Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

Nu klausykit.... ir protingiem pasitaiko doh.gif
Dura dura as lotuliukas.gif taigi vietoj 11 programos (tostu) ijungiau 12 - apkepinimo ir noriu, kad man tesla suktu.... doh.gif doh.gif doh.gif
Taigi duoneles istorija tokia - 2 valandos ant pagrindines programos, o paskui atceit ijungiau tostu - 1 valanda, o ten pasirodo apkepinimo programa buvo doh.gif Iskepe... nezinau ar man skanu lotuliukas.gif Vnz... mokytis mokytis ir dar karta mokytis doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
rasyte, tai nelabai tu ir pakenkei... jei neklystu pagrindinė programa pirmas dvi val minko ir kildina o kepa trečią... taigi tavo įjungta kepimo programa nieko pakenkti neturėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(egute @ 2010 05 27, 21:23)
rasyte, tai nelabai tu ir pakenkei... jei neklystu pagrindinė programa pirmas dvi val minko ir kildina o kepa trečią... taigi tavo įjungta kepimo programa nieko pakenkti neturėjo  g.gif

Valgau dabar atsalusia- skanu thumbup.gif
As vietoj kepimo ijungiau - baked programa, kuri turetu tik labiau apskrudinti laugh.gif
Na kita karta atidziau ziuresiu ka darau doh.gif lotuliukas.gif Bet siaip tai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 05 27, 22:18)
Valgau dabar atsalusia- skanu thumbup.gif
As vietoj kepimo ijungiau - baked programa, kuri turetu tik labiau apskrudinti laugh.gif
Na kita karta atidziau ziuresiu ka darau doh.gif  lotuliukas.gif Bet siaip tai super thumbup.gif


Toji 12 programa ir yra KEPIMO. Ten lt instrukcija taip 'puikiai' išversta,kad nesuprasi kas kur doh.gif Turiu tą pačią Boman, tai visad jei atskirai ruošiu tešlą (8 progr.), tai kepu ta 12 programa, viskas gaunas super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruzhee @ 2010 05 28, 08:18)
Toji 12 programa ir yra KEPIMO. Ten lt instrukcija taip 'puikiai' išversta,kad nesuprasi kas kur  doh.gif Turiu tą pačią Boman, tai visad jei atskirai ruošiu tešlą (8 progr.), tai kepu ta 12 programa, viskas gaunas super  thumbup.gif

Aciu 4u.gif
Gyveni ir mokaisi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 05 28, 10:49)
Aciu 4u.gif
Gyveni ir mokaisi thumbup.gif


Prašom, kad tik padėtų smile.gif Prieš kurį laiką ir aš daug ko apie savo duonkepę nežinojau, aiškinausi. Dabar sutariam su ja puikiai biggrin.gif Kepa skanias duoneles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruzhee @ 2010 05 28, 08:18)
Toji 12 programa ir yra KEPIMO. Ten lt instrukcija taip 'puikiai' išversta,kad nesuprasi kas kur  doh.gif Turiu tą pačią Boman, tai visad jei atskirai ruošiu tešlą (8 progr.), tai kepu ta 12 programa, viskas gaunas super  thumbup.gif

Pas mane irgi tokia duonkepė ir aš taip pat darau smile.gif
Atsakyti
poster_offtopic.gif

Mergaites, del favorites nesklandumu nieko nepavyko issiaiskinti schmoll.gif . Rasiau ir i Pagalbos skyreli ir Kulinarinio skyrelio moderatorei irmuliai, bet atsakymo nesulaukiau ax.gif . Tad tikriausiai teks baigti sia temele taip kaip yra, doh.gif ir tikesimes, kad su nauja temute viskas bus gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 05 28, 11:17)
Pas mane irgi tokia duonkepė ir aš taip pat darau smile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 05 28, 11:20)
Mergaites, del favorites  nesklandumu nieko nepavyko issiaiskinti schmoll.gif . Rasiau ir i Pagalbos skyreli ir Kulinarinio skyrelio moderatorei irmuliai, bet atsakymo nesulaukiau  ax.gif

poster_offtopic.gif

Matėm tą problemą, pačios su ja susidūrėm drinks_cheers.gif , bet nežinom kol kas kodėl taip nutikę doh.gif Kai jau žinosim, tai būtinai ir atsakysim smile.gif
Atsakyti
Merginos kepiau šiandien šitą duonelę thumbup.gif kokia skani wub.gif pasigiriu savo kūriniu rolleyes.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Vanilė*: 28 gegužės 2010 - 12:52
QUOTE(laselis @ 2010 05 28, 11:20)
poster_offtopic.gif

Mergaites, del favorites  nesklandumu nieko nepavyko issiaiskinti schmoll.gif

Merginos, SuperMama turi žinoti, kada tiksliai prasidėjo šie nesklandumai?
Atsakyti