Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

QUOTE(Sense @ 2010 05 28, 19:36)
Na nepaskyčiau, akd prieš mėnesį, nors gal kiekvienai skirtingai, va kai kuriom viskas tvarkoj..
Man tai pagedo ~20d.


man tai viskas tvarkoj, vis atsidedu į šalytuvą nei smirdi, nei vandenija
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 28, 19:50)
man tai viskas tvarkoj, vis atsidedu į šalytuvą nei smirdi, nei vandenija

lotuliukas.gif

Čia ne apie raugą rašo, o apie trikdžius su forumo darbu, t.y. 'favoritinta' tema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 05 28, 19:58)
lotuliukas.gif

Čia ne apie raugą rašo, o apie trikdžius su forumo darbu, t.y. 'favoritinta' tema biggrin.gif


lotuliukas.gif blush2.gif
na va, kai skaitai nuo paskutinės žinutės, taip ir gaunas doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 28, 19:50)
man tai viskas tvarkoj, vis atsidedu į šalytuvą nei smirdi, nei vandenija


lotuliukas.gif oi gerai čia gavos thumbup.gif
taip taip apie favoritų pagedimą.. skaitau ir pradžioj nesupratau, kaip jis nei smirdi nei vandenija lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Noreciau isigyti duonkepe, sakykit, perkant i ka reiktu atkreipti demesi. Juk ne visada brangiausia yra geriausia. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evases @ 2010 05 29, 09:41)
Sveikos merginos,
Noreciau isigyti duonkepe, sakykit, perkant i ka reiktu atkreipti demesi. Juk ne visada brangiausia yra geriausia.  mirksiukas.gif


čia kiekvienam pagal poreikiu, aš jei vėl pirkčiau, rinkčiaus didesnę (nes nepaisant to, jog rašo, kad galiu kept nuo 750 g iki 1,5 kg, jei daugiau ruginių miltų 1,5 kg nebeišmaišo). Be to net ir kepant elementarias bulkutes, jei kildinu tešlą duonkepėj, miltų maždaug dedu 0,5 kg, nes kitaip išlipa lauk.
Reik atkreipt dėmesį į menteles. Manoji turi 2 ir manau, kad jos geriau maišo, nei viena, nors kitos tvirtina, kad tai nepriklauo. Be to kitose būna papildoma stmabesnė mentelė ruginei tešlai.
Man dar privalumas būtų, jei būtų galima pačiai susidėt savą programą.
Jei kepsit tik duonkepėj stalčiukas priedams irgi nepamaišytų.
O daugiau jos visos panašias funkcijas turi.

Ir apie duonkepes yra atskira tema mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 29 gegužės 2010 - 08:51
QUOTE(keistuole @ 2010 05 29, 08:50)
čia kiekvienam pagal poreikiu, aš jei vėl pirkčiau, rinkčiaus didesnę (nes nepaisant to, jog rašo, kad galiu kept nuo 750 g iki 1,5 kg, jei daugiau ruginių miltų 1,5 kg nebeišmaišo). Be to net ir kepant elementarias bulkutes, jei kildinu tešlą duonkepėj, miltų maždaug dedu 0,5 kg, nes kitaip išlipa lauk.
Reik atkreipt dėmesį į menteles. Manoji turi 2 ir manau, kad jos geriau maišo, nei viena, nors kitos tvirtina, kad tai nepriklauo. Be to kitose būna papildoma stmabesnė mentelė ruginei tešlai.
Man dar privalumas būtų, jei būtų galima pačiai susidėt savą programą.
Jei kepsit tik duonkepėj stalčiukas priedams irgi nepamaišytų.
O daugiau jos visos panašias funkcijas turi.

Ir apie duonkepes yra atskira tema  mirksiukas.gif


aciukas, jau radau ir temuke apie duonkepes. mirksiukas.gif
Atsakyti
Peržiūrėjau pirmo puslapio receptus ir radau, kad mano cinamoninių bandelių receptas Jolantai priskirtas. Gal būtų galima autorystę atgauti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(flour-pasta @ 2010 05 29, 12:23)
Peržiūrėjau pirmo puslapio receptus ir radau, kad mano cinamoninių bandelių receptas Jolantai priskirtas. Gal būtų galima autorystę atgauti?  ax.gif

kai dėjau receptą - tai rašiau, jog tai rugpjūtinukės mamukės receptukas - ne mano , bet ėmė ir priskyrė jį man cool.gif

Nataliuncik - bus įmanoma atidarant naują temą pataisyti mirksiukas.gif ?

klausimukas - kai kepate ruginę duoną su pilnais neskaldytais grūdais - juos išmirkote prieš tai pusdienį ?? ar tiesiog duonkepėje kartu su salyklu nuplikote ? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 29 gegužės 2010 - 14:38
pastaruoju metu iš bandelių darau ragaišį
user posted image
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2010 05 29, 14:38)
klausimukas - kai kepate ruginę duoną su pilnais neskaldytais grūdais - juos išmirkote prieš tai pusdienį ?? ar tiesiog duonkepėje kartu su salyklu nuplikote ?  ax.gif

Aš iš vakaro užpilu nedideliu kiekiu karšto/verdančio vandens (kad tik apsemtų grūdus).

QUOTE(flour-pasta @ 2010 05 29, 15:08)
pastaruoju metu iš bandelių darau ragaišį

Grožis wub.gif
Atsakyti
Labas kepejėlėms 4u.gif

vakar eksperimentavau ir pasirodau kas išėjo smile.gif Kepiau:
RUGINĖ PIENIŠKA DUONELĖ

user posted image

user posted image

400 ml pieno
200 raugo
1 v.š. medaus
1 a.š. druskos
600 gr ruginių miltų (naudojau Ustukių)
sauja saulėgrąžu (pagardai pagal skoni smile.gif )

Užmaišiau tešlos programa ir užstačiau kepimo programą su atidėjimu trim valandom... pasibaigus kepimo programai dar pusvalandžiui įjungiau kepimą nes mano Bomanas per valandą neiškepa...

Labai džiaugiasi mb kad pagaliau man pavyksta iškepti grynai ruginę duonelę smile.gif o pasirodo tam reikia kildinimo ir ilgėlesnio kepimo su mano duonkepe smile.gif
Atsakyti