Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

QUOTE(flour-pasta @ 2010 05 29, 12:23)
Peržiūrėjau pirmo puslapio receptus ir radau, kad mano cinamoninių bandelių receptas Jolantai priskirtas. Gal būtų galima autorystę atgauti?  ax.gif

kai nežinom autoriaus, rašom kas paskelbė mirksiukas.gif

QUOTE(J@lanta @ 2010 05 29, 15:38)
kai dėjau receptą - tai rašiau, jog tai rugpjūtinukės mamukės receptukas - ne mano , bet ėmė ir priskyrė jį man  cool.gif

Nataliuncik - bus įmanoma atidarant naują temą pataisyti  mirksiukas.gif  ?


drinks_cheers.gif

Ir dar, čia duonos kepimo temą, tai tegul bus TIK duonos receptai, gerai? ax.gif
Atsakyti
nataliuncik, o tai kur bus galima apie kepimo imantrybes diskutuoti unsure.gif

na pvz aš toli gražu iki profų ir iškyla klausimų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egute @ 2010 05 30, 12:36)
nataliuncik, o tai kur bus galima apie kepimo imantrybes diskutuoti  unsure.gif

na pvz aš toli gražu iki profų ir iškyla klausimų  blush2.gif

biggrin.gif čia

turėjau omenį kad bus tik duonos gaminių receptai, be bulkučių mirksiukas.gif Kad nesidubliotu
Bandelių tema smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 30 gegužės 2010 - 12:20
QUOTE(J@lanta @ 2010 05 29, 15:38)
klausimukas - kai kepate ruginę duoną su pilnais neskaldytais grūdais - juos išmirkote prieš tai pusdienį ?? ar tiesiog duonkepėje kartu su salyklu nuplikote ?  ax.gif


As kepiau su neskaldytais rugiais tik viena karta, mirkiau per nakti, bet man jie dar kietoki buvo.
Kita karta mirkysiu para,ziuresiu kas gausis.
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 05 31, 08:35)
As kepiau su neskaldytais rugiais tik viena karta, mirkiau per nakti, bet man jie dar kietoki buvo.
Kita karta mirkysiu para,ziuresiu kas gausis.

Aš kepiau su miežiniais grūdais , juos prieš tai apviriau ir palikau dar pabrinkti.
Atsakyti
As kviecius pradaiginu para pusantros, o tada truputi pasmulkinu, nes jei visai nesmulkinti vistiek kieti buna. 4u.gif
Atsakyti
Aš pastebėjau kad netgi apdirbtas kruopos, sėmenys reikia laikyt mažiausia 12 val., kitaip vistiek bus kieti duonelėje
Atsakyti
mergaites,raugo nebegaliu pasidaryt,vis musytes inyksta blink.gif kaip cia dabar taip niekaip nesuprantu unsure.gif Virtuvei tvarka ir svara palaikom,ir jokiu musyciu nebuna,o kaip tik rauga pradedu raugt taip ir ziurek pro maisiuko apacia pralindusios ir smirineja indelio viduj.
Uzdengciau dangteliou normaliu betgi kaip suprantu raugas turi kvepuoti taip? nezinau ka daryt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 05 31, 12:46)
mergaites,raugo nebegaliu pasidaryt,vis musytes inyksta blink.gif kaip cia dabar taip niekaip nesuprantu unsure.gif Virtuvei tvarka ir svara palaikom,ir jokiu musyciu nebuna,o kaip tik rauga pradedu raugt taip ir ziurek pro maisiuko apacia pralindusios ir smirineja indelio viduj.
Uzdengciau dangteliou normaliu betgi kaip suprantu raugas turi kvepuoti taip? nezinau ka daryt verysad.gif

uždenk dangčiu, nieko neatsitiks raugui
Atsakyti
auga raugas ir pas mane jau thumbup.gif kepsiu duonele trecia karta.
Pirma kepiau pagal sonatinos recepta su mielemis
antra su raugu, betmatyt tesla nukietinau, nes man lipo prie ranku, tai maziau vandenuko pyliau,
si kart darysiu pagal recepta , gal pavyks minksta duonyte iskept ax.gif
Atsakyti
šiandien mano kepta kvietinė duonelė su džiovintais pomidorais mirksiukas.gif jau skanumas thumbup.gif tik foto ko tai nekokybiška gavosi ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2010 05 31, 17:38)
šiandien mano kepta kvietinė duonelė su džiovintais pomidorais mirksiukas.gif jau skanumas thumbup.gif tik foto ko tai nekokybiška gavosi ax.gif
user posted image



Mmmm...kaip skaniai atrodo thumbup.gif

o as nusipirkau siandien ruginiu miltu(pagaliau), tai bandysiu daryt rauga.
Siaip nemazai duoneliu kepu pagal duonkepes receptus, tai visos gaunas labai gerai ir yra labai skanios.
ideciau nuotrauku, ale tikrai nemoku blush2.gif
Atsakyti