Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 27, 18:19)
reikėjo iškarto ir statyt TOSTAMS programa  smile.gif
Dabar galit paspaust pauzė ir perjungt, bet ten vėl maišys ir kildins, nesuprantu kam taip daryt  g.gif  gal  tik dėl  purumo, daugiau prisotinsit deguonim  bigsmile.gif

Tai, kad buvau uzstacius, bet mano sudetu produktu nesuko, tas plakiklis nejudejo ir laikmatis rode 1 valanda, tai pagalvojau, kad bus per trumpas laikotarpis ir issukt ir iskildint ir dar iskept unsure.gif

Jauciu pridarysiu dar daug nesamoniu, kol ismoksiu padoriai naudotis laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 05 27, 18:32)
Tai, kad buvau uzstacius, bet mano sudetu produktu nesuko, tas plakiklis nejudejo ir laikmatis rode 1 valanda, tai pagalvojau, kad bus per trumpas laikotarpis ir issukt ir iskildint ir dar iskept unsure.gif

Jauciu pridarysiu dar daug nesamoniu, kol ismoksiu padoriai naudotis laugh.gif


gal negerai kibirėlį įdėjot, nes sukt tai kažkaip vis tiek turėjo g.gif
Ar mentelės kaip nors negerai buvo
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 27, 18:35)
gal negerai kibirėlį įdėjot, nes sukt tai kažkaip vis tiek turėjo  g.gif
Ar mentelės kaip nors negerai buvo

Na rodos, kad gerai buvau idejus, nes kai perstaciau pagrindinei programai - iskart pradejo sukti g.gif
Reikes pabandyti tuscia kibireli ijungti tostu programai ir paziuret ka darytu g.gif
Atsakyti
Labux

Kelis kart išbandžiau natalčiuko bočių duonelę tai niam niam kaip skanu thumbup.gif tik mano boman duonkepė kepa gal ne taip kaip jūsu nes tenka pirma užminkyti tešlos programa, pakildinti o tada dar dvi val kepti kad būtu iškepusi g.gif

Tiesa išbandžiau ir vien su ruginiais miltais tai kuo puikiausiai iškilo... mb buvo džiaugsmo nes vis prašė kad būt vien ruginė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egute: 27 gegužės 2010 - 17:55
QUOTE(rasyte_ @ 2010 05 27, 18:50)
Na rodos, kad gerai buvau idejus, nes kai perstaciau pagrindinei programai - iskart pradejo sukti g.gif
Reikes pabandyti tuscia kibireli ijungti tostu programai ir paziuret ka darytu g.gif

tai gal šildė? nes dauguma programų turi įšilt, o tik po to pradeda maišyt tešlą
Pažiūrėkit instrukcijoj, ten surašyta kiekvienos programos laikas ką ir kiek daro
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 27, 18:54)
tai gal šildė? nes dauguma programų turi įšilt, o tik po to pradeda maišyt tešlą
Pažiūrėkit instrukcijoj, ten surašyta kiekvienos programos laikas ką ir kiek daro

Instrukcijoj yra isvardintos programos ir kam jis skirtos, o laiko parasyto ner blink.gif Duonkepe Bomann g.gif
Atsakyti
egute, malonu kad patiko smile.gif Dėl laiko tai skiriasi, reikia žiūrėt kiek trunka pats kildinimas, kepimas g.gif

rasyte_, pas mus buvo instrukcijoj, paieškokit internet, gal rasit g.gif
Atsakyti
Taigis kad šios duonkepės instrukcija labai skurdi verysad.gif o internete ta pati idėta kurią ir tiekėjai duoda...

Suprantu kad programos skiriasi bet man vien grynai kepimo programą tenka dviem valandom jungti unsure.gif bet nieko... kas ta papildoma valanda kai tiek lauki... rezultatas atperka tą laukimą thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egute: 27 gegužės 2010 - 18:06
Merginos, ar jums kepant stikliniam inde orkaitej duona neprilimpa prie dugno? Antra karta kepu ir antra karta prilipo dugnas... doh.gif Gal turit kokiu patar doh.gif mu kaip ja isimti nesugadinus? sad.gif sonai viskas tvarkoj...
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2010 05 27, 19:04)
Merginos, ar jums kepant stikliniam inde orkaitej duona neprilimpa prie dugno? Antra karta kepu ir antra karta prilipo dugnas... doh.gif Gal turit kokiu patar doh.gif mu kaip ja isimti nesugadinus? sad.gif sonai viskas tvarkoj...


jei nieks nepadeda įklokit kepimo popieriaus 4u.gif
Aš šiaip tepu aliejum
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 27, 20:05)
jei nieks nepadeda įklokit kepimo popieriaus  4u.gif
Aš šiaip tepu aliejum


as irgi buvau ipylus aliejaus, ir visai nemazai ten priterliojau jo, ale vis tiek prikibo doh.gif nu kaip gaila dabar doh.gif
Atsakyti
aš tai tik aptepu aliejumi, bet nedaug, bereikia kad plaukiotu
Atsakyti