Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

Ir as merginos jau susiruosus daryti pirma savo gyvenime rauga.Siandien nuejau i Maxima,o ten ruginiai miltai stambaus malimo.Tai klausimas ar jie tinka raugo darymui ir primaitinimui.Ir ar vietoj to salyklo,kuris minimas Bociu duonoj,galima panaudoti giros salykla,kuris parduodamas pakeliukuose.
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2010 05 31, 22:21)
Ir as merginos jau susiruosus daryti pirma savo gyvenime rauga.Siandien nuejau i Maxima,o ten ruginiai miltai stambaus malimo.Tai klausimas ar jie tinka raugo darymui ir primaitinimui.Ir ar vietoj to salyklo,kuris minimas Bociu duonoj,galima panaudoti giros salykla,kuris parduodamas pakeliukuose.

bent as tai is rupiu miltu rauga ir dariau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2010 05 31, 23:21)
Ir ar vietoj to salyklo,kuris minimas Bociu duonoj,galima panaudoti giros salykla,kuris parduodamas pakeliukuose.


Tikrai tinka ir salyklas iš giros pakelių, tik kad taip manau gerokai brangiau gaunasi, negu nusipirkti gryno salyklo. Na,nebent neturite galimybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruzhee @ 2010 06 01, 08:23)
Tikrai tinka ir salyklas iš giros pakelių, tik kad taip manau gerokai brangiau gaunasi, negu nusipirkti gryno salyklo. Na,nebent neturite galimybės  4u.gif

na as irgi paziurejau,pakeliukas kainuoja vos ne 4 lt,o kur gauti to tikrojo salyklo,tikriausiai uzsisakote kazkokioje firmoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2010 06 01, 09:26)
na as irgi paziurejau,pakeliukas kainuoja vos ne 4 lt,o kur gauti to tikrojo salyklo,tikriausiai uzsisakote kazkokioje firmoje smile.gif


O iš kokio miesto esat? Vilniuj yra parduotuvė De Lona, ten visko duonos kepimui yra thumbup.gif (www.delona.lt siunčia ir į kitus miestus)
Atsakyti
Vilniete as,aciu,ieskosiu smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Bandžiau daryti ruginį raugą: pirmą kartą nesigavo, o dabar pabandžiau ir negalėjau patikėti ryte atėjusi į virtuvę raugas iškilęs burbulioja thumbup.gif

Tai va pabaigsiu procesą ir kepsiu duonelę, nes su raugu labiau patinka nei su mielėm smile.gif


Atsakyti
QUOTE(dju @ 2010 06 02, 11:27)
Sveikutės,

Bandžiau daryti ruginį raugą: pirmą kartą nesigavo, o dabar pabandžiau ir negalėjau patikėti ryte atėjusi į virtuvę raugas iškilęs burbulioja  thumbup.gif

Tai va pabaigsiu procesą ir kepsiu duonelę, nes su raugu labiau patinka nei su mielėm  smile.gif

ir sveikiau bigsmile.gif

Alergologę kaip sužinojo kad mažyle valgo pačiu kepta duona, su raugu, tai labai gyrė ir sakė kad taip galima padėt daugumai vaikiuku
Atsakyti
Labas rytas kepejeles.

As siandien maitinsiu rauga trecia karta, kol kas atrodo labai neblogai.dabar padejau ant palanges, kad silumos nuo saulytes gautu.jau kaip laukiu negaliu, kepsiu pirmaja duonele su raugu.
Nataliuncik praskidrink foruma imesk kokiu savo kepiniu, kazko visos aprimo. 4u.gif
ar nieks nieko nekepat? mirksiukas.gif
Atsakyti
po pirmų nesėkmingų bandymų, dabar kepu duoną bent kartą savaitėj. labai džiaugiuos, kad sveiką duoną mano dukrytė mėgsta, nereikia jokių sausainių smile.gif
vyras visad, kai duona būna į pabaigą, jau man primena, kad starteriuką išsitraukčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Parsinešiau iš pašto savo termometrą.
Nataliuncik, papasakokit, kaip juo naudotis blush2.gif

Ir man dar šiek tiek neaiškumų iškilo. Kaip su tuo raugu elgtis, kad rūgštu nebūtų. Visą laik atrodo darau taip pat, vieną kart rūgštu, kitą - ne. Kame ten esmė, kaip nutaikyt?

Ar jūs visos su raugu kepat formose?
Man taip gražu pačios suformuotas kepaliukas, bet man jis visada išplera, jei miltų dedu kaip nurodyta recepte.
Kažkada bandžiau kaip Terra mokė kildint formoj, bet paskui nesugebėjau gražiai išimt, teko vėl iš naujo paminkyt, tada nebepakildinau kiek reikia ir gavos plastilinas.
Atsakyti
QUOTE(mia5 @ 2010 06 02, 12:57)
Labas rytas kepejeles.

As siandien maitinsiu rauga trecia karta, kol kas atrodo labai neblogai.dabar padejau ant palanges, kad silumos nuo saulytes gautu.jau kaip laukiu negaliu, kepsiu pirmaja duonele su raugu.
Nataliuncik praskidrink foruma imesk kokiu savo kepiniu, kazko visos aprimo. 4u.gif
ar nieks nieko nekepat? mirksiukas.gif

Kepam, neseniai dėjau, pasistengsiu dar įdėt, tik sukelt reikia ax.gif

QUOTE(keistuole @ 2010 06 02, 13:39)
Parsinešiau iš pašto savo termometrą.
Nataliuncik, papasakokit, kaip juo naudotis  blush2.gif

Ir man dar šiek tiek neaiškumų iškilo. Kaip su tuo raugu elgtis, kad rūgštu nebūtų. Visą laik atrodo darau taip pat, vieną kart rūgštu, kitą - ne. Kame ten esmė, kaip nutaikyt?

Ar jūs visos su raugu kepat formose?
Man taip gražu pačios suformuotas kepaliukas, bet man jis visada išplera, jei miltų dedu kaip nurodyta recepte.
Kažkada bandžiau kaip Terra mokė kildint formoj, bet paskui nesugebėjau gražiai išimt, teko vėl iš naujo paminkyt, tada nebepakildinau kiek reikia ir gavos plastilinas.

Kai kepsi duona, kad patikrint ar išsikepe, įbesk ir žiūrėk iki kokios temperatūros pakilo, virš 90C raba 200F jau išsikepe (pas mane dar kai kurie patiekalai sugraduoti, kokio iškepimo lygis)
Aš tik formose kepu, kitaip ištižta
Atsakyti