai verčiu išgriūna gabalais ir tiek žinių.
Ryškiai kažką visai elementaraus darau ne taip, nu bet niekaip netrandu ką  doh.gif


tai gal forma kokia tai nekokia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2010 06 02, 15:59)
kepu dabar paprasta balta duona duonkepeje pirma karta,bet ziuriu laikas pasibaige kepimo,o ji visiskai balta,neapskrududi,nors buvo padaryta vidutinis apskrudimas.Ar jusu duonkepes tokiu sposu nekrecia,ir kaip man ja dabar apskrudint unsure.gif


Pas mane viršuje irgi būna balta unsure.gif tik šonai apskrudę, svarbu vidus iškepęs smile.gif
Atsakyti
O kai duona kepate irgi spalva bunablanki,bet baltas virsus man visai nepatinka cool.gif
Atsakyti
taigi apskrudimo laipsni pasididinkite.Visalaik duona kepdavau pagal vidutini apskrudima,gerai budavo,bet si kart emiau ir pasididinau is smalsumo,tai ka....buvo gerai dabar dar geriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 06 02, 15:08)
man prikimba prie formos  doh.gif
ir aliejum tepiau
ir miltais barsčiau
o kai verčiu išgriūna gabalais ir tiek žinių.
Ryškiai kažką visai elementaraus darau ne taip, nu bet niekaip netrandu ką  doh.gif

o kokioj formoj darai? nes pas mane prie skardinės prilimpa, o stiklinei arba keramikinei-ne
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 06 02, 18:13)
o kokioj formoj darai? nes pas mane prie skardinės prilimpa, o stiklinei arba keramikinei-ne


molinėj, reiks dar stikliniam inde pabandyt.

O kiek tą termometrą laikyt toj duonoj kelias sek ar ilgiau. Jis pas mane panagrinėjau tai labai universalus ir šaltam ir karštam, tai kaži kaip greit jis ten tą realią temperatūrą parodys g.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 06 02, 18:18)
molinėj, reiks dar stikliniam inde pabandyt.

O kiek tą termometrą laikyt toj duonoj kelias sek ar ilgiau. Jis pas mane panagrinėjau tai labai universalus ir šaltam ir karštam, tai kaži kaip greit jis ten tą realią temperatūrą parodys  g.gif

na palaikyk kelias sekundes, jis pats sustos, kai jau matysi kad temperatūra nekyla, išiminėk
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 06 02, 16:08)
man prikimba prie formos  doh.gif
ir aliejum tepiau
ir miltais barsčiau
o kai verčiu išgriūna gabalais ir tiek žinių.
Ryškiai kažką visai elementaraus darau ne taip, nu bet niekaip netrandu ką  doh.gif


Jei imat ne iš kart, o po valandos (ar 45 min.) - gerai. Aš šonus apipjaunu, o dugną kilsteliu peiliu. Tada puikiai išsiima. mirksiukas.gif
Atsakyti